Przeskocz do treści

Wiosenne 2×2 2013 – wyniki

wiosenne2x2

Zapraszamy do lektury protokołu i analizy map z innych tras

Dziękujemy za udział w rajdzie

Pobierz wyniki w formacie Ms Excel (*.xls)

Pobierz wyniki w formacie OpenDocument (*.ods)

Kategoria: TP

M Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2
PK PP M PK PP M PP M
1 Woźniak Kamil
Wójcik Natalia
Szkoła Podstawowa
Brzezinki Stare
50 989.68 2 0 1000.00 1 1989.68 1
2 Marchewka Iza
Zając Malwina
Szkoła Podstawowa
Brzezinki Stare
50 989.68 2 10 992.06 2 1981.75 2
3 Mizerski Kacper
Stawarz Daniel
Lackowski Filip
Szkoła Podstawowa
Brzezinki Stare
50 989.68 2 30 976.19 3 1965.87 3
4 Wieczorek Mateusz
Pietrzyk Karolina
Kopeć Aleksandra
Szkoła Podstawowa
Brzezinki Stare
50 989.68 2 40 968.25 4 1957.94 4
5 Daria Mazur
Wiktoria Klimowicz
Maria Król
SKKT "Powiśle"
z  PSP w Wólce Tyrzyńskiej
235 842.86 8 100 920.63 5 1763.49 5
6 Kurek Karolina
Krawczyk Kinga
TKPZ Brzeźnica 37 1000.00 1 580 539.68 6 1539.68 6
7 Kurek Artur
Krześniak Zuzanna
Prawda Magdalena
TKPZ Brzeźnica 68 975.40 6 600 523.81 7 1499.21 7
8 Mikołaj Jakubowski TKPZ Brzeźnica 68 975.40 6 NKL 0.00 8 975.40 8

Kategoria: TU

M Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2 TMWiM
PK PP M PK PP M PP M
1 Jacek Piekarski
Paweł Rozwadowski
25 1000.00 1 0 1000.00 1 2000.00 1
1 Joanna Kruczyk
Jarosław Chodkowski
Chrupki SKPB
Trail Team
25 1000.00 1 0 1000.00 1 2000.00 1
3 Przemek Grądek
Liwia Grądek
50 980.16 3 0 1000.00 1 1980.16 3
4 Agnieszka Marciniak
Jakub Marciniak
Marciniaki Family 70 964.29 4 25 976.85 4 1941.14 4
5 Basia Tenerowicz Łódź 231 836.51 6 25 976.85 4 1813.36 5
6 Krzysztof Capiga
Ewa Capiga
275 801.59 7 25 976.85 4 1778.44 6
7 Piotr Mortka
Michał Rdzanek
Paweł Gniadek
ZSE Radom 96 943.65 5 602 442.59 7 1386.24 7 693

Kategoria: TZ

M Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2 TMWiM
PK PP M PK PP M PP M
1 Szymon Bijak
Kamil Opiela
Koło PTTK nr 1
przy Politechnice Warszawskiej
0 1000.00 1 0 1000.00 1 2000.00 1 1000
2 Robert Chruślak
Mariusz Góraj
Skróty Radom 0 1000.00 1 15 990.00 2 1990.00 2 995
3 Sławek Otap Warszawa 0 1000.00 1 50 966.67 3 1966.67 3 983
4 Paweł Starzyński Stowarzysze Warszawa 0 1000.00 1 115 923.33 4 1923.33 4 961
4 Marcin Szajko
Adam Krochmal
Stowarzysze Warszawa 0 1000.00 1 115 923.33 4 1923.33 4 961
6 Tomek Gronau Warszawa 0 1000.00 1 119 920.67 6 1920.67 6 960

Kategoria: BnO

l.p. uczestnik czas [min] uwagi
Klasyfikacja indywidualna
1 Marcin Szajko 13
2 Paweł Rozwadowski 22
3 Paweł Starzyński 23
4 Bogusław Ciastek 26

Etap InO-Mrówka

l.p. uczestnik czas [sek] PK PK za zadanie uwagi wynik
1 Jarosław Chodkowski 114 54
2 Krawczyk Kinga 136 76
3 Daniel Stawarz 138 78
4 Zuzia Krześniak 162 102
5 Artur Kurek 171 111
6 Marcin Szajko 85 120 błąd w zadaniu 3 145
7 Natalia Wójcik 209 149
8 Sławomir Otap 211 151
9 Kacper Mizerski 216 156
10 Karolina Pietrzyk 162 120 błąd w zadaniu 3 222
11 Joanna Kruczyk 222 120 błąd w zadaniu 3 282
12 Mikołaj Jakubowski 246 120 błąd w zadaniu 1 306
13 Daria Mazur 371 311
14 Karolina Kurek 298 120 błąd w zadaniu 4 358
15 Magdalena Prawda 427 367
16 Mateusz Wilczorek 343 120 błąd w zadaniu 3 403
17 Ola Kopeć 200 360 błąd w zadaniu 2,3,4 500
18 Wiktoria Klimowicz 405 240 błąd w zadaniu 2,3 585
19 Iza Marchewka 166 480 błąd w zadaniu 1,2,3,4 586
20 Kamil Woźniak 288 360 błąd w zadaniu 2,3,4 588
21 Malwina Zając 229 480 błąd w zadaniu 1,2,3,4 649
22 Filip Lackowski 257 480 błąd w zadaniu 1,2,3,4 677

Etap 3 (Parking)

Nazwisko i imię BPK (90) BPK (60) PS (25) PS (15) ZM (10) OPIS (10) PM (30) WK(30) ZK(30) Czas Czy NKL? Suma PP miejsce
Mateusz Wieczorek
Daniel Stawarz
3 1,5,8,10 3 3SY 9 249 735 11
1 4 2 1
Sławomir Otap 8 25 984 2
1
Ola Kopeć
Malwina Zając
Natalia Wójcik
2,5,7 4,8,10 1,3,7,6,8 3SY 2 3 488 470 15
3 3 5 1 2
Kacper Mizerski
Kamil Woźniak
5 1 11 1000 1
1
Mikołaj Jakubowski 3 8,10, 6 3SY,6YE 2 11 281 700 12
1 2 1 2 2
Iza Marchewka
Karolina Pietrzyk
2,3,4, 4,6,8,10 2 5 2SY,7PT,3DK 1 2 532 421 16
3 4 2 2 3 1
Wiktoria Klimowicz 2,6,7,10 4,8,9 1 3,1,5 ML,8TW 6 2 12 637 304 17
4 3 1 3 2 1 2
Mariusz Góraj 4 3 35 973 9
1 1
Robert Chruślak 2 25 984 2
1
Karoilina Kurek
Kinga Krawczyk
2 25 984 2
1
Daria Mazur 1,2,3,4,5,7,8,9,10 6 6 3SY 2 935 1 19
9 1 1 1 2
Joanna Kruczyk
Jarosław Chodkowski
8 25 984 2
1
Szymon Bijak
Kamil Opiela
8 25 984 2
1
Filip Lackowski 4,5,7,9,10 2 2 2 2SY,4GQ, 2 650 290 18
5 2 1 2 2 2
Bogusław Ciastek 8 25 984 2
1
Marcin Szajko 8 25 984 2
1
Tomasz Gronau 2 4,8, 2BPK 5 320 656 13
1 2 1 5
Paweł Rozwadowski
Jacek Piekarski
1,4,8 1 76 927 10
3
Magdalena Prawda
Zuzanna Krześniak
4,6,9 1,5,6,10 6 9GQ 2 470 490 14
3 4 1 1 2

Dziękujemy za udział w rajdzie