Przeskocz do treści

Jakuza 2012 – wyniki

Wyniki:

Kategoria: TZ

M nr zesp. Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 po E5
PK PP M PK PP M PK PP M PK PP M PK PP M PP M
1 2 Andrzej Krochmal
Tomasz Gronau
Warszawa 60 1000.00 1 28 1000.00 1 0 1000.00 1 84 1000.00 1 0 1000.00 1 5000.00 1
2 1 Mariusz Pietrzak
Roman Pietrzak
Piastów 60 1000.00 1 35 994.31 2 41 964.96 2 85 999.07 2 25 979.67 8 4938.02 2
3 3 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 114 953.85 9 90 949.59 5 53 954.70 4 121 965.74 4 0 1000.00 1 4823.88 3
4 6 Kazimierz Makieła Warszawa 70 991.45 6 130 917.07 7 50 957.26 3 156 933.33 7 0 1000.00 1 4799.12 4
5 5 Marcin Szajko
Paweł Starzyński
Warszawa 60 1000.00 1 35 994.31 2 172 852.99 6 156 933.33 7 0 1000.00 1 4780.63 5
6 9 Jakub Kowalczewski Radom 100 965.81 8 111 932.52 6 148 873.50 5 111 975.00 3 0 1000.00 1 4746.84 6
7 4 Anna Natusiewicz
Marek Piela
Warszawa 60 1000.00 1 45 986.18 4 285 756.41 8 132 955.56 6 0 1000.00 1 4698.14 7
8 8 Paweł Rozwadowski Warszawa 85 978.63 7 188 869.92 8 505 568.38 9 124 962.96 5 0 1000.00 1 4379.89 8
9 7 Mariusz Góraj
Robert Chruślak
Radom 60 1000.00 1 215 847.97 9 245 790.60 7 475 637.96 9 720 414.63 9 3691.16 9

Kategoria: TU

M nr zesp. Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etapy dzienne
(TMWIM i 2x2)
Etap 4 Etap 5 po E5
PK PP M PK PP M PK PP M PP M PK PP M PK PP M PP M
1 102 Jakub Nieśpiał
Adam Steciuk
Ustrzyki Dolne 113 1000.00 1 27 986.51 2 145 938.60 2 1925.10 2 31 1000.00 1 10 1000.00 1 4925.10 1
2 100 Mateusz Sieńko Babin 526 647.01 5 10 1000.00 1 75 1000.00 1 2000.00 1 57 973.74 2 35 979.67 2 4600.42 2
3 101 Dominika Markowicz
Klaudia Orłowska
Ustrzyki Dolne 133 982.91 2 780 388.89 3 230 864.04 6 1252.92 3 180 849.49 3 115 914.63 5 3999.96 3
4 103 Zuzanna Żak
Luiza Rosłanowska
ZSO6 Radom 185 938.46 3 1263 5.56 9 167 919.30 3 924.85 4 203 826.26 4 39 976.42 3 3666.00 4
5 104 Paweł Szafrański
Joanna Kwiatkowska
ZSO6 Radom 185 938.46 3 1485 1.00 10 180 907.89 4 908.89 5 205 824.24 5 42 973.98 4 3645.58 5
13 105 Marzena Jaśkiewicz
Aneta Gajewska
Radom 715 485.47 6 NKL 0.00 14 NKL 0.00 13 0.00 6 NKL 0.00 6 NKL 0.00 6 485.47 13
6 106 Arkadiusz Sułkowski
Adam Michalski
ZSP Białobrzegi 784 385.71 4 181 907.02 5 1292.73 1 1292.73 6
7 111 Wioletta Ziemnicka ZSP Białobrzegi 991 221.43 5 286 814.91 8 1036.34 2 1036.34 7
8 112 Bartosz Janik
Radosław Tuzimek
Adam Szabelak
ZSO6 Radom 1162 85.71 8 240 855.26 7 940.98 3 940.98 8
9 113 Marlena Gogół
Agnieszka Antosiewicz
Anita Blicharz
Lublin 1010 206.35 6 645 500.00 12 706.35 4 706.35 9
10 108 Aleksandra Strojna
Joanna Prkopczyk
ZSO6 Radom 1360 1.00 10 416 700.88 9 701.88 5 701.88 10
11 109 Rafał Łyżwa
Jakub Kosterna
ZSO6 Radom 1285 1.00 10 446 674.56 10 675.56 6 675.56 11
12 110 Aleksandra Palmer
Urszula Piasecka
ZSO6 Radom 1470 1.00 10 487 638.60 11 639.60 7 639.60 12
14 107 Piotr Jędrzejewski
Gabriela Tarnowska
ZSM Radom 1080 150.79 7 NKL 0.00 13 150.79 8 150.79 14

Kategoria: TP

M nr zesp. Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2
PK PP M PK PP M PP M
1 209 Bartosz Siembor
Ola Bartosiewicz
Łukasz Podsiadły
Janików 88 941.67 4 25 1000.00 1 1941.67 1
2 207 Wojciech Maciejewski
Mikołaj Maciejewski
Wiktor Wasiński
Bartosz Lenart
Janików 42 984.26 3 120 912.04 4 1896.30 2
3 206 Karol Wąsik
Jarek Morawski
Hubert Krzosek
ZSP Białobrzegi 25 1000.00 1 180 856.48 5 1856.48 3
4 205 Kacper Skrzypczyński
Joanna Badowska
ZSP Białobrzegi 35 990.74 2 210 828.70 6 1819.44 4
5 203 Filip Łapka
Jakub Jakubczyk
Klaudia Płusa
Marta Wlazło
ZSM Radom 374 676.85 7 365 685.19 8 1362.04 5
6 210 Piotr Jędrzejewski
Gabriela Tarnowska
ZSM Radom 720 356.48 9 33 992.59 3 1349.07 6
7 204 Gabrysia Zimka
Marek Rybiński
Natalia Frank
Piotr Poterała
ZSM Radom 505 555.56 8 275 768.52 7 1324.07 7
8 202 Alvert Gawin
Mikołaj Maj
Laura Różańska
Łucja Różańska
Natalia Wołczyńska
ZSM Radom 230 810.19 5 580 486.11 9 1296.30 8
9 208 Grzegorz Maciejewski
Weronika Adamczyk
Janików 800 282.41 10 25 1000.00 1 1282.41 9
10 201 Laura Rodak
Tomasz Ciecieląg
ZSM Radom 265 777.78 6 850 236.11 10 1013.89 10