Przeskocz do treści

pobierz wyniki w formacie Ms Excel (*.xls)
pobierz wyniki w formacie OpenDocument (*.ods)

Jakuza 2013 - logo

XIII Ogólnopolskie Marsze na Orientację

JAKUZA 2013

wyniki

VIII runda Pucharu Ziemi Radomskiej 2013
XV runda XLVI Konkursu o Tytuł Mistrza Warszawy i Mazowsza w MnO

Kategoria: TP

M Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2
PK PP M PK PP M PP M
1 Marcin Kaczor ZSP Białobrzegi 0 1000.00 1 0 1000.00 1 2000.00 1
1 Karol Wąsik ZSP Białobrzegi 0 1000.00 1 0 1000.00 1 2000.00 1
1 Hubert Krzosek ZSP Białobrzegi 0 1000.00 1 0 1000.00 1 2000.00 1
4 Zuzanna Żurawska
Martyna Głąbikowska
Patryk Pełka
ZSP Białobrzegi 0 1000.00 1 25 965.28 4 1965.28 4
5 Bartłomiej Siedlecki
Michał Kłosiewicz
ZSP Białobrzegi 10 989.90 8 25 965.28 4 1955.18 5
6 Denis Kiljański
Przemysław Sułek
ZSP Białobrzegi 25 974.75 9 25 965.28 4 1940.03 6
7 Marlena Kalbarczyk
Kamila Kozdra
Piotr Podymniak
PG Białobrzegi 0 1000.00 1 50 930.56 9 1930.56 7
8 Mateusz Bąk
Piotr Zasada
Stanisław Chrzanowski
PG 13 Radom 25 974.75 9 35 951.39 8 1926.14 8
9 Zuzanna Zych
Weronika Marchewka
PG 23 0 1000.00 1 55 923.61 11 1923.61 9
10 Aleksander Dzieślewski
Daniel Defiński
Krzysztof Frącek
Bartosz Urbański
PG 13 Radom 60 939.39 13 30 958.33 7 1897.73 10
11 Monika Duranc
Aleksandra Lewandowska
PG Białobrzegi 0 1000.00 1 85 881.94 14 1881.94 11
12 Bartosz Płoza
Paweł Trychlewski
Kacper Krawczyk
Eryk Skaliński
PG 13 Radom 90 909.09 17 50 930.56 9 1839.65 12
13 Aleksandra Gajda
Magdalena Prawda
Zuzanna Krześniak
TKPZ Brzeźnica 60 939.39 13 75 895.83 13 1835.23 13
14 Aleksandra Jaworska
Daria Wieteska
PG 13 Radom 50 949.49 12 85 881.94 14 1831.44 14
15 Kinga Wydra
Julka Markiewicz
Małgosia Kiełbus
Gabrysia Nagawska
PG 13 Radom 70 929.29 16 95 868.06 17 1797.35 15
16 Adam Mizera
Bartłomiej Czerwiec
Mikołaj Rybak
Bartosz Stefański
PG 13 Radom 25 974.75 9 135 812.50 18 1787.25 16
17 Michał Fereniec
Michał Romanowski
Szymon Zelga
PG 23 180 818.18 20 55 923.61 11 1741.79 17
18 Artur Kurek
Krzysztof Trzciński
TKPZ Brzeźnica 60 939.39 13 195 729.17 20 1668.56 18
19 Mateusz Kacprok
Wiktor Rzeczkowski
Albert Mukarczyk
PG Białobrzegi 110 888.89 18 175 756.94 19 1645.83 19
20 Kamila Krycia
Natalia Wotczyńska
Wiktoria Cheduińska
Marta Bąk
PG 13 Radom 215 782.83 21 240 666.67 21 1449.49 20
21 Weronika Wodzińska
Paulina Ziółek
PG Białobrzegi 450 545.45 23 85 881.94 14 1427.40 21
22 Dawid Rafa
Jakub Głuszek
Jakub Kęska
ZSP w Słowikach 175 823.23 19 440 388.89 23 1212.12 22
23 Kalina Pyc
Paulina Grzegorczyk
Klaudia Węsek
TKPZ Brzeźnica 445 550.51 22 270 625.00 22 1175.51 23

