Przeskocz do treści

59 Ogólnopolski Nocny Rajd Świętokrzyski – protokół i wyniki

59 Rajd Nocny

Dziękujemy wszystkim za udział w trasie InO podczas 59 Nocnego Rajdu Świętokrzyskiego. Poniżej ostateczne wyniki z imprezy i mapy. Jednocześnie przepraszamy za długi czas oczekiwania.

Pobierz wyniki w formacie Ms Excel (*.xls)

Pobierz wyniki w formacie OpenDocument (*.ods)

Rajd Nocny - logo59 Ogólnopolski Nocny Górski Rajd Świętokrzyski

Ciekoty 2013

15/16 czerwca 2013

Protokół i wyniki

1. Cele

  • Uczczenie 140-lecia zorganizowanej turystyki na Ziemiach Polskich,
  • Uczczenie 105. rocznicy powstania oddziału PTK w Radomiu,
  • Upamiętnienie 70. rocznicy śmierci ks. Jana Wiśniewskiego – patrona Oddziału PTTK w Radomiu
  • Zdrowe i miłe spędzenie nocy wśród lasów Ziemi Świętokrzyskiej,
  • Popularyzacja turystyki kwalifikowanej,
  • Poznawanie historii, kultury i zabytków regionu świętokrzyskiego a w szczególności gminy Masłów.
  • Popularyzacja turystycznych Imprez na Orientację (InO)
  • Nauka i praktyczny sprawdzian umiejętności po-sługiwania się mapą w terenie
  • Spotkanie sympatyków InO i ich integracja
  • Umożliwienie zdobywania Odznak InO,

2. Organizator Trasy na Orientację

Klub Imprez na Orientację "Skróty" przy Oddziale Miejskim PTTK w Radomiu

3. Miejsce i termin imprezy

  • Nocy 15/16 czerwca 2013
  • Start i meta zlokalizowane były przy Centrum Edukacyjnym "Szklany Dom" w Ciekotach

4. Zespół organizacyjny:

  • Kierownik trasy, budowniczy etapu 1: Bartosz Tyczyński (PInO 405)
  • Zastępca kierownika trasy, budowniczy etapu 2: Bogusław Ciastek (PInO 439)

5. Forma i kategorie

Etap Nazwa Budowniczy Długość Czas Ilość PK Pkt, OInO
TU 1 Nocny Bartosz Tyczyński ok 14 km zdążyć przed zakończeniem 🙂 18 2
TO 1 Gawronki Bogusław Ciastek 1200 20'+10' 10 1

Etap 2 miał charakter etapu rekreacyjnego w którym mogli wystartować wszyscy uczestnicy Rajdu Nocnego niezależnie od trasy na jaką się zapisali.

7. Mapy

Etap I - trasa główna

59 Rajd Nocny - mapa E1

Etap II - dla wszystkich tras

59 Rajd Nocny - mapa E2

8. Uczestnicy

  • TU (etap 1) - 5 zespołów; 9 uczestników
  • TO (etap 2) - 8 zespołów; 11 uczestników
  • RAZEM - 18 uczestników

9. Wyniki

Etap 1 (główny)

Miejsce Imię i nazwisko Klub BPK(90) PS(25) PM(30) ZM (10) Opis(10) PK
1 Tomek Filipkowski
Karol Piekutowski
Jacek Balana
6J, 15M 50
2 Edyta Gromek
Sławomir Frynas
Paweł Kowalczyk
6J, 7O, 8F 75
3 Barbara Tenerowicz Rabarbarowcy 15,16 6J, 7O, 8F 255
4 Paweł Milewicz KTG PTTK Kielce 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 990
5 Sylewster Świetlik KTK „Bez-loć”
Piekary Śląskie
1; 2; 8; 9; 10; 11; 12;13; 14; 15; 16; 17; 18 7O; 6J; 5E; 4D J2 K1/Z2; L2/K4 7; 6; 5; 4; 3 1370

Etap 2 (rekreacyjny)

Miejsce Imię i nazwisko Klub BPK(90) PS(25) ZM Opis WK(30) Czas PK
1 Wojtek Maciejewski
Piotr Szczypior
Kozienice 3 (CA) 8 33
2 Basia Tenerowicz 5(KW), 8(TR) 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 1 151
3 Paweł Milewicz KG PTTK Kielce 9 8(TR), 1(DE), 5(KW), 4(BV) 3 8 208
4 Jakub Krawczyk
Grzegorz Maciejewski
Janików 2; 6; 9 4(BV), 3(CA) 30 350
5 Agata Śmietanka 3; 6 5(KW), 8(TR) 8; 4 1; 2; 3; 7; 8 100 400
6 Sylwester Świetlik KTK „Bez-loć”
Piekary Śląskie
1; 2; 6; 8 3(CA); 4(BV); 5(KW); 7(CY) 3 0 470
7 Kamila Gogacz
Kamila Maciąg
1; 4; 6; 7; 8; 9 5(KW); 3(CA) 2; 3; 10 0 620
8 Jakub Płochociński 1; 4; 6; 7; 9 5(KW); 3(CA) 3 (CG/CA) 2; 3; 5; 8; 10 1; 2; 3 0 650

Dziękujemy wszystkim za udział