Przeskocz do treści

PZR w MnO 2013 – kategoria TP

wyniki PZR 2013 w formacie Ms Excel (*.xls)

Klasyfikacja TP

msc. imię nazwisko miejscowość klub razem Zimowe 2x2 Karnawałowe 2x2 Maraton Wiosenne 2x2 Majowe 2x2 Jesienne Jakuza
E1 E2 E1 E2 E1 E2 E1 E2 E3 E1 E2 E1 E2 E1 E2
1 Hubert Krzosek Białobrzegi ZSP Białobrzegi 10631 1000 1000 952 865 1000 437 881 1000 944 989 1000 1000
2 Magdalena Prawda Brzeźnica TKPZ 9094 994 899 93 718 975 524 490 725 208 1000 933 940 896
2 Zuzanna Krześniak Brzeźnica TKPZ 9094 994 899 93 718 975 524 490 725 208 1000 933 940 896
4 Artur Kurek Brzeźnica TKPZ 8333 994 899 221 393 975 524 725 208 1000 933 940 729
5 Oskar Kozłowski Białobrzegi ZSP Białobrzegi 5254 1000 1000 952 865 1000 437
6 Adam Furga Brzeźnica TKPZ 5143 994 917 221 393 477 208 1000 933
7 Mateusz Bąk Radom PG nr 13 4849 998 0 944 978 978 951
8 Kinga Krawczyk Brzeźnica TKPZ 4468 1000 540 984 944 1000
8 Karolina Kurek Brzeźnica TKPZ 4468 1000 540 984 944 1000
10 Marta Bąk Radom PG nr 13 4135 998 0 798 889 783 667
11 Karol Wąsik Białobrzegi ZSP Białobrzegi 3957 958 999 1000 1000
12 Jarosław Morawski Białobrzegi ZSP Białobrzegi 3930 988 1000 944 998
13 Bartłomiej Siedlecki Białobrzegi ZSP Białobrzegi 3916 961 1000 990 965
14 Przemysław Sułek Białobrzegi ZSP Białobrzegi 3901 961 1000 975 965
14 Denis Kiljański Białobrzegi ZSP Białobrzegi 3901 961 1000 975 965
16 Zuzanna Żurawska Białobrzegi ZSP Białobrzegi 3898 944 989 1000 965
17 Daniel Defiński Radom PG nr 13 3809 917 994 940 958
17 Aleksander Dzieślewski Radom PG nr 13 3809 917 994 940 958
19 Eryk Skaliński Radom PG nr 13 3751 917 994 909 931
20 Bartłomiej Czerwiec Radom PG nr 13 3709 944 978 975 812
20 Adam Mizera Radom PG nr 13 3709 944 978 975 812
20 Bartosz Stefański Radom PG nr 13 3709 944 978 975 812
23 Małgorzata Kiełbus Radom PG nr 13 3608 844 967 929 868
23 Kinga Wydra Radom PG nr 13 3608 844 967 929 868
25 Aleksandra Jaworska Radom PG nr 13 3604 850 922 950 882
25 Daria Wieteska Radom PG nr 13 3604 850 922 950 882
27 Karolina Chałas Brzeźnica TKPZ 3546 994 917 917 718
28 Gabriela Nagawska Radom PG nr 13 3484 798 889 929 868
28 Julia Markiewicz Radom PG nr 13 3484 798 889 929 868
30 Kamila Krycia Radom PG nr 13 3137 798 889 783 667
31 Kamil Woźniak Brzezinki Stare SP 2990 990 1000 1000
32 Kacper Mizerski Brzezinki Stare SP 2966 990 976 1000
33 Anna Trybuła 2925 950 1000 975 0
33 Ewelina Czarnecka 2925 950 1000 975 0
35 Daniel Stawarz Brzezinki Stare SP 2702 990 976 736
36 Mateusz Wieczorek Brzezinki Stare SP 2694 990 968 736
37 Aleksandra Gajda Brzeźnica TKPZ 2647 93 718 940 896