Kategoria: TU

M Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 po E5 TMWiM
PK PP M PK PP M PK PP M PK PP M PK PP M PP M
1 Agata Malczewska
Paweł Rozwadowski
91 1000.00 1 365 972.15 2 10 990.74 2 0 1000.00 1 25 1000.00 1 4962.89 1 1000
2 Kinga Miszczak
Dagmara Wronowska
Ustrzyki Dolne 98 994.02 2 840 671.52 3 10 990.74 2 0 1000.00 1 155 888.89 3 4545.17 2 915
3 Anna Morawska 245 868.38 3 945 605.06 5 0 1000.00 1 0 1000.00 1 25 1000.00 1 4473.44 3 901
4 Michal Murgrabia
Krzysztof Chojnowski
Bracia Koala 724 458.97 4 321 1000.00 1 135 875.00 5 0 1000.00 1 275 786.32 4 4120.30 4 830
5 Ewelina Lupa
Krystian Dąbrowski
Paweł Wnuk
Lublin 1190 60.68 5 990 576.58 6 350 675.93 6 7 993.52 6 1060 115.38 6 2422.10 5 488
6 Badowska Joanna
Wioletta Ziemnicka
ZSP Białobrzegi NKL 0.00 6 854 662.66 4 50 953.70 4 NKL 0.00 7 NKL 0.00 7 1616.36 6 325
7 Jakub Górecki
Adam Lewandowski
Sebastian Burekowski
Białobrzegi NKL 0.00 6 NKL 0.00 7 NKL 0.00 7 3 997.22 5 859 287.18 5 1284.40 7 258

Kategoria: TZ

M Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 po E5 TMWiM
PK PP M PK PP M PK PP M PK PP M PK PP M PP M
1 Roman Pietrzak
Mariusz Pietrzak
22 1000.00 1 0 1000.00 1 240 900.62 3 25 976.85 2 95 926.36 4 4803.83 1 1000
2 Tomasz Gronau
Andrzej Krochmal
Warszawa 35 987.96 2 0 1000.00 1 455 767.90 6 25 976.85 2 35 972.87 2 4705.58 2 979
3 Adam Krochmal
Paweł Starzyński
Żołnierz, Papież, Doktor i Towarzysz na Skróty 66 959.26 5 35 970.09 6 445 774.07 5 0 1000.00 1 0 1000.00 1 4703.42 3 979
4 Sławomir Otap Warszawa 57 967.59 4 0 1000.00 1 505 737.04 7 35 967.59 10 150 883.72 5 4555.94 4 948
5 Anna Natusiewicz
Marek Piela
Stowarzysze 55 969.44 3 25 978.63 5 625 662.96 10 25 976.85 2 322 750.39 9 4338.28 5 903
6 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 131 899.07 6 50 957.26 7 345 835.80 4 25 976.85 2 560 565.89 10 4234.88 6 881
8 Barbara Szmyt
Dariusz Walczyna
Stowarzysze 270 770.37 7 60 948.72 9 605 675.31 9 25 976.85 2 215 833.33 7 4204.58 8 875
7 Kasia Woźniak
Michał Woźniak
Miśki 549 512.04 8 80 931.62 10 160 950.00 2 25 976.85 2 190 852.71 6 4223.23 7 879
9 Mariusz Góraj
Robert Chruślak
Skróty Radom 585 478.70 9 10 991.45 4 575 693.83 8 25 976.85 2 260 798.45 8 3939.29 9 820
10 Agata Siejko
Michał Siejko
Wiktor Stołowski
Skróty Radom NKL 0.00 10 55 952.99 8 79 1000.00 1 25 976.85 2 93 927.91 3 3857.75 10 803

