Przeskocz do treści

Zimowe 2×2 2014 – wyniki

pobierz wyniki w formacie Ms Excel (*.xls)
pobierz wyniki w formacieOpen Document (*.ods)

Zimowe 2x2 - logo

Zimowe 2x2

4 stycznia 2014 - Siczki k. Radomia

WYNIKI

I runda Pucharu Ziemi Radomskiej 2014
I runda XLVII Konkursu o tytuł Mistrza Warszawy i Mazowsza w MnO

Kategoria: TP

M Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2
PK PP M PK PP M PP M
1 Siembor Bartosz
Maciejewski Grzegorz
Kultys Julia
Janików 10 1000.00 1 0 1000.00 1 2000.00 1
2 Dominik Jarecki
Denis Kiljanski
ZSP Białobrzegi 10 1000.00 1 25 965.28 2 1965.28 2
3 Zuzanna Żurawska
Patryk Pełka
ZSP Białobrzegi 10 1000.00 1 35 951.39 3 1951.39 3
4 Krzysztof Trzciński
Ksawier Pawlik
TKPZ Brzeźnica 270 737.37 4 210 708.33 4 1445.71 4
5 Zuzanna Tokarczyk
Zuzanna Wasińska
Igor Krawczyk
Mikołaj Maciejewski
Janików 595 409.09 6 330 541.67 6 950.76 5
6 Kalina Pyc
Paulina Gregorczyk
TKPZ Brzeźnica 720 282.83 7 295 590.28 5 873.11 6
7 Klaudia Gryszko
Klaudia Węsek
TKPZ Brzeźnica 450 555.56 5 950 1.00 7 556.56 7

Kategoria: TU

M Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2 TMWiM
PK PP M PK PP M PP M
1 Mateusz Suwara UKS Sokoły Wrocław 256 1000.00 1 606 743.52 3 1743.52 1 1000
2 Wioletta Ziemnicka ZSP Białobrzegi 534 742.59 2 329 1000.00 1 1742.59 2 999
3 Krzosek Huber Białobrzegi 567 712.04 3 351 979.63 2 1691.67 3 970
4 Aleksandra Wilczyńska-Zgoda
Fiona Zgoda
Skróty Radom 900 403.70 4 900 471.30 4 875.00 4 501

Kategoria: TZ

M Imię i nazwisko Klub Etap 1 Etap 2 po E2 TMWiM
PK PP M PK PP M PP M
1 Adam Krochmal
Agata Malczewska
Żołnierz, Papież, Doktor i Towarzysz na Skróty 0 1000.00 1 20 1000.00 1 2000.00 1 1000
2 Robert Chruślak
Mariusz Góraj
Skróty Radom 17 984.26 3 25 995.37 2 1979.63 2 989
3 Anna Natusiewicz
Magdalena Senderowska
Stowarzysze 14 987.04 2 64 959.26 4 1946.30 3 973
3 Mateusz Sieńko
Sławomir Frynas
Lublin 53 950.93 4 25 995.37 2 1946.30 3 973
5 Przemysław Gawlik
Franek Gawlik
Skróty Radom NKL 0.00 5 900 185.19 5 185.19 5 92

Etap: InO-mrówka

l.p. uczestnik czas [sek] PK PK za zadanie uwagi wynik
Klasyfikacja indywidualna
1 Bartosz Siembor 121 0 61
2 Maciejewski Grzegorz 180 0 120
3 Zuzanna Żurawska 169 120 źle zad 1 229
4 Ksawier Pawlik 298 0 238
5 Maciejewski Mikołaj 300 0 240
6 Paulina Gregorczyk 362 0 302
7 Maciejewski Piotr 360 20 0 zmiana zad 1 i 3 320
8 Klaudia Gryszko 279 120 źle zad 2 339
9 Dominik Jarecki 282 120 źle zad 3 342
10 Patryk Pełka 285 120 źle zad 3 345
11 Mateusz Sieńko 178 240 źle zad 1 i 3 358
12 Klaudia Węsek 433 0 373
13 Krzysztof Trzciński 436 0 376
14 Denis Kiljanski 242 240 źle zad 3 i4 422
15 Pyc Karolina 389 120 źle zad 4 449
16 Zuzanna Wasińska 298 240 źle zad 2 i3 478
17 Kultys Julia 300 240 źle zad 1 i 2 480
18 Zuzanna Tokarczyk 323 240 źle zad 2 i 4 503
19 Igor Krawczyk 333 240 źle zad 2 i 4 513
20 Mateusz Suwara 400 240 źle zad 2 i3 580

Etap: mini-InO "Parking"

M uczestnik czas punkty PK uwagi wynik
Klasyfikacja indywidualna
1 Sławek Frynas 0 25 25
1 Mateusz Sieńko 0 25 25
3 Anna Natusiewicz 1 25 26
4 Magdalena Senderowska 2 25 27
4 Mariusz Góraj 2 25 27
6 Bartosz Siembor 4 25 29
6 Julia Kultys 4 25 29
6 Grzegorz Maciejewski 4 25 29
6 Mikołaj Maciejewski 4 25 29
10 Agata Malczewska 0 50 50
11 Robert Chruślak 8 50 58
12 Mateusz Suwara 4 185 punkty miały kody dwu znakowe 189
13 Paulina Gregorczyk 5 225 230
14 Ksawier Pawlik 6 225 231
15 Igor Krawczyk 6 250 256
16 Zuzanna Wasińska 8 250 258
17 Trcziński Krzyś 6 260 266
18 Kalina Pyc 5 265 270
19 Zuzanna Tokarczyk 6 285 291