Przeskocz do treści

PZR w MnO 2010 – kategoria TP

miejsce imię nazwisko miejscowość klub razem Zimowe 2x2 Wiosenne 2x2 Majowe MnO razem
E1 E2 E1 E2 E1
1 Kuba Kowalczewski Radom PG nr 23 4000 1000 1000 1000 1000 4000
1 Piotr Nowakowski Radom ZS Muzycznych 4000 1000 1000 1000 1000 4000
3 Adrian Jarosiński Radom ZS Muzycznych 3477,01 875 675,93 969,51 956,57 3477,01
4 Ola Krawczyk Janików 3005,64 919,44 453,7 365,83 988,89 277,78 3005,64
5 Wojciech Maciejewski Janików 2918,56 829,63 453,7 646,3 988,9 2918,56
6 Sebasian Gregorczyk Janików 2915,83 829,63 453,7 365,83 988,89 277,78 2915,83
6 Piotr Szczypior Janików 2915,83 829,63 453,7 365,83 988,89 277,78 2915,83
8 Anna Lewandowska Radom SKKT PTTK Szkwał 2757,15 888,89 430,56 837,7 600 2757,15
8 Julita Zbojna Radom SKKT PTTK Szkwał 2757,15 888,89 430,56 837,7 600 2757,15
10 Kamil Kaczkowski Brzeźnica PSP Brzeźnica 2654,89 908,5 895,6 850,79 2654,89
10 Patryk Wożnika Brzeźnica PSP Brzeźnica 2654,89 908,5 895,6 850,79 2654,89
12 Kamila Gogacz Janików 2202,51 919,44 453,7 829,37 2202,51
13 Adam Kawęka Radom SKKT PTTK Szkwał 2083,88 507,4 370,4 606,1 600 2083,88
14 Martyna Plesiewicz Radom ZS Muzycznych 2000 1000 1000 2000
15 Sergiusz Jędra Białobrzegi ZS Białobrzegi 1951,22 951,2 1000 1951,22
15 Michał Trzaska Białobrzegi ZS Białobrzegi 1951,22 951,2 1000 1951,22
15 Paweł Zawisza Białobrzegi ZS Białobrzegi 1951,22 951,2 1000 1951,22
18 Jakub Banaszek Radom ZS Muzycznych 1926,18 969,5 956,7 1926,18
18 Jacek Karpiński Radom ZS Muzycznych 1926,18 969,5 956,7 1926,18
20 Agnieszka Brzeska Radom PG nr 13 1900 1000 900 1900
20 Mateusz Dróźdź Radom PG nr 13 1900 1000 900 1900
20 Milena Lech Radom PG nr 13 1900 1000 900 1900
20 Bartek Nowakowski Radom PG nr 13 1900 1000 900 1900
20 Michał Padlecki Radom PG nr 13 1900 1000 900 1900
25 Paweł Mańko Przybysławice 1833,33 953,7 879,63 1833,33
26 Michał Grześkiewicz Nowa Sarzyna SKGK Przygoda 1825,88 853,7 972,2 1825,88
26 Mateusz Michna Nowa Sarzyna SKGK Przygoda 1825,88 853,7 972,2 1825,88
26 Daniel Potaczała Nowa Sarzyna SKGK Przygoda 1825,88 853,7 972,2 1825,88
29 Krzysztof Putyłą Brzeźnica PSP Brzeźnica 1804,1 908,5 895,6 1804,1
30 Kacper Piekarski Janików SKKT Powsinoga 1635,23 646,3 988,9 1635,23
31 Aleksander Binek Radom ZS Muzycznych 1550,93 875 675,93 1550,93
31 Kacper Dubisz Radom ZS Muzycznych 1550,93 875 675,93 1550,93
31 Paweł Szymczyk Radom ZS Muzycznych 1550,93 875 675,93 1550,93
34 Maciej Sobstyl Białobrzegi ZS Białobrzegi 1488,99 778,8 710,19 1488,99
34 Adndreas Wolski Białobrzegi ZS Białobrzegi 1488,99 778,8 710,19 1488,99
36 Jakub Rzeczkowski Białobrzegi ZS Białobrzegi 1445,37 806,48 638,89 1445,37
