Przeskocz do treści

XLI Maraton MnO 2012 – wyniki

Pobierz wyniki w formacie PDF:

Kategoria: TP

Miejsce Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2
PK PP M PK PP M PP M
1 Agata Maciejewska
Kacper Piekarski
Wojciech Maciejewski
Janików 0 1000.00 1 0 1000.00 1 2000.00 1
2 Patryk Woźniak
Krzysztof Kutyła
TKPZ Brzeźnica 85 937.04 4 0 1000.00 1 1937.04 2
3 Zuzanna Szymczak
Paulina Bajko
Zofia Łozińska
SKKT PTTK nr 10
przy Gim. 141 Warszawa
50 962.96 2 46 965.93 4 1928.89 3
4 Bączek Damian
Grzegorz Grotowski
Kur Paweł
SKKT PTTK nr 101
przy Gim. 141 Warszawa
85 937.04 4 44 967.41 3 1904.44 4
4 Bartek Malczak
Marek Siedlecki
SKKT PTTK nr 101
przy Gim. 141 Warszawa
58 957.04 3 71 947.41 5 1904.44 4
6 Kurek Karolina
Kurek Artur
Frączek Kamil
TKPZ Brzeźnica 160 881.48 8 323 760.74 6 1642.22 6
7 Joanna Badowska
Kacper Skrzypczyński
ZS w Białobrzegach 265 803.70 9 731 458.52 7 1262.22 7
8 Krawczyk Klaudia
Chałas Karolina
Warmiak Paulina
TKPZ Brzeźnica 100 925.93 6 1490 1.00 8 926.93 8
8 Filipiak Ewelina
Grażulis Joanna
Koba Monika
Lipińska Natalia
Sepka Sebastian
Zbyrek Kamila
PG nr 13 Radom 100 925.93 6 1705 1.00 8 926.93 8
10 Kominek Natalia
Prawda Magdalena
Prawda Wioletta
TKPZ Brzeźnica 745 448.15 10 1800 1.00 8 449.15 10
11 Gajda Patrycja
Gajda Aleksandra
TKPZ Brzeźnica 746 447.41 11 1800 1.00 8 448.41 11

Kategoria: TU

Miejsce Imię i nazwisko Miejscowość Etap 1 Etap 2 po E2
PK PP M PK PP M PP M
1 Łukasz Drażan 607 746.67 9 199 1000.00 1 1746.67 1
2 Paweł Sidor
Sławomir Bocian
Lubartów 270 996.30 2 561 731.85 3 1728.15 2
3 Piotr Król
Jakub Król
Serock 300 974.07 4 575 721.48 4 1695.56 3
4 Krzysztof Kokociński 704 674.81 11 199 1000.00 1 1674.81 4
5 Adam Michalski
Arkadiusz Sułkowski
Białobrzegi 296 977.04 3 735 602.96 5 1580.00 5
6 Mateusz Sieńko Babin 329 952.59 5 794 559.26 7 1511.85 6
7 Piotr Bańkowski Białobrzegi 495 829.63 6 755 588.15 6 1417.78 7
8 Wojciech Kępa
Damian Trąbka
Lubartów 265 1000.00 1 1080 347.41 8 1347.41 8
9 Jakub Rzeczkowski
Krzysztof Woźniak
Białobrzegi 570 774.07 7 1175 277.04 11 1051.11 9
10 Maciej Tomala
Damian Karpiński
Lubartów 591 758.52 8 1170 280.74 9 1039.26 10
11 Wioletta Ziemnicka Białobrzegi 680 692.59 10 1210 251.11 12 943.70 11
12 Bartłomiej Król Serock 930 507.41 12 1170 280.74 9 788.15 12
13 Aleksandra Wilczyńska- Zgoda
Anna Wójcik
Lublin 1260 262.96 13 1260 214.07 13 477.04 13

Kategoria: TJ

Miejsce Nazwisko i Imię Środowisko Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4
PK PP PK PP na PP po PK PP na PP po PK PP na PP po
1 Mazur Ewelina
Paul Adrian
Dziechciarz Dawid
SKKT Leżajsk / Leżajsk -320 1000.00 -473 977.30 1977.30 -18 1000.00 2977.30 -1015 1000.00 3977.30
2 Jagiełło Artur
Kopacz Urszula
SKGK PRZYGODA / Nowa Sarzyna -935 554.30 -515 950.90 1505.20 -26 994.90 2500.10 -1015 1000.00 3500.10
3 Gilarska Klaudia
Obara Michał
SKGK PRZYGODA / Nowa Sarzyna -900 579.70 -590 903.70 1483.40 -22 997.40 2480.80 -1015 1000.00 3480.80
4 Paul Dawid
Makowiecki Natan
SKGK PRZYGODA / Nowa Sarzyna -910 572.40 -520 947.70 1520.10 -1420 118.20 1638.30 -1015 1000.00 2638.30
5 Michna Mateusz
Piech Ermina
SKGK Przygoda / Nowa Sarzyna -915 568.80 -536 937.70 1506.50 -1420 118.20 1624.70 -1080 948.40 2573.10
6 Potaczała Daniel
Rejman Aleksandra
SKGK PRZYGODA / Nowa Sarzyna -910 572.40 -437 1000.00 1572.40 -1420 118.20 1690.60 ABS 0.00 1690.60

Kategoria: TS

Miejsce Nazwisko i Imię Środowisko Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4
PK PP PK PP na PP po PK PP na PP po PK PP na PP po
1 Makieła Kaziemierz Warszawa -130 931.10 -118 1000.00 1931.10 -51 986.10 2917.20 -32 1000.00 3917.20
2 Krochmal Andrzej
Drozda Wojciech
Warszawa -130 931.10 -190 954.70 1885.80 -92 960.30 2846.10 -48 988.80 3834.90
3 Haptaś Dorota
Marek Mirek
Salamandra Kolbuszowa / Kolbuszowa
Salamandra Kolbuszowa / Nowa Dęba
-97 955.00 -295 888.60 1843.60 -45 989.90 2833.50 -51 986.80 3820.30
4 Szajko Marcin -35 1000.00 -181 960.30 1960.30 -43 991.10 2951.40 -240 855.50 3806.90
5 Żywiec Wojciech
Motylski Łukasz
Salamandra Kolbuszowa -91 959.40 -170 967.20 1926.60 -29 1000.00 2926.60 -350 779.10 3705.70
6 Franus Robert Nowa Sarzyna / Nowa Sarzyna -162 907.90 -244 920.70 1828.60 -68 975.40 2804.00 -269 835.40 3639.40
7 Lech Łukasz Warszawa -320 793.40 -480 772.30 1565.70 -32 998.10 2563.80 -262 840.20 3404.00
8 Gronau Tomasz Warszawa -243 849.20 -190 954.70 1803.90 -68 975.40 2779.30 -783 478.40 3257.70
9 Frynas Sławomir
Nakielski Radosław
Lublin -127 933.30 -250 916.90 1850.20 -80 967.90 2818.10 -1195 192.30 3010.40
10 Kowalczewski Jakub
Nowakowski Piotr
Radom ABS 0.00 -470 778.60 778.60 -1260 225.70 1004.30 ABS 0.00 1004.30