Przeskocz do treści

relacja z imprezy w Azymucie Warszawskim (pdf)

relacja TKPZ z Brzeźnicy

Logo zawodów

1. CELE

  • popularyzacja turystycznych Imprez na Orientację (InO) jako doskonałej formy aktywnego wypoczynku
  • nauka i praktyczny sprawdzian umiejętności posługiwania się mapą w terenie
  • wyłonienie najlepszego Turysty w cyklu rozgrywek o Puchar Ziemi Radomskiej 2011
  • dobra zabawa na świeżym powietrzu
  • spotkanie sympatyków InO i ich integracja
  • umożliwienie zdobywania Odznaki InO
  • promowanie Roku Turystyki Rodzinnej

2. TERMIN I MIEJSCE IMPREZY

5 listopada 2011, Garbatka Letnisko

3. ORGANIZATOR

Klub Imprez na Orientację "SKRÓTY" działający przy OM PTTK Radom

4. ZESPÓŁ ORGANIZACYJNY

Kierownik Imprezy: Michał Kowalczewski PInO 663
Sędzia Główny: Piotr Zgoda PInO 568

Budowniczowie tras:

Etap szkoleniowy: Piotr Zgoda PInO 568
Etap1 TP, TU, TZ: Przemysław Gawlik OInO 22/2010/2
Etap2 TP, TU, TZ: Michał Kowalczewski PInO 663

Kwatermistrz: Wiesław Złotko

5. UCZESTNICY

  • TP       21 zespołów                60 uczestników
  • TU       10 zespołów               20 uczestników
  • TZ       5 zespołów                  10 uczestników

6. FORMA I KATEGORIE

etap nazwa długość czas PK punkty OInO uwagi
szkolenie "Szkolenie" 1
1 TP "Spacerek" 2000m 65'+20 10 2 PZR*
1 TU "Szwajcarka" 3000m 75'+20 10 2 PZR
1 TZ "Azymutówka" 3200m 80'+20 12 2 PZR
2 TP "Brzeźniczka" 3600m 90’+30 11 2 PZR
2 TU "Brzeźniczka" 3800m 100'+30 15 2 PZR
2 TZ „Brzeźniczka” 3800m 100’+30 11 2 PZR

*PZR- etap zaliczany do klasyfikacji Pucharu Ziemi Radomskiej w Marszach na Orientację 2011

7. PROTESTY I ODWOŁANIA

Brak

8. PODZIĘKOWANIA

  • Dziękujemy Ośrodkowi "Polanka" w Garbatce Letnisko, za udostępnienie ośrodka na bazę zawodów oraz pomoc przy przygotowaniu ogniska
  • Dziękujemy koledze Bogusławowi Ciastkowi za pomoc przy przeprowadzeniu szkolenia
  • Dziękujemy koleżance Oli Wilczyńskiej za przygotowanie Pucharów

Jeśli ktoś miałby ochotę uzyskać indywidualną, dokładną informację o wynikach, proszę pisać kowalczewskimichal@gmail.com

Kategoria TZ

Miejsce nr zespołu Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 Razem
PK PP M PK PP M PP M
1 203 Sławiomir Frynas Adrian Długosz 135 1000,00 1 51 998,99 2 1998,99 1
2 204 Kazimierz Makieła 139 996,30 2 56 993,94 3 1990,24 2
3 202 Marta Iglewska Marcin Lebiedowicz Lost Best Rex West 315 833,33 3 140 909,09 5 1742,42 3
4 201 Katarzyna Woźniak Michał Woźniak Miśki 395 759,26 4 110 939,39 4 1698,65 4
5 205 Marta Soćko Bogusław Ciastek Piotr Zgoda Skróty Radom 1000 1,00 5 50 1000,00 1 1001,00 5

