Przeskocz do treści

Pobierz wyniki w formacie PDF:

Kategoria: TP

Miejsce Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2
PK PP M PK PP M PP M
1 Agata Maciejewska
Kacper Piekarski
Wojciech Maciejewski
Janików 0 1000.00 1 0 1000.00 1 2000.00 1
2 Patryk Woźniak
Krzysztof Kutyła
TKPZ Brzeźnica 85 937.04 4 0 1000.00 1 1937.04 2
3 Zuzanna Szymczak
Paulina Bajko
Zofia Łozińska
SKKT PTTK nr 10
przy Gim. 141 Warszawa
50 962.96 2 46 965.93 4 1928.89 3
4 Bączek Damian
Grzegorz Grotowski
Kur Paweł
SKKT PTTK nr 101
przy Gim. 141 Warszawa
85 937.04 4 44 967.41 3 1904.44 4
4 Bartek Malczak
Marek Siedlecki
SKKT PTTK nr 101
przy Gim. 141 Warszawa
58 957.04 3 71 947.41 5 1904.44 4
6 Kurek Karolina
Kurek Artur
Frączek Kamil
TKPZ Brzeźnica 160 881.48 8 323 760.74 6 1642.22 6
7 Joanna Badowska
Kacper Skrzypczyński
ZS w Białobrzegach 265 803.70 9 731 458.52 7 1262.22 7
8 Krawczyk Klaudia
Chałas Karolina
Warmiak Paulina
TKPZ Brzeźnica 100 925.93 6 1490 1.00 8 926.93 8
8 Filipiak Ewelina
Grażulis Joanna
Koba Monika
Lipińska Natalia
Sepka Sebastian
Zbyrek Kamila
PG nr 13 Radom 100 925.93 6 1705 1.00 8 926.93 8
10 Kominek Natalia
Prawda Magdalena
Prawda Wioletta
TKPZ Brzeźnica 745 448.15 10 1800 1.00 8 449.15 10
11 Gajda Patrycja
Gajda Aleksandra
TKPZ Brzeźnica 746 447.41 11 1800 1.00 8 448.41 11

Kategoria: TU

Miejsce Imię i nazwisko Miejscowość Etap 1 Etap 2 po E2
PK PP M PK PP M PP M
1 Łukasz Drażan 607 746.67 9 199 1000.00 1 1746.67 1
2 Paweł Sidor
Sławomir Bocian
Lubartów 270 996.30 2 561 731.85 3 1728.15 2
3 Piotr Król
Jakub Król
Serock 300 974.07 4 575 721.48 4 1695.56 3
4 Krzysztof Kokociński 704 674.81 11 199 1000.00 1 1674.81 4
5 Adam Michalski
Arkadiusz Sułkowski
Białobrzegi 296 977.04 3 735 602.96 5 1580.00 5
6 Mateusz Sieńko Babin 329 952.59 5 794 559.26 7 1511.85 6
7 Piotr Bańkowski Białobrzegi 495 829.63 6 755 588.15 6 1417.78 7
8 Wojciech Kępa
Damian Trąbka
Lubartów 265 1000.00 1 1080 347.41 8 1347.41 8
9 Jakub Rzeczkowski
Krzysztof Woźniak
Białobrzegi 570 774.07 7 1175 277.04 11 1051.11 9
10 Maciej Tomala
Damian Karpiński
Lubartów 591 758.52 8 1170 280.74 9 1039.26 10
11 Wioletta Ziemnicka Białobrzegi 680 692.59 10 1210 251.11 12 943.70 11
12 Bartłomiej Król Serock 930 507.41 12 1170 280.74 9 788.15 12
13 Aleksandra Wilczyńska- Zgoda
Anna Wójcik
Lublin 1260 262.96 13 1260 214.07 13 477.04 13

