Przeskocz do treści

Jesienne 2×2 2011 – wyniki

Jeśli ktoś miałby ochotę uzyskać indywidualną, dokładną informację o wynikach, proszę pisać kowalczewskimichal@gmail.com

Kategoria TZ

Miejsce nr zespołu Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 Razem
PK PP M PK PP M PP M
1 203 Sławiomir Frynas Adrian Długosz 135 1000,00 1 51 998,99 2 1998,99 1
2 204 Kazimierz Makieła 139 996,30 2 56 993,94 3 1990,24 2
3 202 Marta Iglewska Marcin Lebiedowicz Lost Best Rex West 315 833,33 3 140 909,09 5 1742,42 3
4 201 Katarzyna Woźniak Michał Woźniak Miśki 395 759,26 4 110 939,39 4 1698,65 4
5 205 Marta Soćko Bogusław Ciastek Piotr Zgoda Skróty Radom 1000 1,00 5 50 1000,00 1 1001,00 5

Kategoria TU

Miejsce nr zespołu Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 Razem
PK PP M PK PP M PP M
1 110 Jakub Kowalczewski Piotr Nowakowski ZSO6/ZSM 41 1000,00 1 50 1000,00 1 2000,00 1
2 106 Damian Chałas TKPZ 244 774,44 4 162 917,04 2 1691,48 2
3 101 Maria Pelc Patryk Paradowski Mapet 465 528,89 6 265 840,74 3 1369,63 3
4 105 Michał Wydra Zbigniew Matyga Kacper Uciński Elektronik 110 923,33 2 1125 203,70 5 1127,04 4
5 104 Dominik Nowak Sebastian Stawczyk Michał Paduch Elektronik 290 723,33 5 1128 201,48 6 924,81 5
6 108 Paweł Zawisza Michał Trzaska 127 904,44 3 904,44 6
7 102 Mateusz Sieńko 555 428,89 8 875 388,89 4 817,78 7
8 103 Barbara Chrząszcz Katarzyna Siekiera Zbigniew Wosion Elektronik 505 484,44 7 484,44 8
9 109 Piotr Bańkowski 790 167,78 9 167,78 9
10 107 Maciej Sobstyl Arkadiusz Sułkowski 860 90,00 10 90,00 10

Kategoria TP

Miejsce nr zespołu Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 Razem
PK PP M PK PP M PP M
1 9 Kamil Kaczkowski Krzysztof Kutyła Patryk Woźniak TKPZ 0 1000,00 1 25 1000,00 1 2000,00 1
2 10 Agata Maciejewska Wojciech Maciejewski SKKT Powsinoga 25 972,22 3 44 980,81 2 1953,03 2
3 6 Piotr Jędrzejewski Gabriela Tarnowska 25 972,22 3 195 828,28 5 1800,51 3
4 16 Hubert Sikorski Jakub Bilski ZSM Radom 61 932,22 5 160 863,64 4 1795,86 4
5 1 Anna Kochańczyk Karolina Niziołek ZSM Radom 130 855,56 6 144 879,80 3 1735,35 5
6 8 Karolina Kurek Artur Kurek TKPZ 0 1000,00 1 470 550,51 8 1550,51 6
7 12 Bartosz Sikorski Filip Łapka 325 638,89 11 284 738,38 6 1377,27 7
8 5 Karolina Chałas Karolina Kuty Paulina Warmniak TKPZ 202 775,56 9 439 581,82 7 1357,37 8
9 7 Natalia Kominek Patrycja Gajda TKPZ 176 804,44 7 480 540,40 9 1344,85 9
10 19 Gabrysia Lubecka Nikodem Neska Marta Wlazło Jakub Jakubczyk ZSM Radom 200 777,78 8 860 156,57 14 934,34 10
11 17 Gabriela Zimka Martyna Nowak Natalia Frank Marek Rybiński ZSM Radom 225 750,00 10 895 121,21 15 871,21 11
12 18 Amerek Amerek Sobolewski Zawodnik 360 600,00 12 755 262,63 12 862,63 12
13 4 Mateusz Furga Maciej Staszek TKPZ 690 233,33 18 521 498,99 10 732,32 13
14 14 Diana Kuśmierczyk Ewa Kuchciak Milena Wasińska SKKT Powsinoga 430 522,22 13 925 90,91 16 613,13 14
15 15 Asia Frąkiewicz Zofia Kolasa Izabela Sierańska ZSM Radom 430 522,22 13 522,22 15
16 3 Pior Śmietanka Mateusz Banaszek 745 172,22 20 675 343,43 11 515,66 16
17 2 Albert Gawin Maciej Durlak Kacper Kapturski Mikołaj Maj Oliwia Kaczarzyk Natalia Wołczyska ZSM Radom 690 233,33 18 765 252,53 13 485,86 17
18 13 Miłosz Rybarski Filip Michorowski 499 445,56 15 1005 10,10 17 455,66 18
19 21 Asia Milewska Kamila Płowiec Asia Szczepaniak ZSM Radom 575 361,11 16 1030 1,00 18 362,11 19
20 20 Klaudia Płusa Julia Niewola Julia Dasiewicz ZSM Radom 602 331,11 17 1150 1,00 18 332,11 20
21 11 Bartosz Jastrzębski Laura Rodak Marta Wiensztal Tomasz Ciecieląg ZSM Radom DSK 0,00 21 DSK 0,00 20 0,00 21