Przeskocz do treści

XLIII Maraton MnO 2014 – wyniki

Maraton 2014 - Logo

Dziękujemy wszystkim za udział w Maratonie i zachęcamy do zapoznania się z wynikami.

Pobierz wyniki w formacie Microsoft Excel (*.xls)
Pobierz wyniki w formacie OpenDocument (*.odt)

Maraton 2014 - Logo

XLII Ogólnopolski Maraton Marszy na Orientację

31 stycznia-2 lutego 2014
Brzeźnica k. Kozienic

II runda Pucharu Ziemi Radomskiej 2014
I Drużynowe Mistrzostwa Kozienic w MnO
I runda Pucharu Polski w MnO dla TS, TJ i TM

WYNIKI

Kategoria: TP

M Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 po E4
PK PP M PK PP M PK PP M PK PP M PP M PP TM
1 Klaudia Orłowska
Adam Steciuk
SKKT przy ZSP 2 - NSS Ustrzyki Dolne 25 1000.00 1 0 1000.00 1 0 1000.00 1 25 1000.00 1 4000.00 1 30
2 Daria Prędki
Anna Ziembikiewicz
SKKT przy ZSP 2 - NSS Ustrzyki Dolne 25 1000.00 1 145 865.74 19 50 957.26 3 56 980.86 4 3803.87 2 27
3 Tomasz Bilik
Remigiusz Kunasz
Jakub Pereślucha
SKKT przy ZSP 2 - NSS Ustrzyki Dolne 686 387.96 5 25 976.85 3 115 901.71 6 53 982.72 2 3249.24 3 25
4 Maurycy Dziedzic
Kacper Garncarek
SP Niemcz 220 819.44 3 10 990.74 2 285 756.41 16 567 665.43 10 3232.03 4 24
5 Gabriela Dyjak
Aleksandra Hebda
Kinga Miszczak
SKKT przy ZSP 2 - NSS Ustrzyki Dolne 682 391.67 4 85 921.30 14 90 923.08 5 53 982.72 2 3218.76 5 23
6 Karolina Kurek
Szymon Kęska
Gimnazjum nr 1 Kozienice NKL 0.00 6 75 930.56 9 55 952.99 4 478 720.37 5 2603.92 6 22
7 Wioletta Prawda
Natalia Kominek
Gimnazjum nr 1 Kozienice NKL 0.00 6 100 907.41 17 121 896.58 8 509 701.23 6 2505.22 7 21
8 Zuzanna Krześniak
Magdalena Prawda
TKPZ 4
Brzeźnica
NKL 0.00 6 50 953.70 5 263 775.21 14 550 675.93 9 2404.84 8 20
9 Aleksandra Gajda TKPZ 3
Brzeźnica
NKL 0.00 6 75 930.56 9 280 760.68 15 510 700.62 7 2391.86 9 19
10 Kamil Frączek
Jakub Krawczyk
Gimnazjum nr 1 Kozienice NKL 0.00 6 50 953.70 5 590 495.73 27 510 700.62 7 2150.05 10 18
11 Paulina Gregorczyk
Kalina Pyc
TKPZ 2
Brzeźnica
NKL 0.00 6 190 824.07 20 450 615.38 22 840 496.91 11 1936.37 11 17
12 Bartosz Siembor
Grzegorz Maciejewski
PSP Janików NKL 0.00 6 75 930.56 9 10 991.45 2 NKL 0.00 16 1922.01 12 16
13 Jakub Banaszek
Artur Kurek
TKPZ 7
Brzeźnica
NKL 0.00 6 255 763.89 24 295 747.86 18 1020 385.80 14 1897.55 13 15
14 Ksawier Pawlik
Krzysztof Trzciński
TKPZ 1
Brzeźnica
NKL 0.00 6 280 740.74 26 295 747.86 18 1025 382.72 15 1871.32 14 14
15 Weronika Adamczyk
Krystian Wąsik
PSP Janików NKL 0.00 6 50 953.70 5 115 901.71 6 NKL 0.00 16 1855.41 15 13
16 Karolina Chałas
Paulina Warmiak
TKPZ 6
Brzeźnica
NKL 0.00 6 70 935.19 8 155 867.52 9 NKL 0.00 16 1802.71 16 12
17 Mateusz Bąk
Daniel Defiński
Alek Dzieślewski
Krzysztof Frączek