36 Mateusz Simbor Białobrzegi ZS Białobrzegi 1445,37 806,48 638,89 1445,37
36 Arek Sułkowski Białobrzegi ZS Białobrzegi 1445,37 806,48 638,89 1445,37
39 Grzegorz Stasiakowski Radom SKKT PTTK Szkwał 1437,7 837,7 600 1437,7
40 Kasia Kowalska Janików 1373,14 919,44 453,7 1373,14
40 Kamila Serocka Janików 1373,14 919,44 453,7 1373,14
42 Łukasz Przychodzeń Janików 1283,33 829,63 453,7 1283,33
43 Kuba Węgorzewski Radom SKKT PTTK Szkwał 1206,1 606,1 600 1206,1
44 Jan Gostkowski Białobrzegi ZS Białobrzegi 1177,89 251,2 926,7 1177,89
44 Emil Kusak Białobrzegi ZS Białobrzegi 1177,89 251,2 926,7 1177,89
46 Maja Domańska Radom ZS Muzycznych 1101,85 717,59 384,26 1101,85
46 Eliza Kołodziejczyk Radom ZS Muzycznych 1101,85 717,59 384,26 1101,85
46 Karolina Niziołek Radom ZS Muzycznych 1101,85 717,59 384,26 1101,85
46 Paulina Tura Radom ZS Muzycznych 1101,85 717,59 384,26 1101,85
50 Klaudia Bogumił Ryczywół 1000 1000 1000
50 Damian Drewnik Ryczywół 1000 0 0 0 0 1000 1000
50 Aleks Strzelczyk Ryczywół 1000 1000 1000
53 Kacper Czarnecki Radom SKKT PTTK Szkwał 981,48 527,8 453,7 981,48
53 Grzegorz Stasiak Radom SKKT PTTK Szkwał 981,48 527,8 453,7 981,48
55 Emil Krzyżanowski Radom SKKT PTTK Szkwał 877,78 507,4 370,4 877,78
55 Łukasz Pachocki Radom SKKT PTTK Szkwał 877,78 507,4 370,4 877,78
57 Krzysztof Kutyła Brzeźnica 850,79 850,79 850,79
58 Weronika Kowalczyk Kozienice 829,37 829,37 829,37
58 Grzegorz Stolarek Kozienice 829,37 829,37 829,37
60 Sylwia Filipek Przybysławice 795,37 388 407,4 795,37
60 Marek Łuczywek Przybysławice 795,37 388 407,4 795,37
60 Kuba Zawisza Przybysławice 795,37 388 407,4 795,37
63 Konrad Jagieła Radom 726,19 726,19 726,19
63 Piotr Sasin Radom 726,19 726,19 726,19
63 Bartek Szymański Radom 726,19 726,19 726,19
66 Anna Kochańczyk Radom ZS Muzycznych 601,29 430,6 0 170,7 0 601,29
67 Ola Dybalska Radom 546,3 546,3 546,3
67 Asia Nowak Radom 546,3 546,3 546,3
69 Anna Bielec Radom ZS Muzycznych 459,33 1 458,3 459,33
69 Kinga Wrocławska Radom ZS Muzycznych 459,33 1 458,3 459,33
69 Maja Żuchowska Radom ZS Muzycznych 459,33 1 458,3 459,33
72 Magda Krupa Radom ZS Muzycznych 430,56 430,6 430,56
73 Michał Krasucki Przybysławice 398,15 342,6 55,56 398,15
73 Krystian Pietras Przybysławice 398,15 342,6 55,56 398,15
73 Krzysztof Ścibura Przybysławice 398,15 342,6 55,56 398,15
76 Ola Bogusz Przybysławice 251 1 250 251
76 Sylwia Kamińska Przybysławice 251 1 250 251
76 Aleksandra Witek Przybysławice 251 1 250 251
79 Ola Płachta Radom ZS Muzycznych 170,73 170,7 0 170,73
80 Marcelina Gniot Przybysławice 1 1 1
80 Klaudia Pec Przybysławice 1 1 1