Przeskocz do treści

Wiosenne 2×2 2010 – wyniki

Wyniki TP- trasa początkujących

Miejsce nr zespołu Imię i nazwisko Miejscowość Etap 1 Etap 2 Po etapie 2
PK PP M PK PP M PP M
1 2 Piotr Nowakowski
Jakub Kowalczewski
ZS Muzycznych
PG nr 23
10 1000,00 1 0 1000,00 1 2000,00 1
2 18 Łukasz Bogusz
MichałKaszalej
Warszawa 14 995,12 4 25 972,22 6 1967,34 2
3 13 Michał Trzaska
Paweł Zawisza
Sergiusz Jędra
ZS Białobrzegi 50 951,22 8 0 1000,00 1 1951,22 3
4 19 Marta Soćko
Paweł Soćko
Karol Mrowiec
Warszawa 31 974,39 6 25 972,22 6 1946,61 4
5 17 Joanna Kośnik
Aleksandra Wilczyńska
Owca
Warszawa
Lublin
Radom
15 993,90 5 50 944,44 12 1938,35 5
6 4 Adrian Jarosiński
Jakub Banaszek
Jacek Karpińki
ZS Muzycznych 35 969,51 7 39 956,67 11 1926,18 6
7 6 Milena Lech
Agnieszka Brzeska
Michał Padlecki
SKKT nr 213 Leśniczówka/ PG nr 13 10 1000,00 1 90 900,00 14 1900,00 7
7 8 Bartek Nowakowski
Mateusz Dróżdż
SKKT nr 213 Leśniczówka/ PG nr 13 10 1000,00 1 90 900,00 14 1900,00 7
9 16 Magdalena Cichy
Marcin Kowalski
Radom
Przemyśl
85 908,54 9 25 972,22 6 1880,76 9
10 12 Daniel Potaczała
Michał Grześkiewicz
Mateusz Michna
Nowa Sarzyna/ SKGK Przygoda 130 853,66 11 25 972,22 6 1825,88 10
11 14 Ziemnicka Wioletta
Bańkowski Piotr
ZS Białobrzegi 155 823,17 13 0 1000,00 1 1823,17 11
12 15 Patryk Woźniak
Krzysztof Kutyła
Kamil Kaczkowski
SKKT TKPZ przy PSP Brzeźnica 85 908,54 9 94 895,56 16 1804,09 12
13 7 Kacper Piekarski
Wojciech Maciejewski
SKKT Powsinoga/ Gimnazjum Kozienice 280 670,73 14 10 988,89 4 1659,62 13
14 11 Artur Kukuryk
Monika Tarkowska- Kukuryk
Lublin 416 504,88 16 27 970,00 10 1474,88 14
15 5 Julita Zbojna
Anna Lewandowska
Grzegorz Stasiakowski
SKKT Szkwał/ ZSZ im. J. Kilińskiego 143 837,80 12 360 600,00 17 1437,80 15
16 9 Sebastian Gregorczyk
Ola Krawczyk
Piotr Szczypior
SKKT Powsinoga/ PSP Janików 530 365,85 17 10 988,89 4 1354,74 16
17 1 Adam Kawęka
Kuba Węgorzewski
Kacper Czarnecki
SKKT Szkwał/ ZSZ im. J. Kilińskiego 333 606,10 15 360 600,00 17 1206,10 17
18 10 Jan Gostkowski
Emil Kusak
ZS Białobrzegi 624 251,22 18 66 926,67 13 1177,89 18
19 3 Anna Kochańczyk
Ola Płachta
ZS Muzycznych 690 170,73 19 NKL 0,00 19 170,73 19

Wyniki TZ - trasa zaawansowanych

UWAGA: podczas tworzenia wyników nastąpił poważny błąd. Tomkowi i Kazimierzowi nie doliczono bonifikaty 10 % za czas, oraz nie słusznie uznano BPK 4 na pierwszym etapie (sprzątający trasę ich wyprzedził). Poniżej poprawione wyniki.

Miejsce nr zespołu Imię i nazwisko Miejscowość Etap 1 Etap 2 Po etapie 2
PK PP M PK PP M PP M
1 105 Tomasz Gronau Warszawa 133 874,70 2 324 637,50 3 1512,20 1
2 103 Łukasz Motylski
Kusiak Andrzej
Salamandra Kolbuszowa 29 1000,00 1 520 365,28 5 1365,28 2
3 101 Zbigniew Król
Jarosław Górny
Warszawa 563 356,63 4 63 1000,00 1 1356,63 3
4 104 Makieła Kazimierz Warszawa 283 693,98 3 317 647,22 2 1341,20 4
5 102 Szmit Kamil Warszawa 725 161,45 5 342 612,50 4 773,95 5