Kategoria TU

Miejsce nr zespołu Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 Razem
PK PP M PK PP M PP M
1 110 Jakub Kowalczewski Piotr Nowakowski ZSO6/ZSM 41 1000,00 1 50 1000,00 1 2000,00 1
2 106 Damian Chałas TKPZ 244 774,44 4 162 917,04 2 1691,48 2
3 101 Maria Pelc Patryk Paradowski Mapet 465 528,89 6 265 840,74 3 1369,63 3
4 105 Michał Wydra Zbigniew Matyga Kacper Uciński Elektronik 110 923,33 2 1125 203,70 5 1127,04 4
5 104 Dominik Nowak Sebastian Stawczyk Michał Paduch Elektronik 290 723,33 5 1128 201,48 6 924,81 5
6 108 Paweł Zawisza Michał Trzaska 127 904,44 3 904,44 6
7 102 Mateusz Sieńko 555 428,89 8 875 388,89 4 817,78 7
8 103 Barbara Chrząszcz Katarzyna Siekiera Zbigniew Wosion Elektronik 505 484,44 7 484,44 8
9 109 Piotr Bańkowski 790 167,78 9 167,78 9
10 107 Maciej Sobstyl Arkadiusz Sułkowski 860 90,00 10 90,00 10

Kategoria TP

Miejsce nr zespołu Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 Razem
PK PP M PK PP M PP M
1 9 Kamil Kaczkowski Krzysztof Kutyła Patryk Woźniak TKPZ 0 1000,00 1 25 1000,00 1 2000,00 1
2 10 Agata Maciejewska Wojciech Maciejewski SKKT Powsinoga 25 972,22 3 44 980,81 2 1953,03 2
3 6 Piotr Jędrzejewski Gabriela Tarnowska 25 972,22 3 195 828,28 5 1800,51 3
4 16 Hubert Sikorski Jakub Bilski ZSM Radom 61 932,22 5 160 863,64 4 1795,86 4
5 1 Anna Kochańczyk Karolina Niziołek ZSM Radom 130 855,56 6 144 879,80 3 1735,35 5
6 8 Karolina Kurek Artur Kurek TKPZ 0 1000,00 1 470 550,51 8 1550,51 6
7 12 Bartosz Sikorski Filip Łapka 325 638,89 11 284 738,38 6 1377,27 7
8 5 Karolina Chałas Karolina Kuty Paulina Warmniak TKPZ 202 775,56 9 439 581,82 7 1357,37 8
9 7 Natalia Kominek Patrycja Gajda TKPZ 176 804,44 7 480 540,40 9 1344,85 9
10 19 Gabrysia Lubecka Nikodem Neska Marta Wlazło Jakub Jakubczyk ZSM Radom 200 777,78 8 860 156,57 14 934,34 10
11 17 Gabriela Zimka Martyna Nowak Natalia Frank Marek Rybiński ZSM Radom 225 750,00 10 895 121,21 15 871,21 11
12 18 Amerek Amerek Sobolewski Zawodnik 360 600,00 12 755 262,63 12 862,63 12
13 4 Mateusz Furga Maciej Staszek TKPZ 690 233,33 18 521 498,99 10 732,32 13
14 14 Diana Kuśmierczyk Ewa Kuchciak Milena Wasińska SKKT Powsinoga 430 522,22 13 925 90,91 16 613,13 14
15 15 Asia Frąkiewicz Zofia Kolasa Izabela Sierańska ZSM Radom 430 522,22 13 522,22 15
16 3 Pior Śmietanka Mateusz Banaszek 745 172,22 20 675 343,43 11 515,66 16
17 2 Albert Gawin Maciej Durlak Kacper Kapturski Mikołaj Maj Oliwia Kaczarzyk Natalia Wołczyska ZSM Radom 690 233,33 18 765 252,53 13 485,86 17
18 13 Miłosz Rybarski Filip Michorowski 499 445,56 15 1005 10,10 17 455,66 18
19 21 Asia Milewska Kamila Płowiec Asia Szczepaniak ZSM Radom 575 361,11 16 1030 1,00 18 362,11 19
20 20 Klaudia Płusa Julia Niewola Julia Dasiewicz ZSM Radom 602 331,11 17 1150 1,00 18 332,11 20
21 11 Bartosz Jastrzębski Laura Rodak Marta Wiensztal Tomasz Ciecieląg ZSM Radom DSK 0,00 21 DSK 0,00 20 0,00 21

 