Kategoria: TJ

Miejsce Nazwisko i Imię Środowisko Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4
PK PP PK PP na PP po PK PP na PP po PK PP na PP po
1 Mazur Ewelina
Paul Adrian
Dziechciarz Dawid
SKKT Leżajsk / Leżajsk -320 1000.00 -473 977.30 1977.30 -18 1000.00 2977.30 -1015 1000.00 3977.30
2 Jagiełło Artur
Kopacz Urszula
SKGK PRZYGODA / Nowa Sarzyna -935 554.30 -515 950.90 1505.20 -26 994.90 2500.10 -1015 1000.00 3500.10
3 Gilarska Klaudia
Obara Michał
SKGK PRZYGODA / Nowa Sarzyna -900 579.70 -590 903.70 1483.40 -22 997.40 2480.80 -1015 1000.00 3480.80
4 Paul Dawid
Makowiecki Natan
SKGK PRZYGODA / Nowa Sarzyna -910 572.40 -520 947.70 1520.10 -1420 118.20 1638.30 -1015 1000.00 2638.30
5 Michna Mateusz
Piech Ermina
SKGK Przygoda / Nowa Sarzyna -915 568.80 -536 937.70 1506.50 -1420 118.20 1624.70 -1080 948.40 2573.10
6 Potaczała Daniel
Rejman Aleksandra
SKGK PRZYGODA / Nowa Sarzyna -910 572.40 -437 1000.00 1572.40 -1420 118.20 1690.60 ABS 0.00 1690.60

Kategoria: TS

Miejsce Nazwisko i Imię Środowisko Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4
PK PP PK PP na PP po PK PP na PP po PK PP na PP po
1 Makieła Kaziemierz Warszawa -130 931.10 -118 1000.00 1931.10 -51 986.10 2917.20 -32 1000.00 3917.20
2 Krochmal Andrzej
Drozda Wojciech
Warszawa -130 931.10 -190 954.70 1885.80 -92 960.30 2846.10 -48 988.80 3834.90
3 Haptaś Dorota
Marek Mirek
Salamandra Kolbuszowa / Kolbuszowa
Salamandra Kolbuszowa / Nowa Dęba
-97 955.00 -295 888.60 1843.60 -45 989.90 2833.50 -51 986.80 3820.30
4 Szajko Marcin -35 1000.00 -181 960.30 1960.30 -43 991.10 2951.40 -240 855.50 3806.90
5 Żywiec Wojciech
Motylski Łukasz
Salamandra Kolbuszowa -91 959.40 -170 967.20 1926.60 -29 1000.00 2926.60 -350 779.10 3705.70
6 Franus Robert Nowa Sarzyna / Nowa Sarzyna -162 907.90 -244 920.70 1828.60 -68 975.40 2804.00 -269 835.40 3639.40
7 Lech Łukasz Warszawa -320 793.40 -480 772.30 1565.70 -32 998.10 2563.80 -262 840.20 3404.00
8 Gronau Tomasz Warszawa -243 849.20 -190 954.70 1803.90 -68 975.40 2779.30 -783 478.40 3257.70
9 Frynas Sławomir
Nakielski Radosław
Lublin -127 933.30 -250 916.90 1850.20 -80 967.90 2818.10 -1195 192.30 3010.40
10 Kowalczewski Jakub
Nowakowski Piotr
Radom ABS 0.00 -470 778.60 778.60 -1260 225.70 1004.30 ABS 0.00 1004.30

 

Pobierz protokół
PDF wersja podstawowa
PDF wersja pełna (z mapami i wynikami) (11,3 MB)

Ogólnopolskie Marsze na Orientację Jakuza

Radom 2012

PROTOKÓŁ

Logo zawodów

1. CEL

  • obchody 30 lecia Klubu InO Skróty
  • zdobywanie punktów do jubileuszowej Odznaki 30 lat KInO Skróty
  • popularyzacja turystycznych Imprez na Orientację (InO) jako doskonałej formy aktywnego wypoczynku
  • nauka i praktyczny sprawdzian umiejętności posługiwania się mapą w terenie
  • wyłonienie najlepszego Turysty w cyklu rozgrywek o Puchar Ziemi Radomskiej oraz TMWiM
  • dobra zabawa na świeżym powietrzu
  • spotkanie Sympatyków InO i ich integracja
  • umożliwienie zdobywania Odznak InO