Etap: MINI InO Szkoła

M uczestnik punkty karne zadanie: znalezione błędy
1 Roman Pietrzak
Mariusz Pietrzak
0 52
2 Kasia i Michał Woźniak 0 44
3 Dagmara Wronowska
Kinga Miszczak
0 43
4 Andrzej Rybski 0 41
5 Tomasz Gronau
Andrzej Krochmal
0 31
6 Agata Malczewska
Marek Piela
Paweł Rozwadowski
0 29
7 Mariusz Góraj
Robert Chruślak
0 26
8 Barbara Szmyt
Dariusz Walczyna
0 11
9 Sławomir Otap 0 2
10 Michal Murgrabia
Krzysztof Chojnowski
0 1

Etap: MINI InO "Siatka"

M uczestnik punkty karne czas
1 Kasia i Michał Woźniak 0 2
1 Mariusz Góraj 0 2
1 Andrzej Krochmal 0 2
1 Agata Malczewska 0 2
1 Bogusław Ciastek 0 2
1 Barbara Szmyt 0 2
1 Paweł Rozwadowski 0 3
1 Tomasz Gronau 0 3
1 Robert Chruślak 0 3
1 Mariusz Pietrzak 0 8
11 Sławomir Otap 10 2
11 Roman Pietrzak 10 3

Etap: MINI InO "Parking"

M uczestnik czas punkty punkty karne uwagi wynik
Klasyfikacja indywidualna
1 Andrzej Rybski 0 0 0
1 Mariusz Góraj 0 0 0
1 Mariusz Pietrzak 0 0 0
1 Krzysztof Chojnowski 0 0 0
1 Tomasz Gronau 0 0 0
6 Robert Chruślak 30 0 30
6 Paweł Rozwadowski 30 0 30
8 Sławomir Otap 40 0 40
8 Jakub Głuszek 40 0 40
10 Jakub Kęska 50 10 Zmiana PK: 9 60
11 Dagmara Wronowska 70 0 70
11 Dawid Rafa 50 20 Zmiana PK: 1,9 70
11 Kinga Miszczak 70 0 70
14 Artur Kurek 0 135 Zmiana PK: 8 PS: 2,3,5,6,9 135
15 Magdalena Prawda 30 175 Zmiana PK:2,3,4,5,6 PS: 2,3,6,7,9 205
16 Michał Romanowski 60 150 PS: 2,4,5,6,7,9 210
17 Zuzia Krześniak 30 245 Zmiana PK: 2,4,6 PS: 2,3,6,7,9 BPK 10 275
17 Aleksandra Gajda 30 245 Zmiana PK: 2,4,6 PS: 2,3,6,7,9 BPK 10 275
19 Bogusław Ciastek 10 270 BPK: 2,3,4 280
20 Michał Fereniec 50 250 PS: 1-10 300
21 Szymon Zelga 60 315 PS: 1-9 BPK 10 375
22 Paulina Grzegorczyk 80 485 PS: 4,6,7,8,9 BPK: 2,3,5,10 565
23 Krzysztof Trzciński 70 500 PS: 1,6 BPK: 2,3,4,9,10 570
24 Klaudia Węsek 80 510 PS: 1,4,,6,7,8,9 BPK: 2,3,5,10 590
24 Kalina Pyc 80 510 PS: 1,4,6,7,8,9 BPK: 2,3,5,10 590
Klasyfikacja zespołowa
1 Anna Natusiewicz
Marek Piela
0 0 0
1 Kasia Woźniak
Michał Woźniak
0 0 0
1 Barbara Szmyt
Dariusz Walczyna
0 0 0
4 Mateusz Kacprzak
Wiktor Rzeczkowski
Albert Mukarczyk
150 125 PS 2,3,7,8,9 275

Jakuza 2013 - logo

XIII Ogólnopolskie Marsze na Orientację

JAKUZA 2013

mapy

VIII runda Pucharu Ziemi Radomskiej 2013
XV runda XLVI Konkursu o Tytuł Mistrza Warszawy i Mazowsza w MnO

Kategoria TU i TZ

Kategoria TU TZ
Etap 1 Mapa TU - E1 Mapa TZ - E1
Etap 2 Mapa TU - E2 Mapa TZ - E2
Etap 3 Mapa TU - E3 Mapa TZ - E3
Etap 4 Mapa TU - E4 Mapa TZ - E4
Etap 5 Mapa TU - E5 Mapa TZ - E5

