Przeskocz do treści

XIII MnO Jakuza 2013 – wyniki

pobierz wyniki w formacie Ms Excel (*.xls)
pobierz wyniki w formacie OpenDocument (*.ods)

Jakuza 2013 - logo

XIII Ogólnopolskie Marsze na Orientację

JAKUZA 2013

wyniki

VIII runda Pucharu Ziemi Radomskiej 2013
XV runda XLVI Konkursu o Tytuł Mistrza Warszawy i Mazowsza w MnO

Kategoria: TP

M Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2
PK PP M PK PP M PP M
1 Marcin Kaczor ZSP Białobrzegi 0 1000.00 1 0 1000.00 1 2000.00 1
1 Karol Wąsik ZSP Białobrzegi 0 1000.00 1 0 1000.00 1 2000.00 1
1 Hubert Krzosek ZSP Białobrzegi 0 1000.00 1 0 1000.00 1 2000.00 1
4 Zuzanna Żurawska
Martyna Głąbikowska
Patryk Pełka
ZSP Białobrzegi 0 1000.00 1 25 965.28 4 1965.28 4
5 Bartłomiej Siedlecki
Michał Kłosiewicz
ZSP Białobrzegi 10 989.90 8 25 965.28 4 1955.18 5
6 Denis Kiljański
Przemysław Sułek
ZSP Białobrzegi 25 974.75 9 25 965.28 4 1940.03 6
7 Marlena Kalbarczyk
Kamila Kozdra
Piotr Podymniak
PG Białobrzegi 0 1000.00 1 50 930.56 9 1930.56 7
8 Mateusz Bąk
Piotr Zasada
Stanisław Chrzanowski
PG 13 Radom 25 974.75 9 35 951.39 8 1926.14 8
9 Zuzanna Zych
Weronika Marchewka
PG 23 0 1000.00 1 55 923.61 11 1923.61 9
10 Aleksander Dzieślewski
Daniel Defiński
Krzysztof Frącek
Bartosz Urbański
PG 13 Radom 60 939.39 13 30 958.33 7 1897.73 10
11 Monika Duranc
Aleksandra Lewandowska
PG Białobrzegi 0 1000.00 1 85 881.94 14 1881.94 11
12 Bartosz Płoza
Paweł Trychlewski
Kacper Krawczyk
Eryk Skaliński
PG 13 Radom 90 909.09 17 50 930.56 9 1839.65 12
13 Aleksandra Gajda
Magdalena Prawda
Zuzanna Krześniak
TKPZ Brzeźnica 60 939.39 13 75 895.83 13 1835.23 13
14 Aleksandra Jaworska
Daria Wieteska
PG 13 Radom 50 949.49 12 85 881.94 14 1831.44 14
15 Kinga Wydra
Julka Markiewicz
Małgosia Kiełbus
Gabrysia Nagawska
PG 13 Radom 70 929.29 16 95 868.06 17 1797.35 15
16 Adam Mizera
Bartłomiej Czerwiec
Mikołaj Rybak
Bartosz Stefański
PG 13 Radom 25 974.75 9 135 812.50 18 1787.25 16
17 Michał Fereniec
Michał Romanowski
Szymon Zelga
PG 23 180 818.18 20 55 923.61 11 1741.79 17
18 Artur Kurek
Krzysztof Trzciński
TKPZ Brzeźnica 60 939.39 13 195 729.17 20 1668.56 18
19 Mateusz Kacprok
Wiktor Rzeczkowski
Albert Mukarczyk
PG Białobrzegi 110 888.89 18 175 756.94 19 1645.83 19
20 Kamila Krycia
Natalia Wotczyńska
Wiktoria Cheduińska
Marta Bąk
PG 13 Radom 215 782.83 21 240 666.67 21 1449.49 20
21 Weronika Wodzińska
Paulina Ziółek
PG Białobrzegi 450 545.45 23 85 881.94 14 1427.40 21
22 Dawid Rafa
Jakub Głuszek
Jakub Kęska
ZSP w Słowikach 175 823.23 19 440 388.89 23 1212.12 22
23 Kalina Pyc
Paulina Grzegorczyk
Klaudia Węsek
TKPZ Brzeźnica 445 550.51 22 270 625.00 22 1175.51 23