2. TERMIN I MIEJSCE IMPREZY

30 listopada - 2 grudnia 2012, Radom

3. ORGANIZATORZY

Klub Imprez na Orientację "SKRÓTY" Radom

4. ZESPÓŁ ORGANIZACYJNY

  • Kierownik imprezy: Piotr Zgoda
  • Sędzia Główny: Michał Kowalczewski PInO 663
  • Budowniczowie tras:
    • Przemysław Gawlik PInO 688
    • Michał Kowalczewski
    • Piotr Zgoda PInO 568
  • Obsługa ogniska: Tadeusz Ciastek i Wiesław Złotko

5. FORMA i KATEGORIE

Kat Etap Nazwa Budowniczy Długość Czas Ilość PK Pkt do OInO
TZ 1
noc
Ostatkiem sił po grodzie Radomira Zgoda Piotr
Ciastek Bogusław
4600 135+40 13 3
TZ 2 Wielka Góra Kowalczewski Michał 5100 150+30 11+4 3
TZ 3 Modyfikowane Wisienki Gawlik Przemysław 4700 130+35 13 3
TZ 4
noc
Kwadratura Koła Zgoda Piotr 4000 130+35 13 3
TZ 5
noc
Turbulencja Zgoda Piotr 3500 110+25 13 3
TU 1
noc
Ostatkiem sił po grodzie Radomira Zgoda Piotr
Ciastek Bogusław
4600 140+45 13 3
TU 2 Łańcuch Gawlik Przemysław 4700 120+30 12+3 3
TU 3 Wielka Góra Kowalczewski Michał 4900 150+30 10+4 3
TU 4
noc
Łezka Zgoda Piotr 2000 75+20 11 3
TU 5
noc
Prawie domino Zgoda Piotr 2500 90+25 13 3
TP 1 Jaroszowa Góra Gawlik Przemysław 3500 100+35 12 3
TP 2 Wielka Góra Kowalczewski Michał 5000 150+30 12 3
Ino Mrówka Zgoda Piotr 100m Bez limitu 6 1
Geokrety Zgoda Piotr 1500 Bez limitu 7 1

6. Etap InO Mrówka

Po kilku latach powróciliśmy do zabawy zwanej InO Mrówka. Zadaniem uczestnika jest jak najszybsze odnalezienie wskazanego fragmentu mapy na drugiej planszy.
Poniżej wyniki tej zabawy. O kolejności decyduje: liczba poprawnych dopasowań, a później czas wykonania zadania.

Miejsce Uczestnik Liczba
poprawnych
czas
1 Łukasz Podsiadły 6 2:48
2 Mariusz Pietrzak 6 3:58
3 Andrzej Rybski 6 4:06
4 Adam Steciuk 6 4:16
5 Marcin Szajko 6 4:42
6 Albert Gawin 6 5:02
7 Andrzej Krochmal 6 5:04
8 Jakub Nieśpiał 6 5:41
9 Marek Piela 6 5:59
10 Paweł Szafrański 6 6:30
11 Grzegorz Maciejewski 6 9:45
12 Paweł Rozwadowski 5 6:22
13 Rafał Łyżwa 5 6:41
14 Laura Rodak 5 7:13
15 Mateusz Sieńko 4 6:32
16 Łucja Różańska 4 7:09
17 Wojtek Maciejewski 4 9:06
18 M. Maciejewski 4 9:28
19 Laura Różańska 4 11:58
20 Bartek Siembor 3 5:16
21 Marek Rybiński 3 5:32
22 Tomek 3 7:06
23 Kaziemierz Makieła 3 11:56
24 Piotr Poterała 2 5:42
25 Mikołaj Maj 2 14:40

7. Etap Geokrety

Geocaching to gra terenowa użytkowników GPS polegająca na poszukiwaniu "skarbów" ukrytych przez jej innych uczestników.

Poszukiwane skarby, tzw. skrzynki to odpowiednio zabezpieczone, wodoszczelne pojemniki, zawierające drobne upominki oraz dzienniki, w których kolejni znalazcy odnotowują swoje odkrycia.

Osoby, które odnalazły okolicznością skrzynkę powinny ten fakt odnotować w serwisach poświęconych keszingowi.