Gimnzazjum nr 13 Radom NKL 0.00 6 85 921.30 14 185 841.88 10 NKL 0.00 16 1763.18 17 11
18 Daria Jasek
Weronika Mickiewicz
PSP Janików NKL 0.00 6 75 930.56 9 240 794.87 13 NKL 0.00 16 1725.43 18 10
19 Klaudia Gryszko
Klaudia Węsek
TKPZ 8
Brzeźnica
NKL 0.00 6 380 648.15 33 525 551.28 24 1000 398.15 13 1597.58 19 9
20 Jakub Głuszek
Dawid Rafa
ZSP Słowiki NKL 0.00 6 25 976.85 3 525 551.28 24 NKL 0.00 16 1528.13 20 8
21 Adamiec Karolina
Gregorczyk Patrycja
PSP Janików NKL 0.00 6 377 650.93 32 197 831.62 11 NKL 0.00 16 1482.55 21 7
22 Michał Wilczyński
Eryk Skaliński
Karina Duszyńska
Gimnzazjum nr 13 Radom NKL 0.00 6 370 657.41 31 225 807.69 12 NKL 0.00 16 1465.10 22 6
23 Zuzia Poneta
Natalia Wołczyńska
Kamila Krycia
Gimnzazjum nr 13 Radom NKL 0.00 6 335 689.81 29 290 752.14 17 NKL 0.00 16 1441.95 23 5
24 Kataryna Kalinowska
Habura Patrycja
Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 w Radomiu NKL 0.00 6 100 907.41 17 570 512.82 26 NKL 0.00 16 1420.23 24 4
25 Kacper Czerwiński
Maciej Olszewski
PSP Ryczywół NKL 0.00 6 310 712.96 27 385 670.94 21 NKL 0.00 16 1383.90 25 3
26 Małgosia Kiełbus
Julia Markiewić
Gabrysia Nagawska
Kinga Wydra
Gimnzazjum nr 13 Radom NKL 0.00 6 220 796.30 21 510 564.10 23 NKL 0.00 16 1360.40 26 2
27 Kinga Ośka
Natalia Ośka
PSP Ryczywół NKL 0.00 6 345 680.56 30 380 675.21 20 NKL 0.00 16 1355.77 27 1
28 Anna Ośka
Adrian Ośka
PSP Ryczywół NKL 0.00 6 75 930.56 9 740 367.52 30 NKL 0.00 16 1298.08 28 1
29 Kamila Maciąg
Kamila Gogacz
Gimnazjum nr 1 Kozienice NKL 0.00 6 221 795.37 22 810 307.69 32 NKL 0.00 16 1103.06 29 1
30 Aleksandra Krawczyk
Julia Krajewska
Gimnazjum nr 1 Kozienice NKL 0.00 6 251 767.59 23 810 307.69 32 NKL 0.00 16 1075.28 30 1
31 Piotr Szczypior
Paulina Seroka
Gimnazjum nr 1 Kozienice NKL 0.00 6 255 763.89 24 810 307.69 32 NKL 0.00 16 1071.58 31 1
32 Mikołaj Jakubowski TKPZ 5
Brzeźnica
NKL 0.00 6 745 310.19 37 870 256.41 35 840 496.91 11 1063.51 32 1
33 Dawid Padewski
Filip Wiśniewski
PSP Janików NKL 0.00 6 325 699.07 28 770 341.88 31 NKL 0.00 16 1040.95 33 1
34 Zuzanna Wasińska
Karolina Różańska
PSP Janików NKL 0.00 6 440 592.59 35 720 384.62 29 NKL 0.00 16 977.21 34 1
35 Aneta Kozłowska
Wiktoria Wójcik
Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 w Radomiu NKL 0.00 6 550 490.74 36 645 448.72 28 NKL 0.00 16 939.46 35 1
36 Michał Szpytek
Artur Zawodnik
Tomasz Konaszewski
ZDZ Kozienice NKL 0.00 6 95 912.04 16 NKL 0.00 37 NKL 0.00 16 912.04 36 0
37 Szymon Pozorek
Mateusz Ośka
PSP Ryczywół NKL 0.00 6 400 629.63 34 975 166.67 36 NKL 0.00 16 796.30 37 1
38 Ewa Bogacka
Piotr Maciejewski
Belfry NKL 0.00 6 760 296.30 38 NKL 0.00 37 NKL 0.00 16 296.30 38 0