Pobierz regulamin w wersji pdf

Logo zawodów

III runda Pucharu Ziemi Radomskiej 2011

1. CELE

  • obchody 30 lecia Klubu InO Skróty
  • popularyzacja turystycznych Imprez na Orientację (InO) jako doskonałej formy aktywnego wypoczynku
  • nauka i praktyczny sprawdzian umiejętności posługiwania się mapą w terenie
  • wyłonienie najlepszego Turysty w cyklu rozgrywek o Puchar Ziemi Radomskiej
  • dobra zabawa na świeżym powietrzu
  • spotkanie sympatyków InO i ich integracja
  • umożliwienie zdobywania Odznak InO

2. TERMIN I MIEJSCE IMPREZY

5 listopada 2011, Garbatka Letnisko

3. ORGANIZATORZY

OM PTTK Radom im ks. Jana Wiśniewskiego

Klub Imprez na Orientację "SKRÓTY" Radom

4. KOMITET ORGANIZACYJNY

  • Kierownik imprezy: Michał Kowalczewski PInO 663
  • Sędzia Główny: Piotr Zgoda, PInO 568
  • Budowniczowie tras:
    • Michał Kowalczewski
    • Przemysław Gawlik
  • Obsługa startu, mety: członkowie i sympatycy KInO "Skróty"

5. FORMA I KATEGORIE

  • szkolenie, wg zapotrzebowania
  • kat. TP "Początkujący" (2 etapy dzienne) - dla ur. po 1992roku, (zespoły 2 – 3 osobowe), 2 x 2 pkt. na OInO,
  • kat. TZ "Zaawansowani" (2 etapy dzienne) - dla ur. w 1991r. i wcześniej (zespoły 1 – 2 osobowe) 2 x 2 pkt. na OInO,
  • kat. TU "Średniozaawansowani" (2 etapy dzienne) - kategoria przeznaczona dla początkujących pełnoletnich uczestników oraz "czujących się na siłach" niepełnoletnich (zespoły 1 - 2 osobowe) 2 x 2 pkt. na OInO
  • kat. TF - trasa rodzinna (2 etapy dzienne)

6. TEREN

Trasy o długości ok. 3km, wędrujemy bez plecaków.

7. MAPY

TP - etap I: pełna mapa, etap II: mapa lekko przekształcona. Cała trasa zabezpieczona przed ewentualnym zgubieniem się

TU - mapy „trochę” przekształcone

TZ - mapa nietypowa, czyli taka jaką InOwcy lubią najbardziej

TF - "familijna" - dla rodzin z dziećmi

8. ZGŁOSZENIA

Drogą elektroniczną: kowalczewskimichal@gmail.com

Telefonicznie: 694-358-598 (17-22)

Prosimy o zgłoszenia do 2.11.2011, po terminie wpisowe wzrasta o 50% i nie gwarantuje pełnych świadczeń.

Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, kategorie, wiek uczestnika, nr legitymacji PTTK, PInO, numer telefonu, adres email, ilość osób do szkolenia;

Ilość miejsc nieograniczona !!

9. OPŁATA NA REALIZACJĘ IMPREZY

Dla wszystkich kategorii:

PInO oraz OInO - 5zł

Członkowie PTTK - 7zł

Nie zrzeszeni w PTTK - 10zł

Zwycięzcy Wiosennych 2x2 bezpłatnie!

10. ŚWIADCZENIA

  • dyplomy dla najlepszych
  • okolicznościowa naklejka
  • komplet map dla każdego uczestnika
  • kiełbaska do ogniska
  • potwierdzenie punktów do OInO oraz OTP,
  • weryfikacja OInO (do małej złotej włącznie)
  • protokół z zawodów (wersja PDF)

11. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  • każdy zespół powinien posiadać: kompas oraz przybory do pisania i kreślenia
  • zgłaszający jest zobowiązany ubezpieczyć uczestników
  • impreza odbędzie się bez względu na pogodę;
  • za szkody wynikłe wobec uczestników jak i osób trzecich organizator nie odpowiada;
  • zgłoszenie po terminie nie gwarantuje pełnych świadczeń;
  • osoby zgłoszone, ale nieobecne na imprezie tracą prawo do świadczeń i zwrotu wpisowego;
  • na imprezie obowiązuje punktacja Komisji InO ZG PTTK;
  • osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć pod opieką dorosłego Opiekuna;
  • obowiązkiem uczestnika jest przestrzeganie zasad Karty Turysty, Kodeksu Drogowego oraz Fair Play.
  • ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do Organizatorów.
  • możliwość nabycia książeczki InO;
  • Impreza nie ma charakteru komercyjnego. Jest to impreza non-profit. Impreza odbywa się na zasadach samorealizacji.

