Przeskocz do treści

XV Noworoczno-Bąbelkowa InO 2017 – wyniki i protokół

protokół w formacie pdf

wyniki TP w formacie pdf

 

wyniki TZ w formacie pdf

 

XV Noworoczno - Bąbelkowa Impreza na Orientację

 

01.01.2017 Warszawa-Anin

 

Organizatorzy:

SKRÓTY”  Radom : Michał Siejko, Piotr Zgoda

Pogoda:

Pochmurnie i lekko na plusie.

Teren:

Leśny, wydmowy, zmiennie przebieżny.

Podziękowania! :

Agata Siejko/Ola Wilczyńska-Zgoda - 3 ciasta marchewkowe, 2 murzynki i szarlotka.

Jan Cegiełka: mapa TR, lampiony 3D, zegar startowy, podpowiedzi organizacyjne.

Marcin Krasuski: podpowiedzi organizacyjne.

Przemysław Patejko: udostępnienie mapy BnO 2001-48-845/3-MAZ

Wiktor Stołowski/Paweł Starzyński: wsparcie na starcie/mecie, dodrukowanie map dla zgłoszonych w ostatniej chwili.

Michał i Marta Kowalczewscy: poimprezowy spacer dzięki któremu w godzinę po imprezie wszystkie lampiony zostały posprzątane.

 

Etapy (Budowniczy-Michał Siejko) :

TZ: 3500m, 12PK, 90+30min, Zadanie: 0,5m

TP: 3333m, 11PK, 105+30min

TR:~8km, 15PK

A: ~6km, 18PK

B: ~3km, 10PK

Uczestnicy:

TZ    6 drużyn    9 uczestników

TP    15 drużyn    32 uczestników

TR            4 uczestników

A            33 uczestników

B            29 uczestników

            RAZEM: 107 osób

 

Zwycięzcy:

TZ:        Izabella i Andrzej Kaim

TP:        Mariusz Siwiec

TR:        Tomasz Leszczyński

A:        Darek Wójcik

B:        Ilona Śliwczyńska

 

Gratulacje dla zwycięzców! W szczególności najlepszym w TZ: Izabelli i Andrzejowi Kaim.

Przyjemność organizacji imprezy noworocznej wraz z pucharem przechodnim trafia do Was.  Dajcie znać, kiedy tegoroczny organizator może przekazać Wam puchar.

mail: siejek@gmail.com

 

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za tak liczną obecność.

 

Na trasie TP budowniczy etapu rozstawił PK4 w nieodpowiednim (sąsiednim) dołku. W związku z tym za prawidłowe potwierdzenie uznawano: BPK, inne wpisy traktowane były jako PS.

 

Wyniki trasy TR zostały wypaczone przez specyficznego dewastatora. Osobnik ów zdjął podczas imprezy lampion “59”, nie zniszczył go, nie ukradł, nie podarł, a przeniósł w miejsce przebywania lampionu “44”. Budowniczy dziękuje dewastatorowi za nieukradnięcie i niezniszczenie lampionu.

 

Zdjęcia: https://www.facebook.com/pg/inoSKROTY/photos/?tab=album&album_id=393919364276438

 

FB_znajdź nas@.png

 

TZ

`

Miejsce

nr zespołu

Imię i nazwisko

Klub

Etap 1

Razem

punkty

karne

punkty

przelicze-

niowe

miejsce

punkty

przelicze-

niowe

miejsce

1

110

Izabela Kaim

Andrzej Kaim

Celestynów

0

1000.00

1

1000.00

1

2

109

Leszek Herman - Iżycki

Warszawa

44

959.26

2

959.26

2

3

113

Renata Łaska

Tomasz Łaski

Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki

65

939.81

3

939.81

3

4

116

Kazimierz Makieła

335

689.81

4

689.81

4

5

125

Andrzej Krochmal

HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga

398

631.48

5

631.48

5

6

100

Paweł Starzyński

Adam Krochmal

Skróty Radom

567

475.00

6

475.00

6

 

TZ

Nazwisko

Zespół

BPK (90)

PS (25)

ZM (10)

OPIS (10)

PM (30)

WK

(30)

Zadanie

Czas

Czy NKL?

Suma

PP

Paweł Starzyński

Adam Krochmal

Skróty Radom

2*

2,2,7,12,13

9,10,11,12

5

4

10

17

567

475

Leszek Herman Iżycki

Warszawa

1

3

11

44

959

Izabella Kaim

Andrzej Kaim

Celestynów

0

1000

Renata Łaska

Tomasz Łaski

Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki

6.7

1

10

65

940

Kazimierz Makieła

2*

5

5

140

335

690

Andrzej Krochmal

HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga

4*

2

2

3

398

631

 

TP

Miejsce

Nr

zespołu

Imię i nazwisko

Klub

punkty

karne

punkty

przelicze-

niowe

1

94

Siwiec Mariusz

KInO Stowarzysze

10

1000.00

1

2

63

Ziółkowski Bogdan

25

984.85

2

2

85

Gronau Tomasz

25

984.85

2

2

86

Mazurek Dariusz

Daro Zagubiony

25

984.85

2

2

104

Witczak Przemysław

Dreamtime Trails

25

984.85

2

2

76

Gac Jakub

Ambasador

25

984.85

2

2

87

Misiaczek Ewa

KB Galeria Warszawa

25

984.85

2

2

71

Justyna, Liwia, Helena, Dorota, Arkadiusz Duszak

2PU

25

984.85

2

9

68

Magdalena Skurowska, Maciej Czubek, Julia Skurowska - Czubek

Radościańskie Tygrysy

44

965.66

9

10

130

Marzena, Piotr, Urszula, Jerzy Wąsewicz

Pięć Paprochów

45

964.65

10

11

123

Jolanta Przychodzeń

Andrzej Przychodzeń

65

944.44

11

12

77

Gotowczyc Agata

Martys Wojciech

Warszawa

75

934.34

12

13

91

Anna Ratajska, Bartłomiej Ratajscy, Paweł Wesołowski, Krystyna Sadulska, Marta Matyjasik