Kategoria: TU

M Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 po E4
PK PP M PK PP M PK PP M PK PP M PP M PP TJ
1 Gosia Antosik
Paweł Konieczny
Klub InO Stowarzysze / KTE Styki
SKPG Kraków
461 1000.00 1 35 1000.00 1 35 981.48 4 120 1000.00 1 3981.48 1 0
2 Michal Murgrabia
Krzysztof Chojnowski
Bracia Koala 565 942.22 3 99 955.56 4 140 903.70 5 265 908.81 2 3710.29 2 0
3 Przemysław Kural
Jacek Kowalski
Lubartów 568 940.56 4 75 972.22 2 27 987.41 3 665 657.23 3 3557.42 3 0
4 Patrycja Szczepańska
Magda Nakonieczna
Lubartów 579 934.44 5 188 893.75 9 10 1000.00 1 665 657.23 3 3485.43 4 30
5 Wojciech Maciejewski
Mateusz Kurek
SKKT „Protektory” przy ZS nr 1 w Kozienicach 1016 691.67 6 270 836.81 10 465 662.96 7 NKL 0.00 6 2191.44 5 27
6 Renata Gąsowska
Przemysław Misiak
JacekBiega Running Team NKL 0.00 9 91 961.11 3 25 988.89 2 NKL 0.00 6 1950.00 6 0
7 Klaudia Orłowska
Adam Steciuk
SKKT przy ZSP 2 - NSS Ustrzyki Dolne 511 972.22 2 1170 211.81 12 720 474.07 10 1255 286.16 5 1944.27 7 25
8 Krzysztof Kutyła
Patryk Woźniak
SKKT „Protektory” przy ZS nr 1 w Kozienicach NKL 0.00 9 133 931.94 7 435 685.19 6 NKL 0.00 6 1617.13 8 24
9 Urszula Piasecka
Rafał Łyżwa
Radom NKL 0.00 9 125 937.50 5 552 598.52 8 NKL 0.00 6 1536.02 9 23
10 Luiza Rosłanowska
Zuzanna Żak
Radom NKL 0.00 9 125 937.50 5 615 551.85 9 NKL 0.00 6 1489.35 10 22
11 Justyna Kowalska
Agata Lutek
SKKT „Protektory” przy ZS nr 1 w Kozienicach NKL 0.00 9 175 902.78 8 900 340.74 11 NKL 0.00 6 1243.52 11 21
12 Daria Prędki
Anna Ziembikiewicz
SKKT przy ZSP 2 - NSS Ustrzyki Dolne 1555 392.22 8 576 624.31 11 NKL 0.00 12 NKL 0.00 6 1016.53 12 20
13 Ewelina Kucharczyk
Michalina Przychodzeń
SKKT „Protektory” przy ZS nr 1 w Kozienicach 1218 579.44 7 NKL 0.00 13 NKL 0.00 12 NKL 0.00 6 579.44 13 19

