Przeskocz do treści

Wiosenne 2×2 2014 – wyniki

Logo - Wiosenne 2x2

Zapraszamy do lektury wyników i analizy map z innych tras

Dziękujemy za udział w rajdzie

Pobierz wyniki w formacie Ms Excel (*.xls)

Pobierz wyniki w formacie OpenDocument (*.ods)

Wiosenne 2x2 - logo

Wiosenne 2x2

12 kwietnia 2014 - Garbatka Letnisko

III runda Pucharu Ziemi Radomskiej 2014
VI runda XLVII Konkursu o tytuł Mistrza Warszawy i Mazowsza w MnO

Kategoria: TP

M Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2
PK PP M PK PP M PP M SP
1 Siedlecki Bartłomiej
Głębikowska Martyna
ZSP Białobrzegi 0 1000.00 1 25 976.85 2 1976.85 1
1 Jarecki Dominik
Wieteska Damian
ZSP Białobrzegi 25 976.85 4 0 1000.00 1 1976.85 1
3 Bąk Mateusz
Urbański Bartosz
Defiński Daniel
Frączek Krzysztof
PG nr 13 Radom 0 1000.00 1 75 930.56 5 1930.56 3
4 Wójcik Julia
Podlipniak Paulina
VI LO Radom 35 967.59 5 70 935.19 4 1902.78 4
5 Marta Wronikowska
Mikutel Jacek
Mikutel Tomasz
Gimnazjum Kozienice
SP nr 3 Kozienice
SP nr 3 Kozienice
80 925.93 8 95 912.04 6 1837.96 5
6 Kinga Wydra
Duszyńska Karina
Kiełbus Małgorzata
PG nr 13 Radom 45 958.33 6 140 870.37 8 1828.70 6
7 Drabik Karolina
Marchewka Weronika
Zych Zuzanna
Stępniewska Anna
PG nr 23 Radom 14 987.04 3 190 824.07 9 1811.11 7
8 Nagawska Gabrysia
Sułek Patrycja
PG nr 23 Radom 145 865.74 9 195 819.44 10 1685.19 8
9 Artur Kurek
Mikołaj Pająk
TKPZ Brzeźnica 50 953.70 7 305 717.59 12 1671.30 9 1
10 Bąk Marta
Krycia Kamila
Chechlińska Wiktoria
Wołczyńska Natalia
Eryk Skaliński
PG nr 13 Radom 570 472.22 11 115 893.52 7 1365.74 10
11 Dawid Rafa
Jakub Kęska
Jakub Głuszek
SP Słowiki 790 268.52 13 45 958.33 3 1226.85 11 2
12 Kalina Pyc
Paulina Gregorczyk
Klaudia Gryszko
TKPZ Brzeźnica 655 393.52 12 205 810.19 11 1203.70 12 3
13 Kaczyński Maciej
Kościów Wiktoria
Poneta Zuzanna
PG nr 13 Radom 460 574.07 10 NKL 0.00 14 574.07 13
14 Wójcik Anita
Kowalczyk Daria
Danis Magda
LO im Armii Krajowej NKL 0.00 14 1025 50.93 13 50.93 14

Kategoria: TU

M Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2 TMWIM TU TMWIM TJ
PK PP M PK PP M PP M
1 Agnieszka Sypniewska 36 1000.00 1 33 992.59 3 1992.59 1 1000
2 Agata Malczewska
Paweł Rozwadowski
Skróty Radom O. Wawerski
Jelonek
50 987.04 2 25 1000.00 1 1987.04 2 997
3 Joanna Gębalska
Piotr Gębalski
Anna Rotter
Konstancin-Jeziorna
Zespół na chodzenie
50 987.04 2 31 994.44 2 1981.48 3 994
4 Jan Dąbrowski
B.Gąsior
Skarmat Toruń 76 962.96 4 90 939.81 6 1902.78 4 954
5 Renata Łaska
Tomasz Łaski
Zielonka
Wytrzeszczone Niepoślipki
100 940.74 5 95 935.19 10 1875.93 5 941
6 Czuchryta Agnieszka
Bielicki Dariusz
Warszawa 125 917.59 6 75 953.70 5 1871.30 6 939
7 Michalina Grodzik
Joanna Prokopczyk
PG nr 23 Radom, The GunReaktywacja 150 894.44 7 90 939.81 6 1834.26 7 920 1000
8 Michał Murawski
Ewa Kozakiewicz
VI LO Radom 200 848.15 9 90 939.81 6 1787.96 8 897 955
9 Karol Jędrys
Anna Furman-Jędrys
Rita Jędrys
Elżbieta Jędrys
Lublin 250 801.85 11 59 968.52 4 1770.37 9 888
10 Katarzyna Prokopczyk
Karolina Niziołek
VI LO Radom 245 806.48 10 90 939.81 6 1746.30 10 876 933
11 Justyna Kowalska
Mateusz Kurek
ZS nr 1 Kozienice 190 857.41 8 146 887.96 12 1745.37 11 875 932
12 Fronc Patrycja
Dąbrowski Maciej
259 793.52 12 109 922.22 11 1715.74 12 861
13 Agata Łaska
Weronika Kołeczek
Zielonka
Optycy gubią się w lesie
460 607.41 14 615 453.70 13 1061.11 13 532
14 Szymon Zelga
Michał Romanowski
PG nr 23 Radom 375 686.11 13 765 314.81 15 1000.93 14 502 534
15 Krzosek Hubert
Wojciechowski Mateusz
ZSP Białobrzegi 800 292.59 15 690 384.26 14 676.85 15 339 361