Szczegółowe i aktualne informacje będą publikowane na stronie www.skroty.eu.org

12. PROGRAM IMPREZY

Sobota 5 listopada 2011

  • 09.30 - przyjmowanie uczestników
  • 09.45 - podsumowanie imprez z 2011 roku
  • 10.00 - start etapu I wszystkich kategorii oraz szkolenia
  • 12.00 - start etapu II wszystkich kategorii
  • 14.30 - zakończenie zawodów

13. DOJAZD/ POWRÓT

PKP do Garbatki Letnisko

  • z Radomia odjazd 8.45, powrót 15.04
  • z Dęblina odjazd 10.14, powrót 15.21

Dojazd z Warszawy:

  • PKS z dworca zachodniego o 7.30 kierunek Tarnobrzeg
  • PKP z dworca Warszawa Śródmieście o 6.06 do Radomia, dalej jw. Polecamy bilet dobowy za 15 lub 30 zł.
    lub 7.11 do Dęblina, reszta jw

Dojazd z Lublina:

PKP o 8.50 do Dęblina, dalej jw.

14. BAZA IMPREZY

Bazą zawodów, będzie Ośrodek "Polanka" w Garbatce Letnisko 51°29'36.96"N, 21°37'14.591"E.

Dokładna lokalizacja została pokazana na naszej stronie internetowej

Baza imprezy w serwisie targeo.pl - kliknij tutaj

Zapraszamy

relacja TKPZ z Brzeźnicy

relacja z imprezy w Azymucie Warszawskim

Logo zawodów

1. CEL

  • popularyzacja turystycznych Imprez na Orientację (InO) jako doskonałej formy aktywnego wypoczynku
  • nauka i praktyczny sprawdzian umiejętności posługiwania się mapą w terenie
  • wyłonienie najlepszego Turysty w cyklu rozgrywek o Puchar Ziemi Radomskiej 2011
  • obchody 30 lecia Klubu InO Skróty
  • dobra zabawa na świeżym powietrzu
  • spotkanie sympatyków InO i ich integracja
  • umożliwienie zdobywania Odznak InO

2. TERMIN I MIEJSCE IMPREZY

16 kwietnia 2011, Pionki

3. ORGANIZATORZY

Glob-Tech Piotr Zgoda NIP 796-257-94-03

Klub InO Skróty (współorganizator)

4. ZESPÓŁ ORGANIZACYJNY

Kierownik imprezy: Piotr Zgoda PInO 568

Sędzia Główny: Bogusław Ciastek, PInO 439

Budowniczowie tras : Bogusław Ciastek: etap II dla TP, TU, TZ Piotr Zgoda: etap II dla TP, TU, TZ

Obsługa startu, mety: Wiesław Złotko

5. FORMA I KATEGORIE

etap

nazwa

długość

czas

PK

punkty

OInO

uwagi

I TP

„Meluzyna”

4500 m.

120+30

11

2

II TP

„Rezerwat”

3000 m

85 + 30

9

2

I TU

„Meluzyna”

4500 m.

120+30

11

2

II TU

„Rezerwat”

3000 m

80 + 30

9

2

I TZ

„Meluzyna”

5400 m

150 + 60

12

2

II TZ

„Rezerwat”

3000 m

80 + 30

10

2

6. UCZESTNICY

TP - 18 zespołów, 52 uczestników

TU - 8 zespołów, 14 uczestników

TZ - 4 zespoły, 5 uczestników

TF - 1 zespół, 3 uczestników

RAZEM - 74 uczestników

7. NAGRODY

  • Dyplomy za udział dla opiekunów grup
  • Puchar dla najlepszej drużyny w kategorii TP oraz TZ
  • Dyplomy za miejsca 1-3 w obu kategoriach
  • Wszystkie puchary i dyplomy zostaną wręczone podczas Jesiennych 2x2, 24.09 2011roku

8. POTWIERDZENIE DO OTP.

Pionki Zach. PKP - leśniczówka Jeleń - górki Misłosne - rez. Załamenek - Pionki Zach. PKP (18km)