38 Mirosław Trybuła 2538 941 763 834 0
38 Norbert Czarnecki 2538 941 763 834 0
40 Malwina Zając Brzezinki Stare SP 2452 990 992 470
41 Aleksandra Kopeć Brzezinki Stare SP 2428 990 968 470
42 Izabela Marchewka Brzezinki Stare SP 2403 990 992 421
43 Karolina Pietrzyk Brzezinki Stare SP 2379 990 968 421
44 Mikołaj Jakubowski Brzeźnica TKPZ 2360 975 0 700 477 208
45 Filip Lackowski Brzezinki Stare SP 2256 990 976 290
46 Wiktoria Klimowicz Wólka Tyrzyńska SKKT Powiśle 2068 843 921 304
47 Marcin Kaczor Białobrzegi ZSP Białobrzegi 2000 1000 1000
48 Natalia Wójcik Brzezinki Stare SP 1990 990 1000
49 Mateusz Kurek Kozienice 1980 1000 980
49 Justyna Kowalska Kozienice 1980 1000 980
51 Martyna Głąbikowska Białobrzegi ZSP Białobrzegi 1965 1000 965
51 Patryk Pełka Białobrzegi ZSP Białobrzegi 1965 1000 965
53 Karol Dębiec Radom ZS Samochodowych 1958 982 976
53 Rafał Kuc Radom ZS Samochodowych 1958 982 976
53 Jakub Adamczyk Radom ZS Samochodowych 1958 982 976
53 Rafał Albinowski Radom ZS Samochodowych 1958 982 976
57 Michał Kłosiewicz Białobrzegi ZSP Białobrzegi 1955 990 965
58 Tomasz Kwiatkowski Radom ZS Samochodowych 1944 1000 944
58 Paweł Ozimek Radom ZS Samochodowych 1944 1000 944
60 Jakub Romianowski Białobrzegi ZSP Białobrzegi 1933 944 989
60 Dominik Jarecki Białobrzegi ZSP Białobrzegi 1933 944 989
60 Sebastian Nowakowski Białobrzegi ZSP Białobrzegi 1933 944 989
63 Marlena Kalbarczyk Białobrzegi Gimnazjum 1931 1000 931
63 Kamila Kozdra Białobrzegi Gimnazjum 1931 1000 931
63 Piotr Podymniak Białobrzegi Gimnazjum 1931 1000 931
66 Piotr Zasada Radom PG nr 13 1929 978 951
66 Stanisław Chrzanowski Radom PG nr 13 1929 978 951
68 Zuzanna Zych Radom PG nr 23 1924 1000 924
68 Weronika Marchewka Radom PG nr 23 1924 1000 924
70 Krzysztof Frączek Radom PG nr 13 1898 940 958
70 Bartosz Urbański Radom PG nr 13 1898 940 958
72 Maksym Dylewski Radom ZS Samochodowych 1884 935 949
72 Marcin Olszewski Radom ZS Samochodowych 1884 935 949
72 Mariusz Wróbel Radom ZS Samochodowych 1884 935 949
75 Monika Duranc Białobrzegi Gimnazjum 1882 1000 882
75 Aleksandea Lewandowska Białobrzegi Gimnazjum 1882 1000 882
77 Bartosz Płaza Radom PG nr 13 1832 950 882
77 Paweł Truchlewski Radom PG nr 13 1832 950 882
77 Kacper Krawczyk Radom PG nr 13 1832 950 882
80 Aleksandra Janiszewska Radom PG nr 13 1811 844 967
81 Wioleta Prawda Brzeźnica TKPZ 1788 788 1000
81 Natalia Kominek Brzeźnica TKPZ 1788 788 1000
81 Aleksandra Banaszek Brzeźnica TKPZ 1788 788 1000
84 Mikołaj Rybak Radom PG nr 13 1787 975 812
85 Wiktoria Fokt Radom PG nr 13 1772 850 922