Kategoria: TZ

M Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2
PK PP M PK PP M PP M TMWIM
1 Sławomir Frynas
Mateusz Sieńko
Lublin
Babin
0 1000.00 1 25 976.85 2 1976.85 1 1000
2 Katarzyna Woźniak
Michał Wożniak
Miśki 50 953.70 2 0 1000.00 1 1953.70 2 988
3 Siejko Agata
Siejko Michał
Siejko Krzysztof
Skróty Radom 50 953.70 2 25 976.85 2 1930.56 3 976
4 Sławomir Otap Warszawa 55 949.07 5 25 976.85 2 1925.93 4 974
5 Tomasz Gronau Targówek 60 944.44 6 25 976.85 2 1921.30 5 971
6 Adam Krochmal
Paweł Starzyński
Skróty Radom O. Bemowo 52 951.85 4 35 967.59 6 1919.44 6 970
7 Ania Natusiewicz
Magdalena Senderowska
Klub InO Stowarzysze 120 888.89 7 55 949.07 7 1837.96 7 929
8 Robert Chruślak
Joanna Chruślak
Skróty Radom 158 853.70 8 NKL 0.00 9 853.70 8 431
9 Bogusław Ciastek
Piotr Zgoda
Skróty Radom 630 416.67 9 655 393.52 8 810.19 9 409

Etap: mini InO "Polanka"

M Imię i nazwisko Błędy Wynik
1 Bogusław Ciastek PS 1 25
1 Robert Chruślak
Joanna Chruślak
PS 7 25
1 Tomasz Gronau PS 1 25
1 Paweł Rozwadowski PS 7 25
5 Kasia i Michał Wożniak PS 5,7 50
5 Agnieszka Sypniewska PS 5,7 50
5 Anna Roter
Piotr Gębalski
Joanna Gębalska
PS 5,7 50
8 Tomasz Łaski PS 5,7, czas 13 63
9 Justyna Kowalska
Mateusz Kurek
PS 4,5,7 75
9 Mateusz Sieńko PS 1,5,7 75
11 Paulina Podlipniak
Julia Wójcik
PS 1,5,7,10 100
12 Jacek Mikutel
Marta Wronikowska
Tomek Mikutel
PS 1,5,7,9
czas 2
102
13 Marta Bąk PS 5,1; brak 7 140
14 gall anonim PS 7,5 brak 1 170
15 Damian Wieteska
Dominik Jarecki
PS 5,7, brak 12
czas 13
183
16 gall anonim PS 1,5,7,10; brak 2 190
17 PSP Słowiki PS 1,5,7, brak 2 195
17 Agnieszka Czuchryta
Dariusz Bielicki
PS 5,7,9,
brak 8
195
19 Gregorczyk Paulina PS 1,2,3,4,7,8,10
opis 5,6,9
205
19 Pyc Kalina PS 1,2,3,4,7,8,10
opis 5,6,9
205
21 Klaudia Gryszko PS 1,2,3,4,6,7,9,10,11
opis 5,8
245
22 Artur Kurek PS 7,10,7,5,6,3,4 355
23 Mikołaj Pająk PS 9,4,10,7,5,6,1,3 380
24 Mateusz Wojciechowski PS 10,4,5
opis 4,6,7
530

Kategoria: mrówka

miejsce imię i nazwisko czas czas karny suma czasu
1 Dominik Jarecki 03:20 0 03:20
2 Damian Wieteska 03:32 0 03:32
3 Tomasz Łaski 03:58 0 03:58
4 Bartłomiej Siedlecki 04:01 0 04:01
5 Martyna Głębikowska 04:43 0 04:43
6 Marta Wronikowska 05:06 0 05:06
7 Weronika Marchewka 05:20 0 05:20
8 Michał Romanowski 05:26 0 05:26
9 Tomasz Mikutel 04:31 01:00 05:31
10 Kalina Pyc 04:42 01:00 05:42
11 Marta Bąk 05:45 0 05:45
12 Eryk Skaliński 05:54 0 05:54
13 Tomasz Gronau 06:14 0 06:14
14 Mikołaj Pająk 07:33 01:00 08:33
15 Jacek Mikutel 03:36 05:00 08:36
16 Klaudia Gryszko 04:12 06:00 10:12
17 Artur Kurek 05:36 05:00 10:36
18 Renata Łaska 06:20 05:00 11:20
19 Mateusz Sieńko 01:56 10:00 11:56
20 Mateusz Wojciechowski 05:20 10:00 15:20
21 Paulina Gregorczyk 05:07 11:00 16:07

kary:

  • 05:00 - błędne dopasowanie jednego fragmentu mapy
  • 01:00 - potwierdzenie PS do M