Przeskocz do treści

Wiosenne 2×2 2012 – wyniki

Pobierz wyniki w formacie Ms Excel (*.xls)

Pobierz wyniki w formacie OpenDocument (*.ods)

Kategoria: TZ

Miejsce nr zespołu Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2
PK PP M PK PP M PP M
1 200 Tomasz Gronau Warszawa 0 1000.00 1 0 1000.00 1 2000.00 1
1 209 Sławomir Otap Warszawa 0 1000.00 1 0 1000.00 1 2000.00 1
3 208 Frynas Sławomir
Kazimierz Makieła
Lublin
Warsawa
3 997.44 3 0 1000.00 1 1997.44 3
4 201 Katarzyna Woźniak
Michał Woźniak
Miśki 115 901.71 4 0 1000.00 1 1901.71 4
5 207 Jakub Kowalczewski
Piotr Nowakowski
Radom 450 615.38 5 0 1000.00 1 1615.38 5
6 202 Katarzyna Kadłubowska
Anna Kadłubowska
H&K 765 346.15 6 605 439.81 6 785.97 6

Kategoria: TU

Miejsce nr zespołu Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2
PK PP M PK PP M PP M
1 102 Piotr Bańkowski Białobrzegi 10 1000.00 1 21 982.05 3 1982.05 1
2 107 Piekarski Kacper
Maciejewski Wojciech
Janików 50 962.96 3 0 1000.00 1 1962.96 2
2 108 Kowalska Katarzyna
Maciejewska Agata
Janików 50 962.96 3 0 1000.00 1 1962.96 2
4 103 Wioletta Ziemnicka Białobrzegi 40 972.22 2 41 964.96 5 1937.18 4
5 106 Woźniak Patryk
Kutyła Krzysztof
Janików 75 939.81 6 40 965.81 4 1905.63 5
6 101 Adam Michalski Białobrzegi 250 777.78 7 54 953.85 6 1731.62 6
7 109 Mateusz Sieńko Babin 50 962.96 3 477 592.31 7 1555.27 7

Kategoria: TP

Miejsce nr zespołu Imię i nazwisko Miejscowość Etap 1 Etap 2 po E2
PK PP M PK PP M PP M
1 18 Badowska Joanna
Kamil Dziupiński
Białobrzegi 0 1000.00 1 65 933.33 3 1933.33 1
2 1 Kacper Skrzypczyński Białobrzegi 80 888.89 6 17 1000.00 1 1888.89 2
3 13 Prasek Agnieszka
Karolina Niziołek
Gabryjela Tarnowska
Piotr Jędrzejewski
Anna Kochańczyk
ZS Myzycznych Radom 95 868.06 8 50 954.17 2 1822.22 3
4 12 Krawczyk Nikola
Bartosiewicz Aleksandra
Weronika Adamczyk
Janików 25 965.28 2 330 565.28 6 1530.56 4
5 16 Neska Nikodem
Sikorski Bartosz
Jakubczyk Kuba
ZS Myzycznych Radom 100 861.11 10 280 634.72 5 1495.83 5
6 14 Michał Szmeja
Hubert Sikorski
Tomasz Ciemięga
ZS Myzycznych Radom 30 958.33 4 380 495.83 12 1454.17 6
7 10 Seroka Paulina
Maciąg Kamila
Gogacz Kamila
Janików 75 895.83 5 345 544.44 9 1440.28 7
8 19 Piotr Szczypior
Bartosz Siembor
Janików 80 888.89 6 345 544.44 9 1433.33 8
9 17 Karol Zgieb
Przemysław Ukleja
Białobrzegi 355 506.94 13 156 806.94 4 1313.89 9
10 15 Gabryjela Lubecka
Natalia Fronk
Marta Wlazło
Iza Sieniawska
Marek Rybiński
ZS Myzycznych Radom 95 868.06 8 453 394.44 15 1262.50 10
11 22 Renata Szewc
Sylwia Gorzkowska
Weronika Sławińska
Martyna Rutkowska
PSP Wólka Tyrzyńska SKKT "Powiśle" 260 638.89 11 330 565.28 6 1204.17 11
12 3 Edyta Lewikowska
Katarzyna Jabłońska
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich Radom 25 965.28 2 681 77.78 16 1043.06 12
13 23 Damian Kapciak
Patryk Gawin
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich Radom 450 375.00 15 335 558.33 8 933.33 13
14 5 Aleksandra Fert
Martyna Romanowicz
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich Radom 400 444.44 14 415 447.22 13 891.67 14
15 4 Aleksandra Ciałkowska
Katarzyna Chomicz
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich Radom 525 270.83 17 350 537.50 11 808.33 15
16 21 Filip Łapka
Joanna Milewska
Joanna Szczepianiak
ZS Myzycznych Radom 310 569.44 12 NKL 0.00 17 569.44 16
17 8 Krystian Kopeć
Kamila Zbyrek
PG 13 Radom 1030 0.00 19 435 419.44 14 419.44 17
18 11 Kuśmierczyk Diana
Kuchciak Ewa
Maciejewski Grzegorz
Janików 450 375.00 15 NKL 0.00 17 375.00 18
19 20 Nowak Martyna
Michorowski Filip
550 236.11 18 NKL 0.00 17 236.11 19