Mini-InO, kategoria TP oraz etapy szkoleniowe

Kategoria mini InO TP szkolenie
Etap 1 Mapa mini-InO (szkoła) Mapa TP - E1 Mapa szkolenie - E1
Etap 2 Mapa mini-InO (siatka) Mapa TP - E2 Mapa szkolenie - E2
Etap 3 Mapa mini-InO (parking)

Jakuza 2013  - logo

22-24 listopada 2013 w Białobrzegach, święto radomskiej orientalistyki. 5 etapów tradycyjnych oraz kilka mini- zabawowych

pobierz regulamin w wersji pdf
zgłoszenia poprzez orientering.waw.pl

XIII Ogólnopolskie Marsze na Orientację

JAKUZA 2013

regulamin

VIII runda Pucharu Ziemi Radomskiej 2013
XV runda XLVI Konkursu o Tytuł Mistrza Warszawy i Mazowsza w MnO

Jakuza 2013 - logo

1. CELE

  • Poznanie piękna i walorów krajoznawczo-turystycznych Białobrzegów i okolic.
  • Zdobywanie punktów do jubileuszowej Odznaki 30 lat KInO Skróty.
  • Popularyzacja turystycznych Imprez na Orientację (InO).
  • Nauka i praktyczny sprawdzian umiejętności posługiwania się mapą w terenie.
  • Wyłonienie najlepszego Turysty w cyklu rozgrywek o Puchar Ziemi Radomskiej oraz TMWiM.
  • Dobra zabawa na świeżym powietrzu.
  • Spotkanie sympatyków InO i ich integracja.
  • Umożliwienie zdobywania Odznak Ino.

2. TERMIN I MIEJSCE IMPREZY

22-24 listopad 2013, Białobrzegi

3. ORGANIZATORZY

  • AlexTravel.Pl Aleksandra Wilczyńska-Zgoda
    20-603 Lublin, Wileńska 8/17
    Wpis do rejestru organizatorów turystyki nr 8192
  • Klub Imprez na Orientację „SKRÓTY” Radom (współorganizator)
  • Koło Turystyczne przy Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Białobrzegach (współorganizator)

4. KOMITET ORGANIZACYJNY

  • Kierownik imprezy: Piotr Zgoda
  • Sędzia Główny: Piotr Zgoda (PInO 568)
  • Budowniczowie tras:
    • Bogusław Ciastek (PInO 439)
    • Przemysław Gawlik (PInO 688)
    • Michał Siejko
    • Piotr Zgoda (PInO 568)
  • Baza noclegowa: Wioletta Ziemnicka
  • Obsługa startu, mety: członkowie i sympatycy KInO "Skróty"

5. FORMA I KATEGORIE

Przygotujemy trzy rodzaje tras. Uczestnik sam na podstawie własnej oceny umiejętności dokonuje wyboru kategorii. Zaleca się, aby osoby pełnoletnie nie brały udziału w kategorii TP (ze względu na prostotę trasy).

Podczas zawodów będą prowadzone dwie klasyfikacje:

  • tylko etapy dzienne, wg znanej formuły 2x2;
  • klasyfikacja 5 etapowa- zaliczana do TMWIM, w kat. TP konkurs nie jest prowadzony ;

Klasyfikacja 2x2

  • szkolenie, wg zapotrzebowania (podać w zgłoszeniu)
  • kat. TP "Początkujący" (2 etapy dzienne); (zespoły 2-3 osobowe), 2x3 pkt. na OInO,
  • kat. TU "Średniozaawansowani" (2 etapy dzienne); (zespoły 1-2 osobowe) 2x3 pkt. na OInO, zaliczana do TMWIM
  • InO Mrówka i mini InO, bez kategorii,

Klasyfikacja 5 etapowa

  • kat. TP "Początkujący" (2 etapy dzienne+ 3 etapy nocne). (zespoły 2- 3osobowe) 5x 3 pkt. na OInO
  • kat. TU/TJ "Średniozaawansowani" (2 etapy dzienne+ 3 etapy nocne); (zespoły 1-2 osobowe) 5x3 pkt. na OInO, zaliczana do TMWIM
  • kat. TZ "Zaawansowani" (2 etapy dzienne+ 3 etapy nocne); (zespoły 1-2 osobowe) 5x 3 pkt. na OInO, zaliczana do TMWIM
  • InO Mrówka, bez kategorii,
  • etapy niespodzianka, bez kategorii, 1pkt. na OInO; Przygotujemy ich co najmniej kilka, już wiem o pięciu.