Kategoria: TU

M Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 po E5 TMWiM
PK PP M PK PP M PK PP M PK PP M PK PP M PP M
1 Agata Malczewska
Paweł Rozwadowski
91 1000.00 1 365 972.15 2 10 990.74 2 0 1000.00 1 25 1000.00 1 4962.89 1 1000
2 Kinga Miszczak
Dagmara Wronowska
Ustrzyki Dolne 98 994.02 2 840 671.52 3 10 990.74 2 0 1000.00 1 155 888.89 3 4545.17 2 915
3 Anna Morawska 245 868.38 3 945 605.06 5 0 1000.00 1 0 1000.00 1 25 1000.00 1 4473.44 3 901
4 Michal Murgrabia
Krzysztof Chojnowski
Bracia Koala 724 458.97 4 321 1000.00 1 135 875.00 5 0 1000.00 1 275 786.32 4 4120.30 4 830
5 Ewelina Lupa
Krystian Dąbrowski
Paweł Wnuk
Lublin 1190 60.68 5 990 576.58 6 350 675.93 6 7 993.52 6 1060 115.38 6 2422.10 5 488
6 Badowska Joanna
Wioletta Ziemnicka
ZSP Białobrzegi NKL 0.00 6 854 662.66 4 50 953.70 4 NKL 0.00 7 NKL 0.00 7 1616.36 6 325
7 Jakub Górecki
Adam Lewandowski
Sebastian Burekowski
Białobrzegi NKL 0.00 6 NKL 0.00 7 NKL 0.00 7 3 997.22 5 859 287.18 5 1284.40 7 258

Kategoria: TZ

M Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 po E5 TMWiM
PK PP M PK PP M PK PP M PK PP M PK PP M PP M
1 Roman Pietrzak
Mariusz Pietrzak
22 1000.00 1 0 1000.00 1 240 900.62 3 25 976.85 2 95 926.36 4 4803.83 1 1000
2 Tomasz Gronau
Andrzej Krochmal
Warszawa 35 987.96 2 0 1000.00 1 455 767.90 6 25 976.85 2 35 972.87 2 4705.58 2 979
3 Adam Krochmal
Paweł Starzyński
Żołnierz, Papież, Doktor i Towarzysz na Skróty 66 959.26 5 35 970.09 6 445 774.07 5 0 1000.00 1 0 1000.00 1 4703.42 3 979
4 Sławomir Otap Warszawa 57 967.59 4 0 1000.00 1 505 737.04 7 35 967.59 10 150 883.72 5 4555.94 4 948
5 Anna Natusiewicz
Marek Piela
Stowarzysze 55 969.44 3 25 978.63 5 625 662.96 10 25 976.85 2 322 750.39 9 4338.28 5 903
6 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 131 899.07 6 50 957.26 7 345 835.80 4 25 976.85 2 560 565.89 10 4234.88 6 881
8 Barbara Szmyt
Dariusz Walczyna
Stowarzysze 270 770.37 7 60 948.72 9 605 675.31 9 25 976.85 2 215 833.33 7 4204.58 8 875
7 Kasia Woźniak
Michał Woźniak
Miśki 549 512.04 8 80 931.62 10 160 950.00 2 25 976.85 2 190 852.71 6 4223.23 7 879
9 Mariusz Góraj
Robert Chruślak
Skróty Radom 585 478.70 9 10 991.45 4 575 693.83 8 25 976.85 2 260 798.45 8 3939.29 9 820
10 Agata Siejko
Michał Siejko
Wiktor Stołowski
Skróty Radom NKL 0.00 10 55 952.99 8 79 1000.00 1 25 976.85 2 93 927.91 3 3857.75 10 803