Polski serwis to opencaching.pl, link do skrzynki: Jakuza_2012 - OP5C8B

Międzynarodowy serwis to geocaching.pl, link do skrzynki: Jakuza_2012 - GC40WP4

8. UCZESTNICY

  • TP - 10 zespołów, 31 uczestników
  • TU - 14 zespołów, 28 uczestników
  • TZ - 9 zespoły, 14 uczestników
  • RAZEM - 73 uczestników

9. NAGRODY

  • Puchar dla najlepszej drużyny w kategorii TP, TU, TZ
  • Dyplomy za miejsca 1-3 we wszystkich  kategoriach
  • Dla zwycięzców każdej kategorii talon na darmowy udział w imprezie 2x2 lub 50% zniżki na Maraton lub Jakuzę
  • Wszystkie puchary i dyplomy zostaną wręczone podczas Zimowych 2x2, 12.01 2012roku

10. POTWIERDZENIE DO OTP

Trasa 2x2:

Jastrzębia - rez. Ciszek - Wielka Góra - Jaroszowa Góra - Jastrzębia (14 km)

Trasa TMWiM:

Zwiedzanie Radomia: 10 pkt za miasta do OTP
Jastrzębia - rez. Ciszek - Wielka Góra - Jaroszowa Góra - Jastrzębia  (14 km)
Kozłów - Królewski Gościniec - Moskalowa Góra - Kozłów  (11 km)

Dziękujemy wszystkim za udział w zawodach

Wyniki:

Kategoria: TZ

M nr zesp. Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 po E5
PK PP M PK PP M PK PP M PK PP M PK PP M PP M
1 2 Andrzej Krochmal
Tomasz Gronau
Warszawa 60 1000.00 1 28 1000.00 1 0 1000.00 1 84 1000.00 1 0 1000.00 1 5000.00 1
2 1 Mariusz Pietrzak
Roman Pietrzak
Piastów 60 1000.00 1 35 994.31 2 41 964.96 2 85 999.07 2 25 979.67 8 4938.02 2
3 3 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 114 953.85 9 90 949.59 5 53 954.70 4 121 965.74 4 0 1000.00 1 4823.88 3
4 6 Kazimierz Makieła Warszawa 70 991.45 6 130 917.07 7 50 957.26 3 156 933.33 7 0 1000.00 1 4799.12 4
5 5 Marcin Szajko
Paweł Starzyński
Warszawa 60 1000.00 1 35 994.31 2 172 852.99 6 156 933.33 7 0 1000.00 1 4780.63 5
6 9 Jakub Kowalczewski Radom 100 965.81 8 111 932.52 6 148 873.50 5 111 975.00 3 0 1000.00 1 4746.84 6
7 4 Anna Natusiewicz
Marek Piela
Warszawa 60 1000.00 1 45 986.18 4 285 756.41 8 132 955.56 6 0 1000.00 1 4698.14 7
8 8 Paweł Rozwadowski Warszawa 85 978.63 7 188 869.92 8 505 568.38 9 124 962.96 5 0 1000.00 1 4379.89 8
9 7 Mariusz Góraj
Robert Chruślak
Radom 60 1000.00 1 215 847.97 9 245 790.60 7 475 637.96 9 720 414.63 9 3691.16 9

