Przeskocz do treści

Jesienne 2×2 2013 – wyniki

pobierz wyniki w formacie Ms Excel (*.xls)

pobierz wyniki w formacie OpenDocument (*.ods)

Napisali o nas: relacja TKPZ z Brzeźnicy

Wyniki

JESIENNE 2x2

VII runda Pucharu Ziemi Radomskiej 2013

Kategoria: TP

M nr zesp. Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2
PK PP M PK PP M PP M
1 6 Sułek Przemysław
Kiliański Denis
Siedlecki Bartłomiej
ZSP Białobrzegi 35 961.11 5 25 1000.00 1 1961.11 1
2 1 Kurek Karolina
Krawczyk Kinga
TKPZ Brzeźnica 50 944.44 6 25 1000.00 1 1944.44 2
3 2 Kurek Artur TKPZ Brzeźnica 0 1000.00 1 85 933.33 8 1933.33 3
3 3 Prawda Magdalena TKPZ Brzeźnica 0 1000.00 1 85 933.33 8 1933.33 3
3 4 Krześniak Zuzanna TKPZ Brzeźnica 0 1000.00 1 85 933.33 8 1933.33 3
3 5 Furga Adam TKPZ Brzeźnica 0 1000.00 1 85 933.33 8 1933.33 3
3 7 Żurawska Zuzanna
Krzosek Hubert
ZSP Białobrzegi 50 944.44 6 35 988.89 4 1933.33 3
3 8 Romianowski Jakub
Jarecki Dominik
Nowakowski Sebastian
ZSP Białobrzegi 50 944.44 6 35 988.89 4 1933.33 3
9 9 Bąk Mateusz
Czerwiec Bartłomiej
Mizera Adam
Stefański Bartosz
PG nr. 13 Radom 50 944.44 6 45 977.78 6 1922.22 9
10 10 Skaliński Eryk
Defiński Daniel
Dzieślewski Aleksander
PG nr. 13 Radom 75 916.67 10 30 994.44 3 1911.11 10
11 11 Kiełbus Małgorzata
Wydra Kinga
Janiszewska Aleksandra
PG nr. 13 Radom 140 844.44 12 55 966.67 7 1811.11 11
12 12 Fokt Wiktoria
Jaworska Aleksandra
Wójcik Iga
Wieteska Daria
Surma Magdalena
PG nr. 13 Radom 135 850.00 11 95 922.22 12 1772.22 12
13 13 Krycia Kamila
Nagawska Gabriela
Markiewicz Julia
Bąk Marta
PG nr. 13 Radom 190 788.89 13 125 888.89 13 1677.78 13
13 14 Chechlińska Wiktoria
Duszyńska Karina
Kościów Wiktoria
PG nr. 13 Radom 190 788.89 13 125 888.89 13 1677.78 13

Kategoria: TU

M nr zesp. Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2
PK PP M PK PP M PP M
1 0 Agata Malczewska
Paweł Rozwadowski
KInO Stowarzysze 10 990.74 1 0 1000.00 1 1990.74 1
2 0 Kamil Herman KInO Stowarzysze 25 976.85 2 0 1000.00 1 1976.85 2
3 101 Wioletta Ziemnicka ZSP Białobrzegi 28 974.07 5 20 981.48 3 1955.56 3
4 105 Andrzej Przychodzeń HKT Trep 25 976.85 2 25 976.85 4 1953.70 4
4 0 Jolanta Przychodzeń
Grzegorz Korycki
HKT Trep 25 976.85 2 25 976.85 4 1953.70 4

Kategoria: TZ

M nr zesp. Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 Po etapie3
PK PP M PK PP M PP M
1 200 Robert Chruślak
Mariusz Góraj
Radom 0 1000.00 1 0 1000.00 1 2000.00 1
2 204 Kasia Woźniak
Michał Woźniak
Miśki 10 990.74 4 0 1000.00 1 1990.74 2
3 202 Tomek Gronau Warszawa 0 1000.00 1 27 975.00 3 1975.00 3
4 201 Szymon Bijak BambInO 25 976.85 5 39 963.89 4 1940.74 4
5 203 Jakub Kowalczewski Radom 0 1000.00 1 80 925.93 5 1925.93 5

Kategoria: InO-mrówka

M uczestnik czas [sek] punkty karne punkty karne za zadanie uwagi wynik
1 Bartłomiej Siedlecki 163
2 Kasia Woźniak Michał Woźniak 176
3 Karolina Kurek 191
4 Jakub Kowalczewski 197
5 Zuzanna Żurawska 260
6 Robert Chruślak 335
7 Dominik Jarecki 378
8 Wioletta Ziemnicka 148 Błąd w zadaniu 3
9 Denis Kiliański 183 Błąd w zadaniu 3
10 Jakub Romianowski 229 Błąd w zadaniu 2
11 Kinga Krawczyk 275 Błąd w zadaniu 4
12 Tomek Gronau 321 Błąd w zadaniu 3
13 Sebastian Nowakowski 300 Błąd w zadaniu 2,4
14 Przemysław Sułek 263 Błąd w zadaniu 1,2,3,4

Kategoria: mini InO (TO)

Imie i nazwisko Klub PK
Paweł Rozwadowski Stowarzysze 0
Agata Malczewska Stowarzysze 0
Szymon Bijak BambInO 0
Mariusz Góraj Skróty 0
Kasia Woźniak Miśki 0
Michał Woźniak Miśki 0
Piotr Zgoda Skróty 0
Tomek Gronau Warszawa 0
Kinga Krawczyk TKPZ 25
Karolina Kurek TKPZ 25
Robert Chruślak Skróty 25
Denis Kiliański Białobrzegi 25
Anonim ? 25
Jakub Kowalczewski Radom 35
Daniel Defiński PG 13 50
Martyna Mieszkowska PG 13 60
Stefański Bartosz PG 13 65
Wioletta Ziemnicka Białobrzegi 75
Kamil Herman Stowarzysze 85
Magdalena Surma PG 13 95
Wójcik Iga PG 13 95
Aleksander Dzieślewski PG 13 110
Bartłomiej Czerwiec PG 13 110
Aleksandra Janiszewska PG 13 210
Adam Mizera PG 13 240
Anonim ? 250
Małgorzata Kiełbus PG 13 260
Kinga Wydra PG 13 265
Karina Duszyńska PG 13 270
Julia Markiewicz PG 13 270
Jakub Romianowski Białobrzegi 300
Siedlecki Bartłomiej Białobrzegi 300
Anonim ? 300
Anonim ? 300
Mateusz Bąk PG 13 310
Kamila Krycia PG 13 345
Marta Bąk PG 13 350