Przeskocz do treści

PZR w MnO 2013 – kategoria TU

wyniki PZR 2013 w formacie Ms Excel (*.xls)

Klasyfikacja TU

msc. imię nazwisko miejscowość klub razem Zimowe 2x2 Karnawałowe 2x2 Maraton Wiosenne 2x2 Majowe 2x2 Wakacyjna Jesienne Jakuza
E1 E2 E1 E2 E1 E2 E3 E4 E5 E1 E2 E1 E2 E1 E2 E3 E1 E2 E1 E2 E3 E4 E5
1 Wioletta Ziemnicka Białobrzegi ZSP Białobrzegi 9958 883 628 961 885 481 840 950 759 974 981 663 953
2 Michał Murgrabia Skierniewice Bracia Koala 9609 859 853 981 1 795 1000 1000 0 459 1000 875 1000 786
2 Krzysztof Chojnowski Skierniewice Bracia Koala 9609 859 853 981 1 795 1000 1000 0 459 1000 875 1000 786
4 Paweł Rozwadowski Brwinów 8954 1000 1000 991 1000 1000 972 991 1000 1000
5 Jarosław Chodkowski Warszawa Chrupki SKPB Trail Team 8327 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 911 416
6 Agata Malczewska Warszawa 6954 991 1000 1000 972 991 1000 1000
7 Joanna Badowska Białobrzegi ZSP Białobrzegi 5827 674 507 481 840 950 759 663 953
8 Magdalena Maszewska Warszawa Chrupki SKPB Trail Team 5000 1000 1000 1000 1000 1000
9 Liwia Grądek 4734 931 0 940 883 980 1000
9 Przemysław Grądek 4734 931 0 940 883 980 1000
11 Kinga Miszczak Ustrzyki Dolne SKKT przy ZSN 4546 994 672 991 1000 889
11 Dagmara Wronowska Ustrzyki Dolne SKKT przy ZSN 4546 994 672 991 1000 889
13 Anna Morawska Warszawa 4473 868 605 1000 1000 1000
14 Krzysztof Capiga 3728 409 872 668 802 977
15 Paweł Szafrański Radom PG nr 23 3572 1000 1000 663 909
16 Joanna Kruczyk Chrupki SKPB Trail Team 3327 1000 1000 911 416
17 Piotr Mortka Radom ZS Elektronicznych 3223 862 974 944 443
18 Anna Furman-Jędryś Lublin 2686 829 857 1000
18 Karol Jędryś Lublin 2686 829 857 1000
18 Joanna Hładuniuk Lublin 2686 829 857 1000
21 Ewelina Lupa Lublin 2423 61 577 676 994 115
21 Krystian Dąbrowski Lublin 2423 61 577 676 994 115
21 Paweł Wnuk Lublin 2423 61 577 676 994 115
24 Adam Michalski Białobrzegi ZSP Białobrzegi 2272 674 507 685 406
25 Ewa Capiga 2188 409 0 802 977
26 Anna Natusiewicz Warszawa Stowarzysze 2065 877 988 200
26 Magdalena Senderowska Warszawa Stowarzysze 2065 877 988 200
28 Piotr Bańkowski Białobrzegi ZSP Białobrzegi 2024 747 467 156 654
29 Marcin Miśkiewicz Kozienice 2000 1000 1000
29 Jacek Piekarski Brwinów 2000 1000 1000
31 Kamil Herman Kobyłka 1977 977 1000
32 Aleksandra Krawczyk Kozienice Gimnazjum nr 1 1968 1000 968
32 Kamila Gogacz Kozienice Gimnazjum nr 1 1968 1000 968
32 Piotr Szczypior Kozienice Gimnazjum nr 1 1968 1000 968
35 Andrzej Przychodzeń Warszawa 1954 977 977
35 Jolanta Przychodzeń Warszawa 1954 977 977
35 Grzegorz Korycki Warszawa 1954 977 977
38 Agnieszka Marciniak Marciniaki Family 1941 964 977