85 Iga Wójcik Radom PG nr 13 1772 850 922
85 Magdalena Surma Radom PG nr 13 1772 850 922
88 Daria Mazur Wólka Tyrzyńska SKKT Powiśle 1765 843 921 1
89 Maria Król Wólka Tyrzyńska SKKT Powiśle 1764 843 921
90 Michał Fereniec Radom PG nr 23 1742 818 924
90 Michał Romanowski Radom PG nr 23 1742 818 924
90 Szymon Zelga Radom PG nr 23 1742 818 924
93 Wiktoria Chechlińska Radom PG nr 13 1678 789 889
93 Karina Duszyńska Radom PG nr 13 1678 789 889
93 Wiktoria Kościów Radom PG nr 13 1678 789 889
96 Krzysztof Trzciński Brzeźnica TKPZ 1669 940 729
97 Mateusz Kacprok Białobrzegi Gimnazjum 1646 889 757
97 Wiktor Rzeczkowski Białobrzegi Gimnazjum 1646 889 757
97 Albert Mukarczyk Białobrzegi Gimnazjum 1646 889 757
100 Diana Kuśmierczyk Janików SKKT Powsinoga 1638 889 749
100 Ewa Kuchciak Janików SKKT Powsinoga 1638 889 749
100 Grzegorz Maciejewski Janików SKKT Powsinoga 1638 889 749
103 Paulina Warmiak Brzeźnica TKPZ 1635 917 718
103 Jakub Banaszek Brzeźnica TKPZ 1635 917 718
105 Natalia Wołczyńska Radom PG nr 13 1450 783 667
105 Wiktoria Chedunińska Radom PG nr 23 1450 783 667
107 Weronika Wodzińska Białobrzegi Gimnazjum 1427 545 882
107 Paulina Ziółek Białobrzegi Gimnazjum 1427 545 882
109 Mikołaj Pająk Brzeźnica TKPZ 1299 221 393 477 208
110 Patrycja Gajda Brzeźnica TKPZ 1283 890 393
110 Karolina Kuty Brzeźnica TKPZ 1283 890 393
110 Ilona Wróbel Brzeźnica TKPZ 1283 890 393
113 Dawid Rafa Słowiki SP 1212 823 389
113 Jakub Głuszek Słowiki SP 1212 823 389
113 Jakub Kęska Słowiki SP 1212 823 389
116 Kalina Pyc Brzeźnica TKPZ 1176 551 625
116 Paulina Gregorczyk Brzeźnica TKPZ 1176 551 625
116 Klaudia Węsek Brzeźnica TKPZ 1176 551 625
119 Ewelina Filipiak Radom PG nr 13 1126 279 847
119 Natalia Lipińska Radom PG nr 13 1126 279 847
119 Monika Koba Radom PG nr 13 1126 279 847
119 Zuzanna Molga Radom PG nr 13 1126 279 847
119 Kamila Zbyrek Radom PG nr 13 1126 279 847
119 Zuzanna Łochowska Radom PG nr 13 1126 279 847
125 Elżbieta Bąk Radom PG nr 13 998 998 0
126 Sławomir Zalewski 834 834 0
127 Sylwia Gorzkowska Brzeźnica TKPZ 811 93 718
128 Paulina Żochowska Płock Wszędołazy 770 770
128 Przemysław Siemieniako Płock Wszędołazy 770 770
128 Michał Duda Płock Wszędołazy 770 770
131 Konrad Karczewski Żyrardów ZS nr 7 684 684
131 Paweł Rusinek Żyrardów ZS nr 7 684 684
131 Patryk Cieślak Żyrardów ZS nr 7 684 684
134 Grzegorz Grzyb Śmiary Zespół Oświatowy 380 380
134 Anna Radzikowska Śmiary Zespół Oświatowy 380 380
134 Anna Krasuska Śmiary Zespół Oświatowy 380 380
137 Róża Morąg Radom PG nr 23 364 364 0
137 Julia Kozłowska Radom PG nr 23 364 364 0