Przeskocz do treści

Zimowe 2×2 2010 – wyniki

Kategoria TZ

Miejsce nr zespołu Imię i nazwisko Miejscowość Etap 1 Etap 2 Po etapie 2
PK PP M PK PP M PP M
1 100 Tomasz Gronau Warszawa 115 1000.00 1 58 966.67 7 1966.67 1
2 108 Mirosław Marek Paweł Michno Salamandra Kolbuszowa 183 924.44 2 25 1000.00 1 1924.44 2
3 105 Łukasz Motylski Damian Bajor Salamandra Kolbuszowa 203 902.22 3 25 1000.00 1 1902.22 3
4 101 Stanisław Łuć Pielgrzym Warszawa 210 894.44 4 38 986.87 4 1881.31 4
5 104 Marzena Kawałek Damian Grzybowski Lublin 305 788.89 5 55 969.70 6 1758.59 5
6 106 Kowalczewski Michał Skróty Radom 345 744.44 6 30 994.95 3 1739.39 6
7 103 Sławomir Juraszewski Inochodziec Lublin 349 740.00 7 49 975.76 5 1715.76 7
8 107 Katarzyna Gorgol Paweł Jamroz Lublin 446 632.22 8 164 859.60 8 1491.82 8
9 102 Mariusz Siwiec Warszawa 555 511.11 9 825 191.92 9 703.03 9

UWAGA: został zgłoszony protest do PK 5 na etapie 1. "na mapie uczestników skarpa miała kreski spadu w przeciwnym kierunku niż w rzeczywistości, dlatego nie można było odnaleźć takiego miejsca w terenie".

ROZSTRZYGNIĘCIE: PK 5 został anulowany

Kategoria TP

Miejsce nr zespołu Imię i nazwisko Miejscowość Etap 1 Etap 2 Po etapie 2
PK PP M PK PP M PP M
1 8 Piotr Nowakowski Kuba Kowalczewski Martyna Plesiewicz ZS Muzycznych Radom 0 1000.00 1 25 1000.00 1 2000.00 1
2 18 Marzena Jaśkiewicz       Aneta Deptuła Iza Walkiewicz Wojciech Korczak Radom, Jedlnia Let. 70 935.19 3 122 910.19 3 1845.37 2
3 15 Paweł Mańko Przybysławice 50 953.70 2 155 879.63 4 1833.33 3
4 6 Artur Kukuryk Monika Tarkowska Kukuryk Lublin 195 819.44 9 75 953.70 2 1773.15 4
5 16 Adrian Jarosiński Aleksander Binek Kacper Dubisz      Paweł Szymczyk ZS Muzycznych Radom 135 875.00 6 375 675.93 7 1550.93 5
6 19 Wioletta Ziemnicka ZS w Białobrzegach 180 833.33 7 350 699.07 6 1532.41 6
7 10 Maciej Sobstyl Andreas Wolski ZS w Białobrzegach 239 778.70 11 338 710.19 5 1488.89 7
8 9 Jakub Rzeczkowski Arek Sułkowski Mateusz Simbor ZS w Białobrzegach 209 806.48 10 415 638.89 8 1445.37 8
9 5 Kasia Kowalska Ola Krawczyk Kamila Gogacz Kamila Seroka SP Janików 87 919.44 4 615 453.70 10 1373.15 9
10 1 Julita Zbojna Anna Lewandowska SKKT PTTK "Szkwał" 120 888.89 5 640 430.56 13 1319.44 10
11 4 Sebastian Gregorczyk Piotr Szczypior Wojciech Maciejewski Łukasz Przychodzeń SP Janików 184 829.63 8 615 453.70 10 1283.33 11
12 20 Maja Domańska Karolina Niziołek Paulina Tura Eliza Kołodziejczyk ZS Muzycznych Radom 305 717.59 12 690 384.26 15 1101.85 12
13 2 Grzegorz Stasiak Kacper Czarnecki SKKT PTTK "Szkwał" 510 527.78 15 615 453.70 10 981.48 13
14 3 Łukasz Pachocki Emil Krzyżanowski Adam Kawęka SKKT PTTK "Szkwał" 532 507.41 16 705 370.37 16 877.78 14
16 17 Katarzyna Zgoda Halina Zgoda Piotr Pacyna Radom 356 670.37 13 NKL 0.00 19 670.37 16
15 14 Marek Łuczywek Kuba Zawisza Sylwia Filipek Przybysławice 661 387.96 18 665 407.41 14 795.37 15
18 7 Kinga Wrocławska Maja Żuchowska Anna Bielec ZS Muzycznych Radom 915 1.00 20 610 458.33 9 459.33 18
17 22 Ola Dybalska Asia Nowak Zygmunt Dybalski Radom 490 546.30 14 NKL 0.00 19 546.30 17
21 12 Sylwia Kamińska Aleksandra Witek Ola Bogusz Przybysławice 731 1.00 20 835 250.00 17 251.00 21
19 21 Anna Kochańczyk Magda Krupa ZS Muzycznych Radom 615 430.56 17 NKL 0.00 19 430.56 19
20 13 Michał Krasucki Krzysztof Ścibura Krystian Pietras Przybysławice 710 342.59 19 1045 55.56 18 398.15 20
22 11 Marcelina Gniot Klaudia Pec Przybysławice 835 1.00 20 NKL 0.00 19 1.00 22