Przeskocz do treści

PZR w MnO 2012 – kategoria TU

wyniki w formacie OpenDocument (*.ods)

wyniki w formacie Microsoft Excel (*.xls)

Klasyfikacja TU

Msc imię nazwisko miejscowość klub razem XLI Maraton Wiosenne 2x2 Majowe 2x2 Wakacyjna Jesienne 2x2 Jakuza
E1 E2 E1 E2 E1 E2 E1 E2 E1 E2 E1 E2 E3 E4 E5
1 Mateusz Sieńko Babin 9518 953 559 963 592 979 912 800 957 295 589 647 1000 1000 974 980
2 Zuzanna Żak Radom ZSO nr 6 6546 889 784 803 408 938 6 919 823 976
3 Luiza Rosłanowska Radom ZSO nr 6 6541 923 745 803 408 938 6 919 823 976
4 Paweł Szafrański Radom ZSO nr 6 6524 923 745 803 408 938 1 908 824 974
5 Jakub Nieśpiał Ustrzyki Dolne 4926 1000 987 939 1000 1000
5 Adam Steciuk Ustrzyki Dolne 4926 1000 987 939 1000 1000
7 Piotr Bańskowski Białobrzegi ZSP 4692 830 588 1000 982 0 0 385 907
8 Dominika Markowicz Ustrzyki Dolne 4001 983 389 864 850 915
8 Klaudia Orłowska Ustrzyki Dolne 4001 983 389 864 850 915
10 Wioletta Ziemnicka Białobrzegi ZSP 3918 693 251 973 965 221 815
11 Wojciech Maciejewski Janików 3809 963 1000 1000 846
11 Kacper Piekarski Janików 3809 963 1000 1000 846
13 Katarzyna Kowalska Janików 3764 963 1000 801 1000
13 Agata Maciejewska Janików 3764 963 1000 801 1000
15 Joanna Kwiatkowska Radom ZSO nr 6 3645 938 1 908 824 974
16 Adam Michalski Białobrzegi ZSP 3312 977 603 778 954
17 Krzysztof Kutyła Janików 3263 940 966 818 539
17 Patryk Woźniak Janików 3263 940 966 818 539
19 Arkadiusz Sułkowski Białobrzegi ZSP 2872 977 603 385 907
20 Marzena Jaśkiewicz Radom 2587 518 462 551 571 485
21 Izabela Walkiewicz Jedlnia Letnisko 2572 827 623 551 571
22 Rafał Łyżwa Radom VI LO 2499 868 955 1 675
23 Aleksandra Strojna The Tup 2342 846 794 1 701
24 Aleksandra Palmer The Tup 2280 846 794 1 639
24 Urszula Piasecka The Tup 2280 846 794 1 639
26 Jacek Łęgiewicz Warszawa Ślepowrony 2000 1000 1000
26 Jagoda Łęgiewicz Warszawa Ślepowrony 2000 1000 1000
26 Kasia Łęgiewicz Warszawa Ślepowrony 2000 1000 1000
26 Krzyś Łęgiewicz Warszawa Ślepowrony 2000 1000 1000
26 Damian Pawłowski MAPET 2000 1000 1000
26 Maria Pelc MAPET 2000 1000 1000
32 Rafał Salwa Radom VI LO 1823 868 955
33 Łukasz Drażan 1747 747 1000
34 Sławomir Bocian Lubartów 1728 996 732
34 Paweł Sidor Lubartów 1728 996 732
36 Jakub Król Serock 1695 974 721
36 Piotr Król Serock 1695 974 721
38 Krzysztof Kokociński 1675 675 1000
39 Natalia Wójcik Metro 1673 889 784
39 Adam Wziątek Metro 1673 889 784
41 Kinga Syta Radom PG nr 23 1668 923 745
42 Ewa Mróz Radom 1450 827 623
43 Wojciech Kępa Lubartów 1347 1000 347
43 Damian Trąbka Lubartów 1347 1000 347
45 Jakub Rzeczkowski Białobrzegi ZSP 1051 774 277
45 Krzysztof Woźniak Białobrzegi ZSP 1051 774 277
47 Aleksandra Wilczyńska-Zgoda Lublin 1048 263 214 571
48 Damian Karpiński Lubartów 1040 759 281
48 Maciej Tomala Lubartów 1040 759 281
50 Liwia Grądek 957 957 0
50 Przemysław Grądek 957 957 0
52 Bartosz Janik Radom ZSO nr 6 941 86 855
52 Adam Szabelak Radom ZSO nr 6 941 86 855
52 Radosław Tuzimek Radom ZSO nr 6 941 86 855
55 Bartłomiej Król Serock 788 507 281
56 Agnieszka Antosiewicz Lublin Inochodziec 706 206 500
56 Anita Blicharz Lublin Inochodziec 706 206 500
56 Marlena Gogół Lublin Inochodziec 706 206 500
59 Joanna Prokopczyk Radom ZSO nr 6 702 1 701
60 Jakub Kosterna Radom ZSO nr 6 676 1 675
61 Aneta Chrost Jedlnia Letnisko 518 518
62 Aneta Gajewska Radom 485 485
63 Anna Wójcik Lublin 477 263 214
64 Piotr Jędrzejewski Radom ZSO nr 6 151 151 0
64 Gabriela Tarnowska Radom ZSO nr 6 151 151 0