Kategoria: TU

M nr zesp. Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etapy dzienne
(TMWIM i 2x2)
Etap 4 Etap 5 po E5
PK PP M PK PP M PK PP M PP M PK PP M PK PP M PP M
1 102 Jakub Nieśpiał
Adam Steciuk
Ustrzyki Dolne 113 1000.00 1 27 986.51 2 145 938.60 2 1925.10 2 31 1000.00 1 10 1000.00 1 4925.10 1
2 100 Mateusz Sieńko Babin 526 647.01 5 10 1000.00 1 75 1000.00 1 2000.00 1 57 973.74 2 35 979.67 2 4600.42 2
3 101 Dominika Markowicz
Klaudia Orłowska
Ustrzyki Dolne 133 982.91 2 780 388.89 3 230 864.04 6 1252.92 3 180 849.49 3 115 914.63 5 3999.96 3
4 103 Zuzanna Żak
Luiza Rosłanowska
ZSO6 Radom 185 938.46 3 1263 5.56 9 167 919.30 3 924.85 4 203 826.26 4 39 976.42 3 3666.00 4
5 104 Paweł Szafrański
Joanna Kwiatkowska
ZSO6 Radom 185 938.46 3 1485 1.00 10 180 907.89 4 908.89 5 205 824.24 5 42 973.98 4 3645.58 5
13 105 Marzena Jaśkiewicz
Aneta Gajewska
Radom 715 485.47 6 NKL 0.00 14 NKL 0.00 13 0.00 6 NKL 0.00 6 NKL 0.00 6 485.47 13
6 106 Arkadiusz Sułkowski
Adam Michalski
ZSP Białobrzegi 784 385.71 4 181 907.02 5 1292.73 1 1292.73 6
7 111 Wioletta Ziemnicka ZSP Białobrzegi 991 221.43 5 286 814.91 8 1036.34 2 1036.34 7
8 112 Bartosz Janik
Radosław Tuzimek
Adam Szabelak
ZSO6 Radom 1162 85.71 8 240 855.26 7 940.98 3 940.98 8
9 113 Marlena Gogół
Agnieszka Antosiewicz
Anita Blicharz
Lublin 1010 206.35 6 645 500.00 12 706.35 4 706.35 9
10 108 Aleksandra Strojna
Joanna Prkopczyk
ZSO6 Radom 1360 1.00 10 416 700.88 9 701.88 5 701.88 10
11 109 Rafał Łyżwa
Jakub Kosterna
ZSO6 Radom 1285 1.00 10 446 674.56 10 675.56 6 675.56 11
12 110 Aleksandra Palmer
Urszula Piasecka
ZSO6 Radom 1470 1.00 10 487 638.60 11 639.60 7 639.60 12
14 107 Piotr Jędrzejewski
Gabriela Tarnowska
ZSM Radom 1080 150.79 7 NKL 0.00 13 150.79 8 150.79 14

Kategoria: TP

M nr zesp. Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2
PK PP M PK PP M PP M
1 209 Bartosz Siembor
Ola Bartosiewicz
Łukasz Podsiadły
Janików 88 941.67 4 25 1000.00 1 1941.67 1
2 207 Wojciech Maciejewski
Mikołaj Maciejewski
Wiktor Wasiński
Bartosz Lenart
Janików 42 984.26 3 120 912.04 4 1896.30 2
3 206 Karol Wąsik
Jarek Morawski
Hubert Krzosek
ZSP Białobrzegi 25 1000.00 1 180 856.48 5 1856.48 3
4 205 Kacper Skrzypczyński
Joanna Badowska
ZSP Białobrzegi 35 990.74 2 210 828.70 6 1819.44 4
5 203 Filip Łapka
Jakub Jakubczyk
Klaudia Płusa
Marta Wlazło
ZSM Radom 374 676.85 7 365 685.19 8 1362.04 5
6 210 Piotr Jędrzejewski
Gabriela Tarnowska
ZSM Radom 720 356.48 9 33 992.59 3 1349.07 6
7 204 Gabrysia Zimka
Marek Rybiński
Natalia Frank
Piotr Poterała
ZSM Radom 505 555.56 8 275 768.52 7 1324.07 7
8 202 Alvert Gawin
Mikołaj Maj
Laura Różańska
Łucja Różańska
Natalia Wołczyńska
ZSM Radom 230 810.19 5 580 486.11 9 1296.30 8
9 208 Grzegorz Maciejewski
Weronika Adamczyk
Janików 800 282.41 10 25 1000.00 1 1282.41 9
10 201 Laura Rodak
Tomasz Ciecieląg
ZSM Radom 265 777.78 6 850 236.11 10 1013.89 10

 

Pobierz regulamin w wersji PDF

Logo zawodów

Regulamin

VI runda Pucharu Ziemi Radomskiej 2012
XV runda TMWiM 2012

1. CELE

  • obchody 30 lecia Klubu InO Skróty
  • zdobywanie punktów do jubileuszowej Odznaki 30 lat KInO Skróty
  • popularyzacja turystycznych Imprez na Orientację (InO) jako doskonałej formy aktywnego wypoczynku
  • nauka i praktyczny sprawdzian umiejętności posługiwania się mapą w terenie
  • wyłonienie najlepszego Turysty w cyklu rozgrywek o Puchar Ziemi Radomskiej oraz TMWiM
  • dobra zabawa na świeżym powietrzu
  • spotkanie Sympatyków InO i ich integracja
  • umożliwienie zdobywania Odznak InO

