Przeskocz do treści

XLII Maraton MnO 2013 – wyniki

Pobierz wyniki w formacie Ms Excel (*.xls)

Pobierz wyniki w formacie OpenDocument (*.ods)

Kategoria: TP

M nr zesp. Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2
PK PP M PK PP M PP M
1 4 Wioletta Prawda
Natalia Kominek
Aleksandra Banaszek
TKPZ Brzeźnica 411 788.10 6 305 1000.00 1 1788.10 1
2 3 Karolina Chałas
Paulina Woźniak
Jakub Banaszek
TKPZ Brzeźnica 248 917.46 3 660 718.25 2 1635.71 2
3 7 Oskar Kozłowski
Hubert Krzosek
ZSP Białobrzegi 144 1000.00 1 1015 436.51 4 1436.51 3
4 5 Patrycja Gajda
Karolina Kuty
Ilona Wróbel
TKPZ Brzeźnica 282 890.48 4 1070 392.86 5 1283.33 4
5 9 Anna Trybuła
Ewelina Czarnecka
Lemury 175 975.40 2 NKL 0.00 7 975.40 5
6 10 Norbert Czarnecki
Mirosław Trybuła
Zalewski Sławomir
353 834.13 5 NKL 0.00 7 834.13 6
7 1 Aleksandra Gajda
Sylwia Gorzkowska
Magdalena Prawda
Zuzanna Krześniak
TKPZ Brzeźnica 1287 92.86 9 660 718.25 2 811.11 7
8 2 Artur Kurek
Adam Furga
Mikołaj Pająk
TKPZ Brzeźnica 1125 221.43 8 1070 392.86 5 614.29 8
9 11 Róża Morąg
Julia Kozłowska
PG 23 Radom 945 364.29 7 NKL 0.00 7 364.29 9

Kategoria: TU

M nr zesp. Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 po E5 TWiM
PK PP M PK PP M PK PP M PK PP M PK PP M PP M
1 105 Magda Maszewska
Jarosław Chodkowski
Chrupki SKPB Trail Team 192 1000.00 1 4 1000.00 1 10 1000.00 1 95 1000.00 1 96 1000.00 1 5000.00 1 1000
2 106 Michal Murgrabia
Krzysztof Chojnowski
Bracia Koala
Skierniewice
369 859.52 2 163 852.78 2 35 981.48 2 1555 1.00 3 403 795.33 2 3490.12 2 698
3 107 Zuzanna Żak
Luiza Rosłanowska
Urszula Piasecka
PG 23 Radom 595 680.16 3 895 175.00 4 NKL 0.00 6 1105 198.41 2 835 507.33 3 1560.90 3 312
4 101 Joanna Badowska
Wioletta Ziemnicka
ZSP Białobrzegi NKL 0.00 5 565 480.56 3 226 840.00 4 NKL 0.00 4 NKL 0.00 4 1320.56 4 264
5 109 Przybylski Andrzej
Kozakiewicz Ewa
PG 23 Radom NKL 0.00 5 1240 1.00 6 65 959.26 3 NKL 0.00 4 NKL 0.00 4 960.26 5 192
6 108 Rafał Łyżwa
Kuba Kosterna
PG 23 Radom 650 636.51 4 1005 73.15 5 1200 118.52 5 NKL 0.00 4 NKL 0.00 4 828.17 6 165

Kategoria: TZ

M nr zesp. Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 po E5 TWiM
PK PP M PK PP M PK PP M PK PP M PK PP M PP M
1 200 Andrzej Krochmal
Tomasz Gronau
HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga Płd. 18 1000.00 1 50 981.06 2 68 1000.00 1 12 1000.00 1 10 993.33 2 4974.39 1 1000
2 208 Kazimierz Makieła Warszawa 23 996.03 3 53 978.79 5 100 972.65 4 27 988.10 3 50 966.67 3 4902.23 2 985
3 202 Otap Sławomir Warszawa 18 1000.00 1 60 973.48 6 75 994.02 2 42 976.19 6 251 832.67 6 4776.36 3 960
4 201 Joanna Puternicka
Wieszaczewski Jacek
Wrocław 160 887.30 8 79 959.09 8 139 939.32 6 27 988.10 3 0 1000.00 1 4773.80 4 959
5 204 Barbara Szmyt
Dariusz Walczyna
Stowarzysze Warszawa 157 889.68 7 50 981.06 2 86 984.62 3 194 855.56 8 213 858.00 4 4568.91 5 918
6 206 Marcin Szajko
Adam Krochmal
Stowarzysze Warszawa 32 988.89 4 25 1000.00 1 128 948.72 5 22 992.06 2 544 637.33 8 4567.00 6 918
7 209 Mateusz Sieńko
Frynas Sławomir
Lublin 39 983.33 5 50 981.06 2 200 887.18 7 39 978.57 5 486 676.00 7 4506.14 7 905
8 203 Mariusz Góraj
Robert Chruślak
Skróty Radom 51 973.81 6 60 973.48 6 325 780.34 8 150 890.48 7 575 616.67 9 4234.78 8 851
9 205 Anna Natuszewicz
Kamil Herman
Stowarzysze Warszawa 205 851.59 9 225 848.48 9 560 579.49 9 211 842.06 9 229 847.33 5 3968.96 9 797