Zepsół

335

671.72

13

14

95

Sobolewski Piotr

Sobolewski Teofil

Sobolewska Zosia

Stara Bomba

575

429.29

14

15

131

Makieła Kazimierz

810

191.92

15

TP

 

Nr

Nazwisko

Zespół

BPK (90)

PS (25)

ZM (10)

OPIS (10)

PM (30)

Czas

Suma

PP

63

Ziółkowski Bogdan

4

25

985

68

Magda Skurowska, Maciej Czubek, Julia Skurowska - Czubek

Radościańskie Tygrysy

4

19

44

966

71

Justyna, Liwia, Helena, Dorota, Arkadiusz Duszak

2PU

4

25

985

76

Gac Jakub

Ambasador

3.4

25

985

77

Gotowczyc Agata

Martys Wojciech

Warszawa

3,4,7

75

934

85

Gronau Tomasz

6

25

985

86

Mazurek Dariusz

Daro Zagubiony

4

25

985

87

Misiaczek Ewa

KB Galeria Warszawa

3.4

25

985

91

Anna, Bartłomiej Ratajscy, Paweł Wesołowski, Krystyna Sadulska, Marta Matyjasik

Zepsół

8

4

4.8

1

180

335

672

94

Siwiec Mariusz

KInO Stowarzysze

4

10

1000

95

Sobolewski Piotr

Sobolewski Teofil

Sobolewska Zosia

Stara Bomba

6*

4

1.2

575

429

104

Witczak Przemysław

Dreamtime Trails

3

25

985

123

Jolanta Przychodzeń

Andrzej Przychodzeń

3.4

4

1,2,6

65

944

130

Marzena, Piotr, Urszula, Jerzy Wąsewicz

Pięć Paprochów

4

3.6

1.2

45

965

131

Makieła Kazimierz

9*

810

192

 

TR

 

1

Tomasz

Leszczyński

56.00

2

Bartłomiej

Jachymek

59.30

3

Mariusz

Siwiec

97.13

4

Wojciech

Wołoszczuk

108.17

 

TRASA "A"

1

Darek

Wójcik

32.38

1

Karolina

Pacek

44.42

2

Janusz

Wałachowski

35.46

2

Agnieszka

Biolik

45.11

3

Kuba

Drągowski

35.54

3

Katarzyna

Ślusarczyk

50.20

4

Marcin

Krasuski

36.09

4

Katarzyna

Sypuła

57.40

5

Igor

Błachut

36.31

5

Martyna

Miśkiewicz

64.25

6

Krzysztof

Lisak

37.26

6

Katarzyna

Ostaszewska

65.52

7

Krzysztof

Urbaniak

40.00

7

Ula

Trykozko

70.49

8

Mateusz

Komorowski

44.00

9

Marcin

Okrzejski

45.20

10

Andrzej

Krochmal

46.15

11

Mateusz

Mioduszewski

48.02

12

Grzegorz

Krochmal

49.48

13

Marcin

Parfianowicz

49.54

14

Przemysław

Witczak

50.52

15

Marek

Kaliciński

51.05

16

Tomasz

Szeląg

51.45

17

Grzegorz

Biolik

52.11

18

Bartłomiej

Krasuski

52.25

19

Piotr

Wieczorek

52.39

20

Janusz

Olbrycht

53.40

21

Jan

Goleń

59.19

22

Wiesław

Deck

62.10

23

Krzysztof

Kamiński

63.47

24

Bartłomiej

Jachymek

64.23

25

Sławomir

Sypuła

70.57

26

Paweł

Lech

72.45

 

TRASA "B"

1

Tomasz

Łaski

32.15

1

Ilona

Śliwczyńska

27.10

2

Włodzimierz

Bargiel

37.44

2

Ewa

Misiaczek

41.05

3

Piotr

Daniluk

42.30

3

Karina

Daniluk

42.08

4

Jakub

Gac

44.12

4

Agnieszka

Kuś

45.08

5

Michał

Kuś

45.08

5

Beata

Bargiel

48.13

6

Gerard

Ostaszewski

46.40

6

Anna

Wychowaniec

48.13

7

Kazimierz

Makieła

57.00

7

Alicja

Tomankiewicz

48.36

8

Mariusz

Przeworski

61.09

8

Krystyna

Deck

53.30

9

Gerard

Ostaszewski Junior

74.48

9

Anna

Olbrycht

64.12

10

Henryk

Bartkowiak

76.35

10

Dorota

Kajak

64.54

11

Tymon

Foland

91.10

11

Aleksandra

Olechowska

64.54

12

Adam

Foland

91.10

12

Ala

Foland

91.10

13

Mieczysław

Zielczyński

116.00

13

Kasia

Foland

91.10

14

Amelia

Ostaszewska

107.30

15

Anna

Kalicińska

108.30

16

Helena

Zielczyńska

116.00