Kategoria: TZ

M Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 po E4
PK PP M PK PP M PK PP M PK PP M PP M PP TS
1 Krzysztof Miaśkiewicz
Marcin Stefaniak
Orientop Wrocław 78 976.11 10 54 1000.00 1 105 948.37 17 69 1000.00 1 3924.48 1 30
2 Joanna Puternicka
Jacek Wieszaczewski
KInO Stowarzysze Warszawa
Orientop Wrocław
40 997.22 3 135 940.00 4 57 979.74 6 76 995.76 2 3912.72 2 27
3 Zbigniew Socha
Piotr Glinka
Grillino Gliwice
Krokus Miliardowice
60 986.11 7 76 983.70 3 96 954.25 13 107 976.97 10 3901.03 3 25
4 Andrzej Krochmal
Sławomir Frynas
HKT "TREP" PTTK
Lublin
101 963.33 13 140 936.30 5 53 982.35 5 78 994.55 3 3876.53 4 24
5 Maciej Zachara
Krzysztof Ligienza
Rzeszów
Dzierżoniów
110 958.33 16 140 936.30 5 50 984.31 3 87 989.09 7 3868.03 5 23
6 Marek Pacek
Roman Trocha
Gdańsk
Dzierżoniów
50 991.67 4 233 867.41 9 26 1000.00 1 86 989.70 6 3848.77 6 22
7 Sławomir Otap Warszawa 53 990.00 6 205 888.15 7 100 951.63 15 128 964.24 14 3794.02 7 21
8 Robert Chruślak
Mariusz Góraj
Skróty Radom 165 927.78 20 205 888.15 7 38 992.16 2 118 970.30 11 3778.39 8 20
9 Leszek Herman- Iżycki
Zuzanna Szymańska
Team 360 Stopni 50 991.67 4 335 791.85 10 96 954.25 13 94 984.85 9 3722.62 9 19
10 Dorota Haptaś
Mirosław Marek
Salamandra-Kolbuszowa 38 998.33 2 385 754.81 11 86 960.78 9 93 985.45 8 3699.39 10 18
11 Jarosław Kabuła
Jacek Gdula
Gdańsk
Wrocław
60 986.11 7 525 651.11 17 50 984.31 3 85 990.30 5 3611.84 11 17
12 Kucharski Tadeusz
Kucharska Stanisława
Koło PTTK nr 2 "Wszędoczłapy" Katowice 95 966.67 12 470 691.85 15 106 947.71 18 137 958.79 16 3565.02 12 16
13 Paweł Jamroz
Mateusz Sieńko
Lublin 299 853.33 23 410 736.30 13 88 959.48 10 127 964.85 13 3513.96 13 15
14 Barbara Szmyt
Dariusz Walczyna
Klub InO Stowarzysze Warszawa 101 963.33 13 543 637.78 18 110 945.10 19 132 961.82 15 3508.03 14 14
15 Agata Malczewska Warszawa 121 952.22 18 390 751.11 12 85 961.44 7 368 818.79 20 3483.56 15 13
16 Anna Natusiewicz
Marek Piela
Klub InO Stowarzysze Warszawa 81 974.44 11 725 502.96 21 93 956.21 11 84 990.91 4 3424.53 16 12
17 Wiktor Marczak
Andrzej Przychodzeń
Warszawa 235 888.89 22 425 725.19 14 220 873.20 21 185 929.70 18 3416.97 17 11
18 Adam Krochmal
Paweł Starzyński
Bemowski Oddział Klubu InO Skróty Radom z Towarzyszem Doktorem 118 953.89 17 485 680.74 16 85 961.44 7 369 818.18 21 3414.25 18 10
19 Edyta Gromek
Mirosław Wośko
Lublin
Ropczyce
104 961.67 15 640 565.93 20 165 909.15 20 124 966.67 12 3403.41 19 9
20 Andrzej Koszczka
Andrzej Rybski
SKKT przy ZSP 2 - NSS Ustrzyki Dolne 157 932.22 19 575 614.07 19 93 956.21 11 349 830.30 19 3332.81 20 8
21 Katarzyna Woźniak
Michał Woźniak
Miśki 73 978.89 9 980 314.07 22 100 951.63 15 142 955.76 17 3200.35 21 7
22 Mirosław Mazur SKKT „Protektory” przy ZS nr 1 w Kozienicach 220 897.22 21 56 998.52 2 770 513.73 22 725 602.42 22 3011.89 22 6
23 Tomasz Gronau Warszawa 35 1000.00 1 NKL 0.00 26 NKL 0.00 25 NKL 0.00 26 1000.00 23 5
24 Klaudia Orłowska
Adam Steciuk
SKKT przy ZSN Ustrzyki Dolne 1450 213.89 25 1350 40.00 23 1440 75.82 23 1480 144.85 23 474.55 24 4
25 Przemysław Gawlik
Bogusław Ciastek
Skróty Radom 1440 219.44 24 1350 40.00 23 NKL 0.00 25 1480 144.85 23 404.29 25 3
26 Aleksandra Wilczyńska-Zgoda
Piotr Zgoda
Skróty Radom NKL 0.00 27 1350 40.00 23 1440 75.82 23 1480 144.85 23 260.67 26 2
27 Maurycy Dziedzic
Kacper Garncarek
SP Niemcz 1730 58.33 26 NKL 0.00 26 NKL 0.00 25 NKL 0.00 26 58.33 27 1