38 Jakub Marciniak Marciniaki Family 1941 964 977
40 Agata Maciejewska Kozienice Gimnazjum nr 1 1902 902 1000
40 Aleksandra Jaskulak Kozienice Gimnazjum nr 1 1902 902 1000
40 Wojciech Maciejewski Kozienice Gimnazjum nr 1 1902 902 1000
43 Kacper Skrzypczyński Białobrzegi ZSP Białobrzegi 1901 685 406 156 654
44 Michał Wydra Radom ZS Elektronicznych 1858 882 976
44 Michał Paduch Radom ZS Elektronicznych 1858 882 976
44 Paweł Przytuła Radom ZS Elektronicznych 1858 882 976
47 Przemysław Krzemiński Radom ZS Elektronicznych 1836 862 974
47 Michał Szymczak Radom ZS Elektronicznych 1836 862 974
47 Patryk Bilski Radom ZS Elektronicznych 1836 862 974
50 Basia Terenowicz Łódź 1814 837 977
51 Luiza Rosłanowska Radom ZSO nr 6 1718 157 1 680 175 0 198 507
51 Zuzanna Żak Radom ZSO nr 6 1718 157 1 680 175 0 198 507
53 Aleksandra Strojna Radom PG nr 23 1572 663 909
54 Urszula Piasecka Radom ZSO nr 6 1560 680 175 0 198 507
55 Kamil Bożek Radom ZS Elektronicznych 1463 571 892
55 Adrian Konopka Radom ZS Elektronicznych 1463 571 892
55 Szymon Dubik Radom ZS Elektronicznych 1463 571 892
55 Adrian Szałowski Radom ZS Elektronicznych 1463 571 892
59 Michał Rdzanek Radom ZSE 1387 944 443
59 Paweł Gniadek Radom ZSE 1387 944 443
61 Oliwia Kruczyk 1327 911 416
62 Jakub Góreski Białobrzegi ZSP Białobrzegi 1284 997 287
62 Sebastian Burekowski Białobrzegi ZSP Białobrzegi 1284 997 287
62 Adam Lewandowski Białobrzegi ZSP Białobrzegi 1284 997 287
65 Mateusz Kowalski Płock PG nr 1 1265 747 518
65 Maciej Maciejewski Płock PG nr 1 1265 747 518
65 Damian Otryński Płock PG nr 1 1265 747 518
68 Arkadiusz Sułkowski Białobrzegi ZSP Białobrzegi 1181 674 507
69 Andrzej Przybylski Radom ZSO nr 6 960 1 959
69 Ewa Kozakiewicz Radom ZSO nr 6 960 1 959
71 Maciej Tarka Płock Małachowianka 926 878 48
71 Ewa Jastrzębska Płock Małachowianka 926 878 48
71 Jakub Zawadzik Płock Małachowianka 926 878 48
74 Grzegorz Łukomski Radom 897 897 0
74 Robert Sasin Radom 897 897 0
74 Piotr Łukomski Radom 897 897 0
77 Natalia Cibor Siedlce PG nr 6 864 864
77 Paweł Koziestański Siedlce PG nr 6 864 864
77 Paweł Szyszkowski Siedlce PG nr 6 864 864
80 Rafał Łyżwa Radom ZSO nr 6 829 637 73 119
80 Kuba Kosterna Radom ZSO nr 6 829 637 73 119
82 Magdalena Karczewska Żyrardów ZS nr 7 731 731
82 Klaudia Jodłowska Żyrardów ZS nr 7 731 731
82 Jakub Lutowski Żyrardów ZS nr 7 731 731
85 Patryk Jastrzębski Śmiary Zespół Oświatowy 246 246
85 Monika Radzikowska Śmiary Zespół Oświatowy 246 246
85 Faustyna Orzełowska Śmiary Zespół Oświatowy 246 246
88 Hubert Krzosek Białobrzegi ZSP Białobrzegi 98 0 98
88 Oskar Kozłowski Białobrzegi ZSP Białobrzegi 98 0 98
88 Jarosław Morawski Białobrzegi ZSP Białobrzegi 98 0 98