6. TEREN

Teren leśny, liczne wydmy. Trasy o długości 3-4 km. Wędrujemy bez plecaków.

Jeden etap TU/TJ/TZ (TMWiM) będzie miał charakter miejskiej trasy krajoznawczej z elementami InO.

7. MAPY

  • TP etap I: pełna mapa, etap II mapa lekko przekształcona; etapy III, IV, V to nocny krótki spacer z pełną mapą po lesie. Dopuszczamy udział opiekuna w nocnych etapach.
  • TU/TJ mapy "trochę" przekształcone
  • TZ mapa nietypowa, czyli taka jaką InOwcy lubią najbardziej

8. ZGŁOSZENIA:

Bezpośrednio do Kierownika Rajdu:

Prosimy o zgłoszenia do 18.11.2013, po terminie wpisowe wzrasta o 50% i nie gwarantuje pełnych świadczeń.

W zgłoszeniu należy podać kategorię, rok urodzenia, adres e-mail, nr telefonu.

Prosimy podać informację o Waszym udziale w niedzielnych atrakcjach, ułatwi to planowanie dnia.

9. OPŁATA NA RZECZ REALIZACJI IMPREZY

  • 10zł - uczetsnicy klasyfikacji 2x2
  • 50zł - uczestnicy klasyfikacji 5 etapowej
  • 30zł - uczestnicy klasyfikacji 5 etapowej, nie korzystający z noclegu i wyżywienia

Po zgłoszeniu wpisowe należy wpłacić w sekretariacie zawodów.

10. ŚWIADCZENIA

  • Dyplomy dla trzech najlepszych drużyn w każdej kategorii.
  • Okolicznościowa naklejka.
  • Komplet map dla każdego uczestnika.
  • Kiełbaska do ogniska.
  • Potwierdzenie punktów do OInO oraz OTP.
  • Weryfikacja OInO (do małej złotej włącznie, oraz 30 lat KInO Skróty).
  • Dwa noclegi w szkole.
  • Gorący posiłek w sobotę (tylko 5 etapów).
  • Dojazd na start etapów (tylko 5 etapów).
  • Protokół z zawodów dla zespołów (wersja PDF), należy podać adres e-mail.

11. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  • Rajd nie ma charakteru komercyjnego. Jest to impreza non-profit, odbywa się na zasadach samorealizacji.
  • Należy posiadać miękkie obuwie na zmianę.
  • Każdy zespół powinien posiadać: kompas oraz przybory do pisania i kreślenia.
  • Zgłaszający jest zobowiązany ubezpieczyć uczestników.
  • Impreza odbędzie się bez względu na pogodę.
  • Za szkody wynikłe wobec uczestników jak i osób trzecich organizator nie odpowiada.
  • Zgłoszenie po terminie nie gwarantuje pełnych świadczeń.
  • Osoby zgłoszone, ale nieobecne na imprezie tracą prawo do świadczeń i zwrotu wpisowego.
  • Na imprezie obowiązuje punktacja Komisji InO ZG PTTK.
  • Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć pod opieką dorosłego Opiekuna.
  • Obowiązkiem uczestnika jest przestrzeganie zasad Karty Turysty, Kodeksu Drogowego oraz Fair Play.
  • Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do Organizatorów.
  • Rajd odbędzie się przy zgłoszeniu minimum 35 osób w każdej z klasyfikacji.

