Przeskocz do treści

Majowe 2×2 2013 – wyniki

Pobierz wyniki w formacie Ms Excel (*.xls)

Pobierz wyniki w formacie OpenDocument (*.ods)

Kategoria: TP

M Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2
PK PP M PK PP M PP M
1 Mateusz Kurek
Justyna Kowalska
Kozienice 50 1000.00 1 180 979.53 4 1979.53 1
2 Wąsik Karol ZS Białobrzegi 122 957.89 2 147 998.83 2 1956.73 2
3 Jarosław Morawski ZS Białobrzegi 146 943.86 3 149 997.66 3 1941.52 3
4 Krzosek Hubert ZS Białobrzegi 253 881.29 5 145 1000.00 1 1881.29 4
5 Kuśmierczyk Diana
Ewa Kuchciak
Maciejewski Grzegorz
Powsinoga Janików 240 888.89 4 575 748.54 5 1637.43 5
6 Kurek Artur
Prawda Magdalena
Krześniak Zuzanna
TKPZ Brzeźnica 520 725.15 7 1500 207.60 6 932.75 6
7 Żochowska Paulina
Siemieniako Przemysław
Duda Michał
Wszędołazy Płock 443 770.18 6 NKL 0.00 8 770.18 7
8 Karczeski Konrad
Rusinek Paweł
Cieślak Patryk
ZS nr 7 Żyrardów 590 684.21 8 NKL 0.00 8 684.21 8
9 Furga Adam
Pająk Mikołaj
Jakubowski Mikołaj
TKPZ Brzeźnica 945 476.61 9 1500 207.60 6 684.21 9
10 Grzyb Grzegorz
Radzikowka Anna
Krasuska Anna
Zespół Oświatowy Śmiary 1111 379.53 10 NKL 0.00 8 379.53 10

Kategoria: TU

M Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E3
PK PP M PK PP M PP M
1 Krawczyk Aleksandra
Gogacz Kamila
Szczypior Piotr
Gimnazjum Kozienice 40 1000.00 1 75 967.78 2 1967.78 1
2 Maciejewska Agata
Jaskulak Aleksandra
Maciejewski Wojciech
ZO nr 1 Kozienice 216 902.22 4 17 1000.00 1 1902.22 2
3 Badowska Joanna ZS Białobrzegi 130 950.00 2 450 759.44 3 1709.44 3
3 Ziemnicka Wioletta ZS Białobrzegi 130 950.00 2 450 759.44 3 1709.44 3
5 Kowalski Mateusz
Maciej Maciejewski
Otryński Damian
PG nr 1 Płock 495 747.22 7 885 517.78 6 1265.00 5
6 Tarka Maciej
Jastrzębska Ewa
Zawadzik Jakub
LO Płock 260 877.78 5 1730 48.33 7 926.11 6
7 Cibor Natalia
Koziestański Paweł
Szyszkowski Paweł
PG nr 6 Siedlce 285 863.89 6 NKL 0.00 8 863.89 7
8  Bańkowski Piotr
Kacper Skrzypczyński
ZS Białobrzegi 1560 155.56 10 640 653.89 5 809.44 8
9 Karczewska Magda
Jodłowska Klaudia
Lutowski Jakub
ZS nr 7 Żyrardów 525 730.56 8 NKL 0.00 8 730.56 9
10 Jastzębski Patryk
Radzikowska Monika
Orzełowska Faustyna
"Absolwenci"
Zespół Oświatowy Śmiary
1398 245.56 9 NKL 0.00 8 245.56 10
11 Zaremba Konrad
Grabowski Jakub
Chochołowski Jakub
ZS nr 2 Ostrołęka NKL 0.00 11 NKL 0.00 8 0.00 11
11 Bakalarski Mirosław
Pietrzak Tadeusz
Stasiak Urszula
MSKKT Żyrardów NKL 0.00 11 NKL 0.00 8 0.00 11

Kategoria: TZ

M Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E3
PK PP M PK PP M PP M
1 Mateusz Sieńko Lublin 25 1000.00 1 35 1000.00 1 2000.00 1
1 Sławomir Frynas Lublin 25 1000.00 1 35 1000.00 1 2000.00 1
1 Sławomir Otap Warszawa 25 1000.00 1 35 1000.00 1 2000.00 1
4 Michał Siejko Warszawa 35 994.44 4 35 1000.00 1 1994.44 4

Etap InO-Mrówka

l.p. uczestnik czas [sek] PK PK za zadanie uwagi wynik
1 Michał Siejko 85 25
2 Sławomir Otap 183 123
3 Artur Kurek 184 124
4 Mateusz Sieńko 200 140
5 Mikołaj Jakubowski 109 120 błąd w zadaniu 3 169
6 Magdalena Prawda 121 120 błąd w zadaniu 1 181
7 Zuzanna Krześniak 212 120 błąd w zadaniu 3 272
8 Mikołaj Pająk 231 240 błąd w zadaniu 1,4 411
9 Adam Furga 301 240 błąd w zadaniu 2,4 481