2. TERMIN I MIEJSCE IMPREZY

30 listopada - 2 grudnia 2012, Radom
(szczegóły w 14. Baza imprezy)

3. ORGANIZATORZY

Piotr Zgoda, Wileńska 8/17 20-603 Lublin

Klub Imprez na Orientację „SKRÓTY” Radom (współorganizator)

4. KOMITET ORGANIZACYJNY

  • Kierownik Imprezy: Piotr Zgoda
  • Sędzia Główny: Michał Kowalczewski PInO 663
  • Budowniczowie tras:
    • Piotr Zgoda PInO 568
    • Michał Kowalczewski
    • Przemysław Gawlik
  • Kwatermistrz: Wiesław Złotko
  • Obsługa startu, mety: sympatycy KInO "Skróty"

5. FORMA I KATEGORIE

Wszystkie kategorie zostały podzielone ze względu na doświadczenia w marszach na orientację. Sam decydujesz gdzie startujesz.

Podczas zawodów będą prowadzone dwie klasyfikacje:

  1. Tylko etapy dzienne, wg znanej formuły 2x2
  2. Klasyfikacja 5 etapowa- zaliczana do TMWIM

Klasyfikacja 2x2

  • szkolenie, wg zapotrzebowania
  • kat. TP "Początkujący" (2 etapy dzienne) - dla ur. po 1993 roku, (zespoły 2-3 osobowe), 2 x 3 pkt. na OInO,
  • kat TU "Średniozaawansowani" (2 etapy dzienne) - kategoria przeznaczona dla początkujących pełnoletnich Uczestników oraz "czujących się na siłach" niepełnoletnich (zespoły 1-2 osobowe) 2 x 3 pkt. na OInO

Klasyfikacja 5 etapowa

Zaliczana do TMWiM

  • kat. TU "Średniozaawansowani" (2 etapy dzienne + 3 etapy nocne) dla ur. po 1993 roku, (zespoły 1-2 osobowe), 5 x 3 pkt. na OInO,
    Osoby w wieku do 19 lat zostaną sklasyfikowane w kat. TJ TMWiM
  • kat. TZ "Zaawansowani" (2 etapy dzienne +3 etapy nocne) - dla ur. w 1992r. i wcześniej (zespoły 1 – 2 osobowe) 5 x 3 pkt. na OInO,
    Kategoria TS wg regulaminu TMWiM

TMWiM - Turystyczne Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Marszach na Orientację, szczegóły www.mkino.pttk.pl

6. TEREN

Trasy o długości 3-6 km. Teren miejski, parkowy, leśny (liczne wydmy).

7. MAPY

  • TP - etap I: pełna mapa, etap II: mapa lekko przekształcona. Cała trasa zabezpieczona przed ewentualnym zgubieniem się
  • TU - mapy "trochę" przekształcone
  • TZ - mapa nietypowa, czyli taka jaką InOwcy lubią najbardziej

8. ZGŁOSZENIA

Bezpośrednio do Kierownika Rajdu:

  • drogą elektroniczną: piotrzgoda@skroty.eu.org
  • telefonicznie: 661-702-673 (10-21)

Prosimy o zgłoszenia do 27.11.2012, po terminie wpisowe wzrasta o 50% i nie gwarantuje pełnych świadczeń.

Zgłoszenie prosimy przesyłać na załączonej karcie zgłoszeń.

9. OPŁATA NA RZECZ REALIZACJI IMPREZY

Klasyfikacja wpisowe Dojazd*
2x2 10 zł 10 zł
TMWiM 50 zł 0 zł

Zwycięzcy Jesiennych 2x2 bezpłatnie !!

* możliwość dojazdu autokarem z Radomia na start zawodów
** darmowy udział w klasyfikacji 2x2, w TMWiM 50% rabatu

Po zgłoszeniu wpisowe należy wpłacić na wskazane konto.