12. PROGRAM IMPREZY

Klasyfikacja 2x2

Sobota 23 listopada 2013

  • 09.00 - rozpoczęcie i szkolenie
    Osoby chętne do szkolenia, zostaną podzielone na małe grupy, do której dołączy doświadczony inowiec i przez około godzinę będzie przekazywał możliwie dużo informacji o marsach na orientację.
  • 10.00 - start etapu I wszystkich kategorii
  • 12.00 - start etapu II wszystkich kategorii
  • 14.00 - mini InO i InO mrówka
  • 15.00 - zakończenie zawodów,

Klasyfikacja 5 etapowa

Piątek 22 listopada 2013

  • 19.00 - przyjmowanie uczestników w bazie
  • 20.00 - mecz siatkówki „Skróty i Przyjeciele kontra reszta świataJ- I etap mini InO…
  • 22.00 - rozpoczęcie imprezy
  • 22.30 - start E1 TU/TJ i TZ, po etapie ognisko

Sobota 23 listopada 2013

  • 09.30 - wyjazd autobusu z Białobrzegów
  • 10.00 - szkolimy początkujących
  • 11.00 - start E2 TU/TJ/TZ
  • 13.00 - start E3 TU/TJ/TZ
  • 15.00 - powrót do bazy
  • 17.00 - obiad, InO mrówka,
  • 19.00 - II mecz siatkówki „Skróty i Przyjeciele kontra reszta świataJ- kolejny etap mini InO…
  • 21.00 - start E4 TU/TJ/TZ
  • 22.00 - start E5 TU/TJ/TZ, po etapie ognisko

Niedziela 24 listopada  2013

  • 09.00 - zakończenie imprezy
  • 09.30 - III mecz siatkówki "Skróty i Przyjeciele kontra reszta świata" - kolejny etap mini InO…
  • 12.00 - spływ kajakowy po Pilicy, możliwe że nawet etap InO. Wkrótce rozwiniemy ten punkt.
  • 15.00 - wycieczka piesza szlakiem zapomnianych lampionów…

13. BAZA IMPREZY oraz DOJAZD

Klasyfikacja 2x2

  • Baza to parking leśny w okolicy miejscowości Mikówka (droga Białobrzegi-Bobrek).
  • Z drogi ekspresowej należy zjechać na węźle Białobrzegi Południe, kierunek DK48 Kozienice.
  • Dojazd komunikacją publiczną jest bardzo trudny, proponujemy dojazd busem z dworca PKS w Białobrzegach, cena kursu 10zł (max 8 osób). W zgłoszeniu podać ewentualne zapotrzebowanie i czas przyjazdu.
  • Położenie bazy pokazuje schematyczna mapka.

Klasyfikacja 5 etapowa

  • Baza to Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach, ulica Żeromskiego 86.
  • Dojazd do Białobrzegów jest bardzo łatwy, zatrzymuje się tutaj większość autobusów na linii Warszawa- Radom
  • Z dworca PKS w Białobrzegach do bazy jest około 1km.

Link do mapy w serwisie Targeo

14. PUCHARY

Udział w XIII Jakuzie umożliwia zdobywanie punktów w klasyfikacji:

Puchar Ziemi Radomskiej (PZR)

  • Celem klasyfikacji jest promocja i wyłonienie najlepszych uczestników imprez na orientację organizowanych przez Skróty
  • Klasyfikacja jest prowadzona w trzech kategoriach TP, TU, TZ, zaliczane są punkty przeliczeniowe zdobyte podczas każdego etapu.
  • O zwycięstwie decyduje suma najlepszych wyników z 70% etapów PZR w danym roku.

XLVI Konkurs o Tytuł Mistrza Warszawy i Mazowsza w MnO (TMWiM)

  • Celem klasyfikacji jest wyłonienie najlepszych uczestników w województwie mazowieckim.
  • Klasyfikacja jest prowadzona w trzech kategoriach TS/TZ , TU oraz TJ (od 2013).
  • TJ - zostanie wyłoniona spośród uczestników kat. TU, w wieku do 19 lat
  • Punkty można zdobywać na 15 imprezach w sezonie, z czego 6 najlepszych decyduje o końcowym wyniku.
  • W 2013 roku 4 radomskie imprezy posiadają rangę TMWiM. W odróżnieniu od PZR punkty są przyznawane za całą imprezę a nie za etap.