Etap: MINI InO Szkoła

M uczestnik punkty karne zadanie: znalezione błędy
1 Roman Pietrzak
Mariusz Pietrzak
0 52
2 Kasia i Michał Woźniak 0 44
3 Dagmara Wronowska
Kinga Miszczak
0 43
4 Andrzej Rybski 0 41
5 Tomasz Gronau
Andrzej Krochmal
0 31
6 Agata Malczewska
Marek Piela
Paweł Rozwadowski
0 29
7 Mariusz Góraj
Robert Chruślak
0 26
8 Barbara Szmyt
Dariusz Walczyna
0 11
9 Sławomir Otap 0 2
10 Michal Murgrabia
Krzysztof Chojnowski
0 1

Etap: MINI InO "Siatka"

M uczestnik punkty karne czas
1 Kasia i Michał Woźniak 0 2
1 Mariusz Góraj 0 2
1 Andrzej Krochmal 0 2
1 Agata Malczewska 0 2
1 Bogusław Ciastek 0 2
1 Barbara Szmyt 0 2
1 Paweł Rozwadowski 0 3
1 Tomasz Gronau 0 3
1 Robert Chruślak 0 3
1 Mariusz Pietrzak 0 8
11 Sławomir Otap 10 2
11 Roman Pietrzak 10 3

Etap: MINI InO "Parking"

M uczestnik czas punkty punkty karne uwagi wynik
Klasyfikacja indywidualna
1 Andrzej Rybski 0 0 0
1 Mariusz Góraj 0 0 0
1 Mariusz Pietrzak 0 0 0
1 Krzysztof Chojnowski 0 0 0
1 Tomasz Gronau 0 0 0
6 Robert Chruślak 30 0 30
6 Paweł Rozwadowski 30 0 30
8 Sławomir Otap 40 0 40
8 Jakub Głuszek 40 0 40
10 Jakub Kęska 50 10 Zmiana PK: 9 60
11 Dagmara Wronowska 70 0 70
11 Dawid Rafa 50 20 Zmiana PK: 1,9 70
11 Kinga Miszczak 70 0 70
14 Artur Kurek 0 135 Zmiana PK: 8 PS: 2,3,5,6,9 135
15 Magdalena Prawda 30 175 Zmiana PK:2,3,4,5,6 PS: 2,3,6,7,9 205
16 Michał Romanowski 60 150 PS: 2,4,5,6,7,9 210
17 Zuzia Krześniak 30 245 Zmiana PK: 2,4,6 PS: 2,3,6,7,9 BPK 10 275
17 Aleksandra Gajda 30 245 Zmiana PK: 2,4,6 PS: 2,3,6,7,9 BPK 10 275
19 Bogusław Ciastek 10 270 BPK: 2,3,4 280
20 Michał Fereniec 50 250 PS: 1-10 300
21 Szymon Zelga 60 315 PS: 1-9 BPK 10 375
22 Paulina Grzegorczyk 80 485 PS: 4,6,7,8,9 BPK: 2,3,5,10 565
23 Krzysztof Trzciński 70 500 PS: 1,6 BPK: 2,3,4,9,10 570
24 Klaudia Węsek 80 510 PS: 1,4,,6,7,8,9 BPK: 2,3,5,10 590
24 Kalina Pyc 80 510 PS: 1,4,6,7,8,9 BPK: 2,3,5,10 590
Klasyfikacja zespołowa
1 Anna Natusiewicz
Marek Piela
0 0 0
1 Kasia Woźniak
Michał Woźniak
0 0 0
1 Barbara Szmyt
Dariusz Walczyna
0 0 0
4 Mateusz Kacprzak
Wiktor Rzeczkowski
Albert Mukarczyk
150 125 PS 2,3,7,8,9 275