10. ŚWIADCZENIA

  • dyplomy i puchary dla najlepszych
  • okolicznościowa naklejka
  • komplet map dla każdego Uczestnika
  • kiełbaska do ogniska po etapach dziennych i nocnych w sobotę
  • nocleg w szkole (sala gimnastyczna)
  • gorący posiłek w sobotę (tylko TMWiM)
  • dojazd i powrót z bazy do startu etapów (tylko TMWiM; uczestnicy 2x2 wnoszą dodatkową opłatę)
  • potwierdzenie punktów do OInO oraz OTP,
  • weryfikacja OInO (do małej złotej włącznie), oraz Odznaki 30 lat KInO Skróty
  • protokół z zawodów (wersja PDF, należy podać e-mail)

11. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  • rajd nie ma charakteru komercyjnego. Jest to impreza non-profit, odbywa się na zasadach samorealizacji
  • każdy zespół powinien posiadać: kompas, latarkę oraz przybory do pisania i kreślenia
  • zgłaszający jest zobowiązany ubezpieczyć Uczestników
  • impreza odbędzie się bez względu na pogodę;
  • za szkody wynikłe wobec Uczestników jak i osób trzecich organizator nie odpowiada;
  • zgłoszenie po terminie nie gwarantuje pełnych świadczeń;
  • osoby zgłoszone, ale nieobecne na imprezie tracą prawo do świadczeń i zwrotu wpisowego;
  • na imprezie obowiązuje punktacja Komisji InO ZG PTTK;
  • osoby niepełnoletnie mogą Uczestniczyć pod opieką dorosłego Opiekuna;
  • obowiązkiem Uczestnika jest przestrzeganie zasad Karty Turysty, Kodeksu Drogowego oraz Fair Play.
  • ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do Organizatorów.
  • możliwość nabycia książeczki InO;
  • Rajd odbędzie się przy zgłoszeniu co najmniej 35 osób w każdej z klasyfikacji (2x2 i TMWiM)

Szczegółowe i aktualne informacje będą publikowane na stronie www.skroty.eu.org

12. PROGRAM IMPREZY

Klasyfikacja 2x2

sobota 1 grudnia 2012

  • 09.30 - wyjazd autokaru z Radomia
  • 10.30 - rozpoczęcie zawodów, start etapu 1
  • 12.00 - start etapu 2
  • 15.00 - odjazd autokaru do Radomia

Klasyfikacja 5 etapowa

piątek 30 listopada 2012

  • 18.00 - przyjmowanie Uczestników w bazie
  • 20.30 - uroczyste rozpoczęcie Jakuzy
  • 21.00 - start etapu 1 (nocny),

sobota 1 grudnia 2012

  • 09.30 - wyjazd autokaru
  • 10.00 - start etapu 2 (dzienny)
  • 12.00 - start etapu 3 (dzienny)
  • 15.00 - powrót autokaru do Radomia
  • 17.00 - obiad
  • 18.00 - ino mrówka
  • 20.00 - wyjazd autokaru
  • 20.30 - start etapu 4
  • 22.00 - start etapu 5
  • 24.00 - powrót autokaru do Radomia

niedziela 2 grudnia 2012

  • 09.00 - uroczyste podsumowanie Jakuzy
  • 10.00 - opuszczenie bazy

13. DOJAZD / POWRÓT

Radom jest ważnym węzłem komunikacyjnym, więc dojazd nie powinien stanowić problemu.

Polecamy dojazd:

  • Polski Bus: kurs z Warszawy (bilet już od 5zł)
  • Pociągiem: Koleje Mazowieckie
  • W Radomiu z dworca PKP dojazd do bazy autobusem linii 3, 6, 9, 13, 18 (piechotą około 20 minut) www.mzdik.pl
  • 2x2 możliwy dojazd komunikacją PKS, odjazd z Radomia (dworzec PKS) 9:40, powrót 16::17

14. BAZA IMPREZY

Schemat bazy 2x2Publiczne Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów, ul. 25 czerwca 79

Klasyfikacja 2x2

Bazą zawodów, parking leśny przy rezerwacie Ciszek, 4 km od Jastrzębi. Dojazd leśną drogą o dość kiepskiej nawierzchni.
Współrzędne GPS:21.29340E,51.48909N

Mapa imprezy w serwisie targeo.pl http://mapa.targeo.pl/Jakuza_2012,plan_9489NI5gL1IXW1pWdbT0z5cS

Zapraszamy