15. LOGO

W celu opracowania znaczka (logo) naszej imprezy wykorzystano zdjęcie autorstwa  Rafał T. Zdjęcie znajduje się w serwisie fotopolska.eu,

Licencja: CC-BY-SA 3.0 Autor: Jerzy Kutkowski, pozwala na przetwarzanie i publikowanie materiałów zawartych w serwisie.

16. RÓWNIE WAŻNE

Szkolenie początkujących:

W sobotę rano wszyscy uczestnicy kategorii TZ zostaną poproszeni o przeszkolenie w terenie naszych dzieci. Ewentualna odmowa poskutkuje brakiem obiadu!!

Szczegóły na rozpoczęciu.

Siatkówka

Korzystając z dostępu do Sali gimnastycznej, postanowiliśmy zagrać w siatkówkę.

Przyjmujemy zapisy do drużyny "Reszty Świata". Pozostałych prosimy o gorący doping, będziecie mogli wziąć udział w siatkarskim mini InO…

Niezbędne obuwie na zmianę, na jasnej podeszwie.

Niedziela:

Nauczeni super atmosferą na Wakacyjnej InO w Puławach, postanowiliśmy zaplanować coś na niedzielę (przecież na InO świat się nie kończy). Trwają prace nad załatwieniem kajaków (spływ odbędzie się jeśli Pilica nie zamarznie), z wycieczką pieszą nie będzie większego problemu.

Serdecznie zapraszamy 🙂

pobierz wyniki w formacie Ms Excel (*.xls)

pobierz wyniki w formacie OpenDocument (*.ods)

Napisali o nas: relacja TKPZ z Brzeźnicy

Wyniki

JESIENNE 2x2

VII runda Pucharu Ziemi Radomskiej 2013

Kategoria: TP

M nr zesp. Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2
PK PP M PK PP M PP M
1 6 Sułek Przemysław
Kiliański Denis
Siedlecki Bartłomiej
ZSP Białobrzegi 35 961.11 5 25 1000.00 1 1961.11 1
2 1 Kurek Karolina
Krawczyk Kinga
TKPZ Brzeźnica 50 944.44 6 25 1000.00 1 1944.44 2
3 2 Kurek Artur TKPZ Brzeźnica 0 1000.00 1 85 933.33 8 1933.33 3
3 3 Prawda Magdalena TKPZ Brzeźnica 0 1000.00 1 85 933.33 8 1933.33 3
3 4 Krześniak Zuzanna TKPZ Brzeźnica 0 1000.00 1 85 933.33 8 1933.33 3
3 5 Furga Adam TKPZ Brzeźnica 0 1000.00 1 85 933.33 8 1933.33 3
3 7 Żurawska Zuzanna
Krzosek Hubert
ZSP Białobrzegi 50 944.44 6 35 988.89 4 1933.33 3
3 8 Romianowski Jakub
Jarecki Dominik
Nowakowski Sebastian
ZSP Białobrzegi 50 944.44 6 35 988.89 4 1933.33 3
9 9 Bąk Mateusz
Czerwiec Bartłomiej
Mizera Adam
Stefański Bartosz
PG nr. 13 Radom 50 944.44 6 45 977.78 6 1922.22 9
10 10 Skaliński Eryk
Defiński Daniel
Dzieślewski Aleksander
PG nr. 13 Radom 75 916.67 10 30 994.44 3 1911.11 10
11 11 Kiełbus Małgorzata
Wydra Kinga
Janiszewska Aleksandra
PG nr. 13 Radom 140 844.44 12 55 966.67 7 1811.11 11
12 12 Fokt Wiktoria
Jaworska Aleksandra
Wójcik Iga
Wieteska Daria
Surma Magdalena
PG nr. 13 Radom 135 850.00 11 95 922.22 12 1772.22 12
13 13 Krycia Kamila
Nagawska Gabriela
Markiewicz Julia
Bąk Marta
PG nr. 13 Radom 190 788.89 13 125 888.89 13 1677.78 13
13 14 Chechlińska Wiktoria
Duszyńska Karina
Kościów Wiktoria
PG nr. 13 Radom 190 788.89 13 125 888.89 13 1677.78 13

Kategoria: TU

M nr zesp. Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2
PK PP M PK PP M PP M
1 0 Agata Malczewska
Paweł Rozwadowski
KInO Stowarzysze 10 990.74 1 0 1000.00 1 1990.74 1
2 0 Kamil Herman KInO Stowarzysze 25 976.85 2 0 1000.00 1 1976.85 2
3 101 Wioletta Ziemnicka ZSP Białobrzegi 28 974.07 5 20 981.48 3 1955.56 3
4 105 Andrzej Przychodzeń HKT Trep 25 976.85 2 25 976.85 4 1953.70 4
4 0 Jolanta Przychodzeń
Grzegorz Korycki
HKT Trep 25 976.85 2 25 976.85 4 1953.70 4

Kategoria: TZ

M nr zesp. Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 Po etapie3
PK PP M PK PP M PP M
1 200 Robert Chruślak
Mariusz Góraj
Radom 0 1000.00 1 0 1000.00 1 2000.00 1
2 204 Kasia Woźniak
Michał Woźniak
Miśki 10 990.74 4 0 1000.00 1 1990.74 2
3 202 Tomek Gronau Warszawa 0 1000.00 1 27 975.00 3 1975.00 3
4 201 Szymon Bijak BambInO 25 976.85 5 39 963.89 4 1940.74 4
5 203 Jakub Kowalczewski Radom 0 1000.00 1 80 925.93 5 1925.93 5

Kategoria: InO-mrówka

M uczestnik czas [sek] punkty karne punkty karne za zadanie uwagi wynik
1 Bartłomiej Siedlecki 163
2 Kasia Woźniak Michał Woźniak 176
3 Karolina Kurek 191
4 Jakub Kowalczewski 197
5 Zuzanna Żurawska 260
6 Robert Chruślak 335
7 Dominik Jarecki 378
8 Wioletta Ziemnicka 148 Błąd w zadaniu 3
9 Denis Kiliański 183 Błąd w zadaniu 3
10 Jakub Romianowski 229 Błąd w zadaniu 2
11 Kinga Krawczyk 275 Błąd w zadaniu 4
12 Tomek Gronau 321 Błąd w zadaniu 3
13 Sebastian Nowakowski 300 Błąd w zadaniu 2,4
14 Przemysław Sułek 263 Błąd w zadaniu 1,2,3,4

Kategoria: mini InO (TO)

Imie i nazwisko Klub PK
Paweł Rozwadowski Stowarzysze 0
Agata Malczewska Stowarzysze 0
Szymon Bijak BambInO 0
Mariusz Góraj Skróty 0
Kasia Woźniak Miśki 0
Michał Woźniak Miśki 0
Piotr Zgoda Skróty 0
Tomek Gronau Warszawa 0
Kinga Krawczyk TKPZ 25
Karolina Kurek TKPZ 25
Robert Chruślak Skróty 25
Denis Kiliański Białobrzegi 25
Anonim ? 25
Jakub Kowalczewski Radom 35
Daniel Defiński PG 13 50
Martyna Mieszkowska PG 13 60
Stefański Bartosz PG 13 65
Wioletta Ziemnicka Białobrzegi 75
Kamil Herman Stowarzysze 85
Magdalena Surma PG 13 95
Wójcik Iga PG 13 95
Aleksander Dzieślewski PG 13 110
Bartłomiej Czerwiec PG 13 110
Aleksandra Janiszewska PG 13 210
Adam Mizera PG 13 240
Anonim ? 250
Małgorzata Kiełbus PG 13 260
Kinga Wydra PG 13 265
Karina Duszyńska PG 13 270
Julia Markiewicz PG 13 270
Jakub Romianowski Białobrzegi 300
Siedlecki Bartłomiej Białobrzegi 300
Anonim ? 300
Anonim ? 300
Mateusz Bąk PG 13 310
Kamila Krycia PG 13 345
Marta Bąk PG 13 350